iPhone 4 Görüntülü Konuşma?
36 Cevap28608 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 14 sa. 58 dk. kadarı kaldı.
10 Mayıs 2011; 11:06:28 

Merhabalar...
DÜn Bi An Lazım Oldu Kurcala Kurcala Görüntülü Aramayı Bulamadım.İnternetden Araştırdım FaceTime Diye Bişeden Bahsediyorlar Oda Video Arama Değil Sanırım ve Her Açıldığında Ücretli SMS Gönderiyor...
Görüntülü Konuşma Nasıl Yapıcam? Varmı Başka Yöntemi....

2832 Mesaj
10 Mayıs 2011; 11:09:29 

Facetime dan görüntülü konuşma yapabilirsin sms diye bişeyde hiç görmedim...

"Zalimler İçin Yaşasın Cehennem"

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
10 Mayıs 2011; 12:20:34 

Açınca SMS Gönderiyor 0044 ile başlayan bir numaraya Araştırdım Başına Gelen Çok Kişi Var. Nokia larda Video Arama Var İphoneda Buna Karsılık Gelen FaceTime mı?

3661 Mesaj
10 Mayıs 2011; 12:29:50 

Ayarlar/telefon dan facetime ı kapatıp açtığınız zaman sms yollanıyor. Bir kere açıp kapatmadığınız zaman, tekrar tekrar sms söz konusu değil.

676 Mesaj
10 Mayıs 2011; 13:02:38 

Facetime'ın aktif olması için merkeze sms ile bilgi gönderiliyor bir kereye mahsus, her açıp kapamada yollamaz sanırım hiç kapamadığım için bilemiyorum. Bir de ios güncellemesi yapınca tekrar sms atmıştı bende. Velhasıl facetime kullanmak için cihazın wifi bağlantısına ihtiyacı var, tabii facetime için karşı cihazında facetime içeren bir cihaz olması lazım (ip4, ipad 2...)

2563 Mesaj
10 Mayıs 2011; 13:14:15 

Facetime ın açılıp kapatılmasını geçtim, her zaman açık tutsan bile telefonu her kapattığında bir mesaj gönderir.
1 kere gönderir ondan sonra göndermez diye bir şey yok. Gönderir, gönderiyor..

467 Mesaj
10 Mayıs 2011; 13:25:36 

quote:

Orijinalden alıntı: AXAPTA

Facetime ın açılıp kapatılmasını geçtim, her zaman açık tutsan bile telefonu her kapattığında bir mesaj gönderir.

telefonu açıp kapadığında göndermez. sadece restore/update'den sonra gönderir ayarı açtığımız zaman. telefonu açıp kapadığınızda gönderiyorsa telefonunuz sorunlu.

1238 Mesaj
10 Mayıs 2011; 13:47:26 

quote:

eger sizde oyle birsey varsa telefonunuzda sorun var sanırım.
sadece restore, update ve facetime ı acıp kapatırsanız sms gonderir.

2563 Mesaj
10 Mayıs 2011; 13:49:45 

telefonu açıp kapadığınızdaa zaten facetime ı açıp kapamış oluyorsunuz

722 Mesaj
10 Mayıs 2011; 14:20:53 

skype kullanin goruntulu gorusme destekliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

467 Mesaj
10 Mayıs 2011; 14:23:07 

quote:

telefonu açıp kapadığınızdaa zaten facetime ı açıp kapamış oluyorsunuz

ısrarla niye yanlış bilgi yazıyorsunuz? orjinal ve sağlıklı çalışan iphone 4'de dediğiniz mümkün değil. çakma olanlardan ise bilemem.

862 Mesaj
10 Mayıs 2011; 15:58:14 

Arkadaslar bende FaceTime açınca mesaj gonderiyor sonra cevap bekleniyor diyor ve tekrar kapaniyor FaceTime çubuğu. Jb oncesi yoktu bu durum kullanıyordum. Jb'e özel bir durum mu ve ne yapmam gerekir?

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
10 Mayıs 2011; 17:03:04 

quote:

Orijinalden alıntı: Dr Bishop

ısrarla niye yanlış bilgi yazıyorsunuz? orjinal ve sağlıklı çalışan iphone 4'de dediğiniz mümkün değil. çakma olanlardan ise bilemem.

