Şimdi Ara

Almayı Düşündüğünüz Uydu Alıcıları | Teknik Özellikleri ile birlikte (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
8
Favori
58.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.sanalpazar.com/Redline-Ts-7500-Full-Hd-Twin-Tuner-Uydu-Alicisi__isp9654448

TS 7500 hd ile paylaşımın dışında extradan twin tuner sayesinde bir yayını izlerken diğer yayını da kayıt edebileceksiniz.
  • İyi Günler Arkadaşlar, tecrübelerinizden faydalanarak uydu cihazı almak istiyorum. İnternette araştırdım ama çok kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim.

Alacağım cihazda olması gereken özellikler aşağıdadır.

- Full HD
    - Linux işletim tabanlı
    - Wi-fi ve eternet bağlantısı olmalı
    -PIP kesinlikle olmalı
    -uydudan güncelleme yaparak şifre çözen
    -Çift Tuner girişi DVBS / DVB-S2 olmalı
    -Kart girişi olmalı-
    -Modül girişi olmalı
    -IPTv Web Tv olabilir

Bu özellikte bir uydu alıcısı var mı arkadaşlar? Genelde çoğunda PIP özelliği yok Bu özellikleri sağlayan uydu alıcısı lazım, ilginiz için şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: larix82

İyi Günler Arkadaşlar, tecrübelerinizden faydalanarak uydu cihazı almak istiyorum. İnternette araştırdım ama çok kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim.

- Full HD
    - Linux işletim tabanlı
    -PIP kesinlikle olmalı
    -Kart girişi olmalı-
    -Modül girişi olmalı
    -IPTv Web Tv olabilir

Bu özellikte bir uydu alıcısı var mı arkadaşlar? Genelde çoğunda PIP özelliği yok Bu özellikleri sağlayan uydu alıcısı lazım, ilginiz için şimdiden teşekkürler

Var . 7162 işlemcili

http://www.amikostb.com/?q=product&id=153

http://gm-sat.com/Empfangstechnik/Satelliten-Receiver/Amiko-Alien-2-Spart-digital-HDTV-Receiver.html

ben de araştırıken bulmuştum bu cihazı ,
    ama şimdi androit işlemcili bir cihaz arıyorum.

• Uydu alıcısından kayıt yaparken bazen kayıt esnasında görüntü bozuluyo donmalar oluyo tekrar kayda devam ediyo ama kaydettiğim proğramı izlerken sesle görüntü tutmuyo ve sinir bozucu oluyo bunu nasıl önleye bilir ve ne yapabilirim düzgün kayıt alabilmem için.?
  • Baff hd 6600 mını hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar. IP TV için önerir misiniz?
  • mini cihazları biraz araştırdık yer kaplamıyor güzel lakin herkes bir sorundan bahsediyor ne alacağız kafa iyice karıştı. 1 kerelik cihaz alıp 3-5 yıl kullanmak istiyorum.
  • Merhaba arkadaslar aylardir forumlara bakiyorum inceliyorum acil uydu alicisi alicam yanliz benim istedigim belki sacma gelicek bu islerden pek anlamiyorum ama alacagim cihaz kesinlikle gigablue hd se plus yeni cikmis bir urun enigma 2 diyor ben hic anlamiyorum bu islerden 1000 tl ye kdr butcem var bu butceyi gecebilirim de tek istegim dunya da ki bir cok kanali izlemek italyan, alman, ispanya, ingiltere ligleri belgesel kanallar bircok hd kanal istiyorum sinirsiz sekilde sifreli yayinlar icin ccam de alicam uyelik 1 yillik lutfen rica ediyorum yardimci olun.. Multifoksiyonel canak mi almam lazim yoksa motorlu canak mi stab motor kullanilan bu dunya kanallarini izlemek icin??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygt84

Merhaba arkadaslar aylardir forumlara bakiyorum inceliyorum acil uydu alicisi alicam yanliz benim istedigim belki sacma gelicek bu islerden pek anlamiyorum ama alacagim cihaz kesinlikle gigablue hd se plus yeni cikmis bir urun enigma 2 diyor ben hic anlamiyorum bu islerden 1000 tl ye kdr butcem var bu butceyi gecebilirim de tek istegim dunya da ki bir cok kanali izlemek italyan, alman, ispanya, ingiltere ligleri belgesel kanallar bircok hd kanal istiyorum sinirsiz sekilde sifreli yayinlar icin ccam de alicam uyelik 1 yillik lutfen rica ediyorum yardimci olun.. Multifoksiyonel canak mi almam lazim yoksa motorlu canak mi stab motor kullanilan bu dunya kanallarini izlemek icin??

