Şimdi Ara

iPhone 4 Görüntülü Konuşma?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
1
Favori
37.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    DÜn Bi An Lazım Oldu Kurcala Kurcala Görüntülü Aramayı Bulamadım.İnternetden Araştırdım FaceTime Diye Bişeden Bahsediyorlar Oda Video Arama Değil Sanırım ve Her Açıldığında Ücretli SMS Gönderiyor...
    Görüntülü Konuşma Nasıl Yapıcam? Varmı Başka Yöntemi....

• Facetime dan görüntülü konuşma yapabilirsin sms diye bişeyde hiç görmedim...
  • Açınca SMS Gönderiyor 0044 ile başlayan bir numaraya Araştırdım Başına Gelen Çok Kişi Var. Nokia larda Video Arama Var İphoneda Buna Karsılık Gelen FaceTime mı?
  • Ayarlar/telefon dan facetime ı kapatıp açtığınız zaman sms yollanıyor. Bir kere açıp kapatmadığınız zaman, tekrar tekrar sms söz konusu değil.
  • Facetime'ın aktif olması için merkeze sms ile bilgi gönderiliyor bir kereye mahsus, her açıp kapamada yollamaz sanırım hiç kapamadığım için bilemiyorum. Bir de ios güncellemesi yapınca tekrar sms atmıştı bende. Velhasıl facetime kullanmak için cihazın wifi bağlantısına ihtiyacı var, tabii facetime için karşı cihazında facetime içeren bir cihaz olması lazım (ip4, ipad 2...)
  • Facetime ın açılıp kapatılmasını geçtim, her zaman açık tutsan bile telefonu her kapattığında bir mesaj gönderir.
    1 kere gönderir ondan sonra göndermez diye bir şey yok. Gönderir, gönderiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: AXAPTA

Facetime ın açılıp kapatılmasını geçtim, her zaman açık tutsan bile telefonu her kapattığında bir mesaj gönderir.

telefonu açıp kapadığında göndermez. sadece restore/update'den sonra gönderir ayarı açtığımız zaman. telefonu açıp kapadığınızda gönderiyorsa telefonunuz sorunlu.
  • quote:

Facetime ın açılıp kapatılmasını geçtim, her zaman açık tutsan bile telefonu her kapattığında bir mesaj gönderir.

eger sizde oyle birsey varsa telefonunuzda sorun var sanırım.
    sadece restore, update ve facetime ı acıp kapatırsanız sms gonderir.
  • telefonu açıp kapadığınızdaa zaten facetime ı açıp kapamış oluyorsunuz
  • skype kullanin goruntulu gorusme destekliyor
  • quote:

telefonu açıp kapadığınızdaa zaten facetime ı açıp kapamış oluyorsunuz

ısrarla niye yanlış bilgi yazıyorsunuz? orjinal ve sağlıklı çalışan iphone 4'de dediğiniz mümkün değil. çakma olanlardan ise bilemem.
  • Arkadaslar bende FaceTime açınca mesaj gonderiyor sonra cevap bekleniyor diyor ve tekrar kapaniyor FaceTime çubuğu. Jb oncesi yoktu bu durum kullanıyordum. Jb'e özel bir durum mu ve ne yapmam gerekir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr Bishop

quote:

ısrarla niye yanlış bilgi yazıyorsunuz? orjinal ve sağlıklı çalışan iphone 4'de dediğiniz mümkün değil. çakma olanlardan ise bilemem.

Acik birakinca inanilmaz sarj yiyor. Ya arkadaslar nokia e72 kullanan biriyle gorumtulu konusma yapamiyacakmiyim ben? Birde facetime i her acip kapadigimda sms gonderiyor bilginize
  • Hocam Fring ile 3G üzerinden konuşabilirsin. İki tarafta da Fring yüklü olacak ve listenize ekleyeceksiniz. Ben bu şekilde N97'yi arayabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr Bishop

quote:

ok peki siz doğrusunu bilmiş olun sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erniuif

Arkadaslar bende FaceTime açınca mesaj gonderiyor sonra cevap bekleniyor diyor ve tekrar kapaniyor FaceTime çubuğu. Jb oncesi yoktu bu durum kullanıyordum. Jb'e özel bir durum mu ve ne yapmam gerekir?

+1
    Bende de aynı sorun var. JB yapmış masum masum kullanırken bir gün facetime'ı kapattım. Açmaya kalktığımda "etkinleştirme bekleniyor" diyor birkaç saniye, sonra yine pasif konuma geçiyor. (ip4 - ios4.2.1)
  • arkadaslar, facetime sadece restorede ve ayarlardan acip kapadiginizda ancak mesaj gonderir (yutdisina) basakada mesaj (sms) falan gondermez, facetime ile goruntulu gorusme yapabilmek icin (yazdiklarim gunumuzun sartlari icin gecerlidir) iPhone 4 veya iPad2 olma kosulu vardir. Baska marka ve modeller ile facetime gorusmesi yapilamaz, ve yine facetime icin wifi (jbsisiz telefon) olmasi sarttir (jb' li telefonda gerekli uygulama yuklu ise 3G de kullanilabilir) bununla beraber video gorusme yapabilen cesitli uygulamalar appstore' da mevcuttur.

Baslicalari:Tango, fring, qik, skype dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

quote:

Arkadaslar bende FaceTime açınca mesaj gonderiyor sonra cevap bekleniyor diyor ve tekrar kapaniyor FaceTime çubuğu. Jb oncesi yoktu bu durum kullanıyordum. Jb'e özel bir durum mu ve ne yapmam gerekir?

+1
    Bende de aynı sorun var. JB yapmış masum masum kullanırken bir gün facetime'ı kapattım. Açmaya kalktığımda "etkinleştirme bekleniyor" diyor birkaç saniye, sonra yine pasif konuma geçiyor. (ip4 - ios4.2.1)

saglikli bir telefon bunu yapmaz, sizin telefonuzda problem var demektir aklima ilk gelen cozum 4.3.3. e guncelleyin temiz bir kurulum yapin sonrada jb.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_
    Hocam Fring ile 3G üzerinden konuşabilirsin. İki tarafta da Fring yüklü olacak ve listenize ekleyeceksiniz. Ben bu şekilde N97'yi arayabiliyorum.

Karsi tarafta program olmadan goruntulu arama yapabilme sansim yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extreme Victory

quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

quote:

+1

saglikli bir telefon bunu yapmaz, sizin telefonuzda problem var demektir aklima ilk gelen cozum 4.3.3. e guncelleyin temiz bir kurulum yapin sonrada jb.

4.3.3'e güncelleyeyim de ben bu işlerde yeniyim 2 hafta once jb yaptım 4.3.2'de cydia'dan yüklediğim tüm ayarlar 4.3.3'e de geçicek mi bi kayıp olmadan ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.