Acik birakinca inanilmaz sarj yiyor. Ya arkadaslar nokia e72 kullanan biriyle gorumtulu konusma yapamiyacakmiyim ben? Birde facetime i her acip kapadigimda sms gonderiyor bilginize

5454 Mesaj
10 Mayıs 2011; 18:15:32 

Hocam Fring ile 3G üzerinden konuşabilirsin. İki tarafta da Fring yüklü olacak ve listenize ekleyeceksiniz. Ben bu şekilde N97'yi arayabiliyorum.

Nikon D5100 18-55mm VR Kit , 50mm F1.8G , 55-300mm VR // iPhone 5 16GB // Sennheiser CX-300-II

Kendi yıldızını takip et.

2563 Mesaj
10 Mayıs 2011; 18:19:52 

quote:

Orijinalden alıntı: Dr Bishop

ok peki siz doğrusunu bilmiş olun sorun yok

3661 Mesaj
10 Mayıs 2011; 18:40:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Erniuif

Arkadaslar bende FaceTime açınca mesaj gonderiyor sonra cevap bekleniyor diyor ve tekrar kapaniyor FaceTime çubuğu. Jb oncesi yoktu bu durum kullanıyordum. Jb'e özel bir durum mu ve ne yapmam gerekir?

+1
Bende de aynı sorun var. JB yapmış masum masum kullanırken bir gün facetime'ı kapattım. Açmaya kalktığımda "etkinleştirme bekleniyor" diyor birkaç saniye, sonra yine pasif konuma geçiyor. (ip4 - ios4.2.1)

2571 Mesaj
10 Mayıs 2011; 18:53:58 

arkadaslar, facetime sadece restorede ve ayarlardan acip kapadiginizda ancak mesaj gonderir (yutdisina) basakada mesaj (sms) falan gondermez, facetime ile goruntulu gorusme yapabilmek icin (yazdiklarim gunumuzun sartlari icin gecerlidir) iPhone 4 veya iPad2 olma kosulu vardir. Baska marka ve modeller ile facetime gorusmesi yapilamaz, ve yine facetime icin wifi (jbsisiz telefon) olmasi sarttir (jb' li telefonda gerekli uygulama yuklu ise 3G de kullanilabilir) bununla beraber video gorusme yapabilen cesitli uygulamalar appstore' da mevcuttur.

Baslicalari:Tango, fring, qik, skype dir.

2571 Mesaj
10 Mayıs 2011; 19:07:28 

quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

+1
Bende de aynı sorun var. JB yapmış masum masum kullanırken bir gün facetime'ı kapattım. Açmaya kalktığımda "etkinleştirme bekleniyor" diyor birkaç saniye, sonra yine pasif konuma geçiyor. (ip4 - ios4.2.1)

saglikli bir telefon bunu yapmaz, sizin telefonuzda problem var demektir aklima ilk gelen cozum 4.3.3. e guncelleyin temiz bir kurulum yapin sonrada jb.

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
10 Mayıs 2011; 19:22:20 

quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_
Hocam Fring ile 3G üzerinden konuşabilirsin. İki tarafta da Fring yüklü olacak ve listenize ekleyeceksiniz. Ben bu şekilde N97'yi arayabiliyorum.

Karsi tarafta program olmadan goruntulu arama yapabilme sansim yokmu

862 Mesaj
10 Mayıs 2011; 20:40:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

saglikli bir telefon bunu yapmaz, sizin telefonuzda problem var demektir aklima ilk gelen cozum 4.3.3. e guncelleyin temiz bir kurulum yapin sonrada jb.

4.3.3'e güncelleyeyim de ben bu işlerde yeniyim 2 hafta once jb yaptım 4.3.2'de cydia'dan yüklediğim tüm ayarlar 4.3.3'e de geçicek mi bi kayıp olmadan ?

5454 Mesaj
11 Mayıs 2011; 0:13:26 

quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Karsi tarafta program olmadan goruntulu arama yapabilme sansim yokmu

Üzgünüm o şekilde olmuyor. 3G üzerinden sadece iki tarafta da aynı program varsa görüşülebiliyor. Onun dışında tek çare Facetime, o da iPhone 4'ler arasında.

