- x
Sistem geri yükleme işlemim sonlanmıyor
1 Cevap1446 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

150 Mesaj
11 Mayıs 2011; 14:25:23 

İyi günler.
Asus g50 kullanıcısıyım.
Sistemim Windows 7 ultimate 64 bit
Sistemimde bir süredir Geri yükleme işlemi sonlanmıyor. şlem çalışıyor geri yükleme başlatılıyor bu sürece bağlı olarak bilgisayar yeniden başlatılıyor ancak başladıktan sonra
sistem geri yükleme başarıyla TAMAMLANAMADI
uyarısı veriyor.
hata kodu olarak:
Ayrıntılar:
Sistem geri yüklemesi dizin orjinal kopasını geri yükleme noktasından çıkaramadı.
Kaynak: %SystemRoot&\registration
Hedef: ComPlusStaging
Geri yükleme noktası zarar görmüş veya geri yükleme sırasında silinmiş.

ekran görüntüsünü ekledim.
Sonuca ulaşmamı sağlayacak kişilere çok teşekkür ederim

Not: Format atmam mümkün değil. Win 7 cd sinde ise nedense onar kısmını bulamadım. Format atmam mümkün değil. Bana bir yol gösterirseniz çok memnun olurum.

0

Ekteki dosya (1)

10753 Mesaj
11 Mayıs 2011; 14:32:23 

System Volume İnformation; sistem geri yükleme hizmetinin geri yükleme noktalarının içerisinde bulunduğu klasördür. Zararlı yazılımlar bu klasör üzerinde etkinlik gösterdiği takdirde sistem geri yükleme hizmetinde hatalar, geri yüklememe durumları baş gösterir. Sistem Geri Yükleme hizmetini denetim masası üzerinden kapatın. Daha sonra Spyware Doctor ve Combofix adlı yazılımları sisteminize indirin, kapsamlı bir tarama yaptırın. Tüm zararlı yazılımların silindiğindende emin olun. Mümkünse tarama esnasında harici HDD ve flash belleğiniz varsa sistemde takılı konumda dursun. Zararlı yazılımlar silindiğinde ise tekrardan geri yükleme hizmetini açarsınız. Ancak eski noktalara artık ulaşmanız mümkün olmayacaktır.

Za krst casni za burek masni zivela Majka Srbija!

Српски мислим,Српски Дишем,Српски причам,Српски пишем с ћирилицом, моје мило српство пазим традиција то је СРПСКА,и дичим се Јер ја имам СРПСКО Срце у грудима !!
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Teknik Yardım » Sistem geri yükleme işlemim sonlanmıyor
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.155