Şimdi Ara

LUKOİL'i ve motorinini nasıl bilirsiniz? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
0
Favori
43.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: MustafaEmre415

Lukoil ve Full de akaryakıtları iyi bence.

Full mazotu bes para etmez buna eminim bizzat sayit oldum

Aynen katılıyorum İstanbul dudullu tarafında Full'den Dizel aldım üstelik depoyu da fulledim çok pişmanım bilginize. Motor hem daha gürültülü çalışıyor hemde çekişi baya bir düştü. Ondan önce depoda lukoil dizel vardı gayet iyiydi.
  • Ankara'da istanbul yolundaki Lukoilde son mazot fiyatları nedir, bileniniz var mı?
    Saygılarımla
  • aracına enjektör temizleyici gibi madde koydurmak isteyenlere şunu söyleyeyim lukoilin marketınde enjektör temizleyici vardı alıyordum. Çalısan çocuk bana dediki abi neden alıyosun onu yakıtta bir problem mi oldu dedi. Bende yok dedim merak ettim depoya katayım dedim. Çocuk dedi ki abi gerek yok bizim yakıtlarda o katkı maddesi var zaten motorunda şikayet olursa şikayetini şubeden dikkate alır merkeze yazarız dedi.
    Treddütü olan arkadaslar kullanıp cevap yazabılırler. Lukoilin yakıtı katklı ve sorunsuz bir yakıttır
  • Hiç denemedim ama iyidir herhalde pek şikayet duymadım Lukoil ile ilgili.
  • Kullananlardan hep olumlu sonuç alınan takıt lukoil ecto dizel.
    Birgün bende alıp deneyeceğim.
  • kullandıktan sonra yorum yazsana. eve yakın lukoil var ama ben biraz uzaktaki shell den alıyorum. ecto dizeli merak ediyorum.
  • Ankarada İstanbul yolu lukoilden alıyorum 2 gündür; arabada ilk çalıştırmadaki silkelenme çok çok azaldı, opete göre daha iyi gibi. Bir süre daha kullanacağım; memnun kalırsam aynen devam. Fiyat olarak litre bazında 30 kuruş daha ucuz; shell ve opetten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swell

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: MustafaEmre415

Lukoil ve Full de akaryakıtları iyi bence.

Full mazotu bes para etmez buna eminim bizzat sayit oldum

Aynen katılıyorum İstanbul dudullu tarafında Full'den Dizel aldım üstelik depoyu da fulledim çok pişmanım bilginize. Motor hem daha gürültülü çalışıyor hemde çekişi baya bir düştü. Ondan önce depoda lukoil dizel vardı gayet iyiydi.

Bildiğim kadarıyla Fullde satılan motorin katkısız o yüzden motorda silkeleme çekiş azlığı gibi sorunları duyuyroum ve bu yüzden yakıttan şakayetler duyuyorum ama lukoilin yakıtı katkılı ecto dizel şu zamana kadar öyle önemli bi şikayet duymadım kendimde 2 yıldır kullanmaktayım sorun yaşasaydım ben yaşardım gönül rahatlığıyla lukoilin yakıtını aracınızda kullanabilirsiniz bu arada bende Ankara'da yaşıyorum ve yaktıımı İstanbul yolundaki lukoil (3.89) ve Optimumun ilersindeki lukoilden (3.86) alıyorum bunun haricinde son zamanlarda Şaşmazda Türkiye Petrolleri yeni bir şube açtı litre fiyatını 3.81'den gayet uygun satıyor ve ordan alıyorum mazotu gerçekten güzel çekişte düşme yok

• babamlar ve dukkan komsulari da o bahsettiginiz TP istasyonundan aliyorlar yakiti. fiyati da yakiti da cok cok iyi. tavsiye ederim.
    Ben ankarada olmadigim icin hic almak nasip olmadi. Ancak birkac kez sasmaza gelmedenki lukoilden aldim.
    Saygilarimla
    quote:

Orijinalden alıntı: iakbay06
    Bildiğim kadarıyla Fullde satılan motorin katkısız o yüzden motorda silkeleme çekiş azlığı gibi sorunları duyuyroum ve bu yüzden yakıttan şakayetler duyuyorum ama lukoilin yakıtı katkılı ecto dizel şu zamana kadar öyle önemli bi şikayet duymadım kendimde 2 yıldır kullanmaktayım sorun yaşasaydım ben yaşardım gönül rahatlığıyla lukoilin yakıtını aracınızda kullanabilirsiniz bu arada bende Ankara'da yaşıyorum ve yaktıımı İstanbul yolundaki lukoil (3.89) ve Optimumun ilersindeki lukoilden (3.86) alıyorum bunun haricinde son zamanlarda Şaşmazda Türkiye Petrolleri yeni bir şube açtı litre fiyatını 3.81'den gayet uygun satıyor ve ordan alıyorum mazotu gerçekten güzel çekişte düşme yok

• lukoil'in lpg si nasıldır beyler ?
  • ben kullananlardan iyi diye duydum
    bu arada mazotu denemye devam ediyorum ve menzilinin çok iyi olduğuna kanaat getirdim
    Saygılarımla
    quote:

Orijinalden alıntı: helsloot
    lukoil'in lpg si nasıldır beyler ?
  • arkadaslar işe gelirken lukoil istasyonunun yanından geçtim luk karta % 10indirim yazıyordu sizler luktan motorini kaça alıyorsunuz
  • bu olay nerede oluyor???
    ben ankara'da indirimli satış yapan lukoil istasyonundan en son 4.02'ye almıştım motorini. Çok güzel ve tasarruflu bir motorini var.
    Saygılarımla
    quote:

Orijinalden alıntı: victorybicer
    arkadaslar işe gelirken lukoil istasyonunun yanından geçtim luk karta % 10indirim yazıyordu sizler luktan motorini kaça alıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ppzrg

bu olay nerede oluyor???
    ben ankara'da indirimli satış yapan lukoil istasyonundan en son 4.02'ye almıştım motorini. Çok güzel ve tasarruflu bir motorini var.
    Saygılarımla
    quote:

arkadaslar işe gelirken lukoil istasyonunun yanından geçtim luk karta % 10indirim yazıyordu sizler luktan motorini kaça alıyorsunuz

ist esenyurtta gördüm lukun hangi motorinini kullanıyorsunuz normal olanı mı ecto olanımı
  • vallahi ben lukoil'de tek tip mazot var diye biliyorum, yanılıyormuyum? benim aldığım sanırım ecto...
    quote:

ist esenyurtta gördüm lukun hangi motorinini kullanıyorsunuz normal olanı mı ecto olanımı
  • Lukoil'in mazotu uzun süredir iki tip.Lukoil den telefonda görüştüğüm yetkili katkısız yakıt satmadıklarını her üründe katkı olduğunu belirtmişti.Sanırım oranları farklı.Açıkçası Shell in Gtl dışındaki yakıtlarından her anlamda daha üstün.Benim bu yakıtta farkettiğim düşük devirlerde tork artışı ve motorun sessiz çalışması.Yalnız güvenilir istasyondan almak lazım.
  • LUKOİL HEM KALİTELİ VE UYGUN 2013 MERCEDES C180 AMG VAR ONA LUKOİLDEN DOLDURUYORUM BENZİN ÇOKK MEMNUNUM

FİTATLARINDA LUKOİL KARTA İNDİRİM OLUYUR
  • 14.000 km dir sadece lukoilden aldım 0 sorun. Aracımı 0 aldığımdan beridir sadece lukoilden lukoil kartla alıyorum gayet memnunum. Hiçbir problemim olmadı. Diğer mazotlara 4.3 vermek hakkaten saçmalığın daniskası. 4 liradan alıyorum mazotu :)
  • bir kız arkadaşım LUKOİL de çalışıyor ama

performans hakkında bişey diyemicem
  • ppzrg kullanıcısına yanıt
    2 yıl sonra konuya geri dönüşünüz faydalı oldu, sizden başkasıda yok galiba.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.