Nikon D5100 18-55mm VR Kit , 50mm F1.8G , 55-300mm VR // iPhone 5 16GB // Sennheiser CX-300-II

Kendi yıldızını takip et.

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
11 Mayıs 2011; 3:20:47 

quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

Üzgünüm o şekilde olmuyor. 3G üzerinden sadece iki tarafta da aynı program varsa görüşülebiliyor. Onun dışında tek çare Facetime, o da iPhone 4'ler arasında.

Öle İhtiyacım Oldugundan Değilde İçime Dert Oldu Ya Milyarlar ver Görüntülü Arayama Peh..

5137 Mesaj
28 Ağustos 2011; 12:18:57 

My3g yerine ücretsiz. Bir program var mı acaba?

Teşekkürler..

Move Starter Pack - Logitech Driving Force GT
Philips 7FF3FPB (7") Dijitral çerçeve /// Toshiba sdp74swe (7") DVD Player
Komple Sistem
HP Compaq NC8430 Laptop
iPhone 5 16gb siyah - 2 adet Element case Hediyeli Gran Turismo 5 - Darksiders - Final Fantasy 13 - SATILIK

661 Mesaj
28 Ağustos 2011; 12:27:33 

İddaa edilen telefonu kapayinca tekrar mesaj gonderme diye bir sey yok.....
Eger calismiyorsada tango kullanin...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

http://www.youtube.com/arezzo789

30 Mesaj
30 Mayıs 2012; 8:31:23 

Ben iphone 3gs de Facebook ta bulunan arkadaşlarımla görüntülü konuşmak istiyorum Facebook üzerinden bu mümkün mü acaba ?

Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.
Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!
Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım.
Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım.

1785 Mesaj
30 Mayıs 2012; 8:50:55 

normal goruntulu 3g konusma denilen zımbırtıyı iphone ile yapabilmek mümkün ise birileri nasıl yapıalcagını yazabilir mi? yoksa viberle,skype ile facetime ile gibi 2 tarafta da olması gereken programları kasdetmiyorum. normal bir sekilde 3g goruntulu konuşmadan bahsediyorum. samsung, htc,nokia .. gibi diğer tüm telefonlarda olan özellik var ya..

2571 Mesaj
30 Mayıs 2012; 13:04:43 

Yukarıda detaylı yazmışım arkadasım, biraz yukarıya benim yazıma bak sorunun cevabı orada.

49 Mesaj
31 Mayıs 2012; 9:58:06 

quote:

Merhabalar...
DÜn Bi An Lazım Oldu Kurcala Kurcala Görüntülü Aramayı Bulamadım.İnternetden Araştırdım FaceTime Diye Bişeden Bahsediyorlar Oda Video Arama Değil Sanırım ve Her Açıldığında Ücretli SMS Gönderiyor...

ben bir yerde okumuştum i phone 4 lerde kaliteli görüşme ypamak için wifi ile sadece yapabiliyomuşuz.Wifi ye baglanmadan görüntülü konuşma yapılamıyormuş ben hiç denmedim görüntülü konuşmayı :)

10349 Mesaj
31 Mayıs 2012; 13:22:03 

quote:

Merhabalar...

1 defaya mahsus yurtdışı sms atıyor, ondan sonra sürekli açık bırak, eğer aç kapa yaparsan mesaj göndermeniz lazım diyecek, reddet, 2dk sonra otomatik daha önce mesaj gönderdiğini algılayıp açılacak

Asus Z97-A 5 Way İntel Haswell i5 4670K Asus GTX 770 2GB 256Bit DirectX 11.1
Corsair 450D WD Blue 1TB 7200 Rpm Corsair 2x4Gb Vengeance 1600Mhz CL9 1.5V Asus VX239H 1080p LED 23"
Cooler Master Silent Pro M2 720W 80+ Hyper 212x Creative İnspire 5+1 Sound System
Samsung Evo 840 120 GB Logitech Gaming G105 Logitech Gaming G300

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

815 Mesaj
31 Mayıs 2012; 13:51:24 

quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

arkadaslar, facetime sadece restorede ve ayarlardan acip kapadiginizda ancak mesaj gonderir (yutdisina) basakada mesaj (sms) falan gondermez, facetime ile goruntulu gorusme yapabilmek icin (yazdiklarim gunumuzun sartlari icin gecerlidir) iPhone 4 veya iPad2 olma kosulu vardir. Baska marka ve modeller ile facetime gorusmesi yapilamaz, ve yine facetime icin wifi (jbsisiz telefon) olmasi sarttir (jb' li telefonda gerekli uygulama yuklu ise 3G de kullanilabilir) bununla beraber video gorusme yapabilen cesitli uygulamalar appstore' da mevcuttur.

