Şimdi Ara

Total Recall (2012)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
0
Favori
8.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arnold abinin en sevilen filmlerinden biri olan Türkçe adıyla gerçeğe çağrıydı yanlış hatırlamıyorsam bilinen filmin yeniden çevirimi. Arnold abi yerine bu sefer Colin birader var, kötü kadınımız ise hatun Kate(ne yazık ki), fakat iyi kadın muhtemelen Jessica hatun olacağı için çok koymadı. Hangisinin kötü olacağı seçimini yapmak istemezdim açıkcası(ikisine de hastayım çünkü). Neyse konusunu biliyorsunuzdur zaten, televizyonda vs birçok kez yayınlandı vakti zamanında ilki. Bakalım nasıl bir şey çıkacak...

Total Recall (2012)

Oyuncular:
    Kate Beckinsale......... Lori
    Colin Farrell.............. Doug Quaid / Hauser
    Jessica Biel............... Melina
    Bryan Cranston......... Vilos Cohaagen
    Bill Nighy.................. Kuato
    Ethan Hawke

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Tutmaz
  • İlk filmin 30 blok ötesinden bile geçemez
  • temcit pilavı gibi bıkmadılar eski filmleri ısıtıp ısıtıp önümüze sürmekten
  • Arnold gibi bir oyuncunun oynadığı rolu Colin Farrell'ın oynayacak olması saçmalık.
  • Şu yeniden çevrimlere biraz sinir oluyorum. Yani bazı filmlerin yeniden çevrime ihtiyaçları yok. Onlar zaten klasikleşmiş yapımlar.
    Gerçeğe çağrı da bence bunlardan birisiydi. Devam filmi olmasını tercih ederdim. Orjinalinin verdiği havayı veremeyecek bence ama merak etmiyorda değilim.
  • Zaten yeniden çevrimlerin amacı o yaratıcılığı olmayan bir yönetmen ve yapımcı bir araya geliyor nasıl para kazanabiliriz diyor bu ortaya çıkıyor umutlu olmasan da dediğin gibi senin benim gibi insanlar meraktan gidiyor onlarında cebine para giriyor.Yönetmende Len Wiseman peeh.
  • konu sıkıntısı çekiyorlar bu belli.
  • "Gerçeğe Çağrı" filminin eksik kaldığı, teknolojiye göre zayıf kaldığı hiçbir yön yok ki? Yeniden çevrimin tek sebebi bu olmalı, yoksa aynı filmi bir daha çevirmenin hiçbir anlamı yok.
  • Filmi geçenler bir kez daha izledim ParacelciuS dediğin gibi teknoloji yönünden hiç bir eksiği yok.
  • Bryan Cranston var! bu adam izlenmez mi?

Total Recall (2012)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hey Jude. -- 20 Eylül 2011; 19:35:10 >
  • Ethan Hawke ve Bill Nighy de kadroya katılmışlar...
  • Bryan Cranston, Colin Farrell, Jessica Biel, Kate Beckinsale listeye aldım
  • bilmkurgu sinemasının başyapıtlarından biridir gerçekten , peşinden gelen bir çok filme öncü olmuştur ancak aktörleriylede özel bir filmidr
  • Bu Hollywood bir şeyinde bokunu çıkarmasa olmaz.
  • ne acı bu şaheserinde içine edecekler.
  • Ohooooo gel de o ilk filmden sonra bunu izle! Tutmaz, izlenmez, izlense de ilk filmi izleyenlere o zevki vermez.
  • Nerde boş rol var, colini yapıştırıyorlar.
  • Asıl filmin hastası olarak merakımdan kesin izlerim. Yerini ise tutacağını bende düşünmüyorum

Bu zamandaki birçok filme tas çıkartacak kalitede bir filmdi
  • bu colinin oyunculuğunu da hiç sevmem.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.