Bir dünya tavsiye gelir kafan karışır:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygt84

Merhaba arkadaslar aylardir forumlara bakiyorum inceliyorum acil uydu alicisi alicam yanliz benim istedigim belki sacma gelicek bu islerden pek anlamiyorum ama alacagim cihaz kesinlikle gigablue hd se plus yeni cikmis bir urun enigma 2 diyor ben hic anlamiyorum bu islerden 1000 tl ye kdr butcem var bu butceyi gecebilirim de tek istegim dunya da ki bir cok kanali izlemek italyan, alman, ispanya, ingiltere ligleri belgesel kanallar bircok hd kanal istiyorum sinirsiz sekilde sifreli yayinlar icin ccam de alicam uyelik 1 yillik lutfen rica ediyorum yardimci olun.. Multifoksiyonel canak mi almam lazim yoksa motorlu canak mi stab motor kullanilan bu dunya kanallarini izlemek icin??

merhaba

dukkanımız kadıkoyde buyrun degısık marka modellere bakabılırsınız

http://bestuydu.com/iletisim

• f/p bir cihaz bakınıyorum arkadaşlar bir bilen(bilenler) den yardım rica ediyorum.

jameson 3003(125 lira civarında) ve silvermax 12800(150 lira civarında) arasındayım kasaları aynı gibi geldi , bu ikisinden hangisi? neden? alıntılarsanız sevinirim.
  • quote:

İyi Günler Arkadaşlar, tecrübelerinizden faydalanarak uydu cihazı almak istiyorum. İnternette araştırdım ama çok kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim.

- Full HD
    - Linux işletim tabanlı
    -PIP kesinlikle olmalı
    -Kart girişi olmalı-
    -Modül girişi olmalı
    -IPTv Web Tv olabilir

Bu tarz kıyaslamada öncelikle cihazın donanımına bakalım her iki cihazda aynı kasa var jamesonda modül girişi varsa aynı donanıma sahiptir.

Hediye serveri düşünüldüğünde silvermax daha avantajlı fiyata iniyor. Servis desteği ile silvermaxta iyi hizmet varç Diğer cihaz için araştırınız.

• quote:

- Full HD
    - Linux işletim tabanlı
    -PIP kesinlikle olmalı
    -Kart girişi olmalı-
    -Modül girişi olmalı
    -IPTv Web Tv olabilir

Gigablue HD QUAD modeli tüm taleplerinizi karşılar.

http://www.hepsidijital.com/gigablue-hd-quad#0

• hdsatış bu kathrein ufs 80 modelini tavsiye ediyormusunuz düz kaliteli bir cihaz almak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim
  • Selamünaleyküm arkadaşlar ilk kez bi forumda başlık açıyorum bu nedenle yanlış yapabilirim . Benim isteğim maks.350 tl ye internet üzerinden film seyredebileceğim bi uydu alıcısı almak istiyorum tavsiyeleriniz için şimdiden çok teşekkürler.
    bu ürün istediğim özellikleri karşılarmı ?
    http://www.hepsiburada.com/liste/linx-ne-1090-linux-full-hd-usb-pvr-hdmi-wifi-dijital-uydu-alicisi/productDetails.aspx?productId=evlinxne1090s&categoryId=155057&SKU=EVLINXNE1090S&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3devlinxne1090s%26fh_lister_pos%3d0%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dLinx%255cu0020Ne%255cu002d1090%26fh_refview%3dsearch

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkabak -- 10 Şubat 2014; 11:09:20 >

• harici bellek desteği varmı varsa izlediğimiz programları indirme şansımız varmı?
  • ARKADAŞLAR DREAM BOX 800 HD SE ALMAK İSTİYORUM BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR VARMI TAVSİYE EDİYORMUSUNUZ KLON OLANI ALACAM
  • Klon cihaz almanızı tavsiye etmeyiz. orjinalleri çok yüksek para diyorsanız gigablue modellerine bakınız.
  • merhaba,

HD Dijital Uydu Alıcı için marka model yardımına ihtiyacım var ;

Kriterlerim;

1) çift tuner lı olmalı (2x dvb-s )
    2) aynı anda 2-3 kanalı kayıt yapabilmeli , (atv, kanald - star)
    3) kayıt sırasında başka kanal izlenebilmeli
    4) kayıtlı video izlerken, başka bir kayıt yapabilmeli
    5) kanal geçişleri hızlı olmalı , gerçekten hızlı olmalı
    6) Hdmi çıkışı olmalı

atlanta et-9000 bunları destekliyor gibi , başka alternatif var mı?

şuanda dm8000 kullanıyorum, kayıt ve izleme başarısı, kanal geçişi benim için yeterli.
    ama 2.cihaza bu kadar para veremem , o yüzden biraz daha düşük fiyatlı bişi olmalı.

ne önerirsiniz?
  • Gigablue hd quad modelini inceleyiniz.
  • eurosport, discovery, nat geo gibi kanaları izlemek istiyorum.
    lig tv merakım yok.
    evimde internet bağlantım var.
    nasıl bir uydu alıcısı işimi görür. yardımcı olursanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.