Baslicalari:Tango, fring, qik, skype dir.

Gayet iyi ozetlenmis. Bence video olayini unutun. Bir herkeste iphone yok iki mobil bi cihazda her zaman wifi olmaz. Uc ( en boktan olani) iphone 4 te handsfree icler acisi. Gordugm en berbat hoperlor. İlginctirki pod halini saatlerce kullaniyorum. Ama mikrofon ve konusmayi disari vermesi adam oldurur.

ASUS G750JH Intel Core i7-4700HQ 16 GB, DDR3 1600 MHz dual channel NVIDIA GeForce GTX 780M 980/6200 4096 MB, Core: 823 MHz, Memory: 1250 MHz, GDDR5 256 GB SSD, second hard drive 750 GByte HDD, 5400 rpm Qualcomm Atheros PCI-E Gigabit Ethernet , Qualcomm Atheros Killer Wireless-N 1202 4.0 Bluetooth Blue-ray RW "POWERHOUSE"

İMZAMDAKİ Makinanın Satış ilanı http://forum.donanimhaber.com/m_90152665/f_//tm.htm#90152665

775 Mesaj
7 Eylül 2013; 20:48:43 

Iphone 4 telefonumla arkadaşımın samsung s4 telefonu arasında görüntülü konuşamıyoruz. ikisi de farklı marka diye mi konuşamıyoruz.
Yukarıda bir programdan bahsedilmiş ama program yüklemek mi gerekiyor.Face time den denedim olmadı.

510 Mesaj
7 Eylül 2013; 20:55:05 

Skype diye bir şey var arkadaşlar biliyorsunuz bunu zaten :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

775 Mesaj
8 Eylül 2013; 18:34:01 

Program değil mi o? Ben herhngi bir program yüklemeden görüntülü konuşmayı soruyorum.

1631 Mesaj
8 Eylül 2013; 18:39:22 

quote:

Orijinalden alıntı: mıragen

Program değil mi o? Ben herhngi bir program yüklemeden görüntülü konuşmayı soruyorum.

Öyle birşey yok ki nokialar da vardı eskiden öyle birşey diyosunuzda yok iphone da

iPhone 4 - Logitech H800 - S220 - Logitech M325-K320 - Apple Magic Trackpad - Lenovo Y580 1080p - Opel Meriva 1.6

3304 Mesaj
8 Eylül 2013; 18:53:49 

Tango var görüntülü konuşma için. Gayet başarılı.

- 4S JB IOS 7.0.4 -

138 Mesaj
15 Şubat 2014; 18:27:00 

aynen iphone 4/s den diğer bir telefon örneğin samsung'a programsız(skype, fringe, tango,facetime vb..) görüntülü konuşma nasıl yapılır. eğer yapılamıyorsa verdiğimiz onca paraya yazık, şuanda diğer ildeki annemle görüntülü görüşemiyorum. ne yapabilirim?

331 Mesaj
15 Şubat 2014; 20:42:48 

quote:

Orijinalden alıntı: besyom2

aynen iphone 4/s den diğer bir telefon örneğin samsung'a programsız(skype, fringe, tango,facetime vb..) görüntülü konuşma nasıl yapılır. eğer yapılamıyorsa verdiğimiz onca paraya yazık, şuanda diğer ildeki annemle görüntülü görüşemiyorum. ne yapabilirim?

Hocam ne yazık ki programsız görüntülü konuşma yapamazsın iPhone da sadece internet üzerinden görüntülü görüşme var. 3G üzerinden şebeke bağlantılı internetsiz görüntülü görüşme yok.

Varsa hatam mutlaka düzeltin.
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.523