Şimdi Ara

<<<<< RENAULT LATİTUDE KULÜBÜ >>>>> (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.950
Cevap
69
Favori
503.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mehmet abi aracın tertemiz ya :))) sen aracın içine paspas al birtane iç halı paspaslar kirlenmesin :)

Emreciğim, sağolsunlar arabayı aldığım bayi meganın çok beğendiğim lastik paspaslarını koymuşlar, ama aracı yıkarken onları çıkarmıştım, onun için halı paspaslar gözüküyor. Ama lastik paspaslar siyah, en kısa zamanda gidip bej renklisini alacağım servisten. Yoksa yağmurlu havalarda bu halı paspaslarla kullanırmıyım aracı. Zaten çocuklar benimle dalga geçiyor. Baba yakında ayağımıza galoş da giydirirsin sen diye :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi juf1 -- 20 Mayıs 2011; 23:48:22 >
  • Emrecim benden sana abi tavsiyesi ne bi-xenon ları ne de sisleri hiç elleme. Bu araç bir MC III veya GOLF veya ALFA GIUALETTA filan değil. Bildiğin makam aracı statüsünde. Ben sislerin her zaman sarı olmasından yanayımdır. Görüntüsünü geçtim, karlı ve sisli havalarda, çok aşırı sağnak yağışlarda beyaz sisler hiçbir anlam ifade etmez, yararlı olmaz. Tam tersi parlatır yolu, gözünü alır. Kaldıki bu beyaz sis olayı zaten başımıza merco ve audi den geldi. Onlarda fark ediyorsan LED e dönüyor artık. Tamamen şekil olayı. Filmini çektirdin, kaput korumanıda yaptırdın...öylede kalsın abicim. İstersen içine oynatıcı ve lcd ekran taktırırsın. Bitti gitti. Ayrıca o xenonları değiştirdiğinde aracın orjinal farı kadar sağlıklı ve uzun ömürlü olmyacak. Bunuda aklından çıkarma. Aracın xenonları aslında sarıya dönmüyor. Bi-xenonlarda viraj aydınlatmada olduğu için, park lambalarıda haraket eder. Dikkatli bakarsan, farı ilk açtığında görürsün. Yani tüm far ekipmanı beraber hareket eder. Xenon lar yansımalı/lens farlar olduğu için park ışığından gelen sarı ışığıda yansıtır. Açı açı baktığında farkı çok net anlarsın. Ama tabiki 'yok ben biraz daha şekil durmasını istiyorum' dersen... parada, keyifte senin kardeşim...

Oğuz58 nickli arkadaşım... Sen daha önce bu forumda 'LTT MİZİ TESLİM ALDIK' diye bir başlık açmıştın yanılmıyorsam. Sen millete açıklama yapıcam, paylaşıcam diye didinirken, millet insigna, passat, ltt karşılaştırmasına düşmüştü başlık içinde. YAZIK! Yalnız anlama!!! Sana değil, o karşılaştırmayı amaçsızca, körü körüne yapanlara yazık... Seninde aracın hayırlı olsun dotum. Rabbim kaza bela göstermesin...

-tunsal- nickli arkadaşım, hemşom diyebilirim herhalde... Gerek vize gerekse trafik konusunda araca sonradan yapılan hertürlü modifiye veya update yasak bildiğin gibi. Evet, denildiği gibi ancak ruhsata işletmen lazım. Bu da sana yüklü bir külfet getirecektir. Ama sanırım Türkiyede gerek film gerekse sis farları açık seyir rahatlığı olarak en şanslı kent İzmir diye düşünüyorum. Gerçekten hiç takmıyorlar. En fazla elleriyle 'o sisleri kapat' diyorlar seyir halinde gördüklerinde veya 'bunları en kısa zamanda sökün' diyorlar... Camlara film, komple kaputa koruma yaptırmayı düşünüyorsan Emre kardeşime ilettiğim görüşlerimi okursan sanada yardımcı olacaktır. 100-200 TL ucuz yapıyorlar diye güvenme. Araştır, soruştur, kendi gözünle gör sonra yaptır dostum. En önemlisi referansı iyi ve isim yapmış yerleri tercih et...

Saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: oguz58

quote:

Orijinalden alıntı: yek_ka

quote:

ya bu fırçasız araç yıkama deterjanlarından ben de alıcam.yalnız makine fln yok tabiki.apartmanın otoparkında yıkayacağımız için makine alma gibi bi durum da yok.cam silin kutusunun içine fln koysam öyle püskürtme yapabilir miyim acaba?yarın ufak bi kutu alıp denemeyi planlıyorum

öle yapsanızda etkisi olmaz camsili sıkıp bezle silin daha iyi boşuna ilaca paravermeyin :) eger durumunuz müsaitse bahaus da flan 99 tl ye kutu tazikli su makineleri var hiç yoktan iyidir :))

durumumuz var çok şükür.yarın bi dolaşıcam metro, carrefour ve bauhaus u.bakalım nasıl bişi bulucam

oguz58 dostum. Ben metrodan şu ürünü aldım 149 TL ye:

http://www.hepsiburada.com/Liste/karcher-k-2120-basincli-yikama-makinesi-100-bar/ProductDetails.aspx?productId=mrrprd_hrkarcher1k2120&categoryId=20004372

Ben çok memnunum. Güzel olan yanı çeşmeye bağlamadan, bir kovaya koyduğun sudan da suyu (kısa bir hortum vasıtasıyla) aynı tazyikle arabayı yıkayabiliyorsun. (Tabi imkanın varsa) Ben 2 büyük kova ile arabayı yıkayabiliyorum. 100 bar su püskürtme tazyiki var. Daha pahalı olan modelleri ile 2 farkı var. Birincisi kullanım süresi uzunluğu ikincisi daha pahalı modellerinde yıkama ilacını yıkama suyuna karıştıran ayrı bir kabı var.Ama kitapçığına baktığımda yıkama sıvısını püskürtme tabancasını çıkarıp da uygulayın diyor. Yıkama tabancasını çıkardığın zaman da tazyikli su vermiyor. (Normal bir hortumdan gelen suyu elinle fışkırttığından daha az). Onun için bence daha pahalı ürünlere boşuna para vermek gereksiz. Ayrıca onunla tazyik konusunda fark yok. 100 bar ile 130 bar arasında değişiyor.
    Ayrıca bu marka sadece bu işte uzmanlaşmış bir marka. Onun için tercih sebebi bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: juf1

quote:

ya bu fırçasız araç yıkama deterjanlarından ben de alıcam.yalnız makine fln yok tabiki.apartmanın otoparkında yıkayacağımız için makine alma gibi bi durum da yok.cam silin kutusunun içine fln koysam öyle püskürtme yapabilir miyim acaba?yarın ufak bi kutu alıp denemeyi planlıyorum

Sevgili dostum. Bu konuda sana bilgi vermek isterim. Ben metrodan 99 TL ye 10 LT. konsantre (Alman malı) bir ürün aldım. Ama geçenlerde BAUHAUS oto bölümünde tazyikli su püskürtme makinesi imalatçısının (alman, şimdi tam ismini hatırlayamadım) 5 lt. ürünü vardı. Onu alman daha iyi olur.

Ben şöyle yapıyorum: Tazyikli su püskürtme makinemin küçük bir hortumu var ve bir kaba yıkama ilacını karıştırdığın sıvıyı arabaya büskürtebiliyorsun ama bu bama meşakketli geldi. Ben metrodan camsillerin çok daha kalitelisi (bahçe bölümünde) 1 lt. kadar fısfıs püskürtmeli kap aldım. (Püsktürtmesi çok kaliteli) onu aldım. İçine 1/20 oranında ilacı ve suyu karıştırıyorum. onu (toplamda 1 lt.) arabanın heryerine püskürtüyorum. (5 dakika zaman almıyor) sonra tazyikli su veya hortumu tazyik yaparak yıkadığında araba pırıl pırıl oluyor. Zaten kiri çözen bu ilaçlı su. Bu olmadan tazyikli makine ile bile yıkasın, kuruduktan hemen sonra bütün kir aynen durmuş oluyor. Bence bu ilaçların 1 lt. si satılıyor onu alıp denemen iyi olur. Ama unutma bunlar konsantre ve kimyasal madde, 1/20 ilaç-su karışımı yapacaksın. Bir de konsantireyi cildine temas ettirmemeye çalış, 10 dakika yıkasan bile elindeki kayganlık zor geçiyor :)

Kolay gelsin.

verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler hesapta bugün bauhaus a filan gidicektim ama planda değişiklik yapıp viaport a gittim başka zamana kaldı bu ilaç alma işi.yalnız dediğiniz gibi yapıcam.metro dan o kaliteli püskürtücülerden ve bauhaus tan ilacı alıcam ancak tazyikli su makinesi almayı düşünmüyorum.onun yerine şimdilik ufak hortum ağızlarından alıcam.onlarda da tayzikli su üretiliyo.alıp denediğim zaman tekrar yazarım burdan

yek_ka teşekkürle sayfa için ancak yukarda dediğim gibi şimdilik o makineleri almayı düşünmüyorum.yine de teşekkürler

LEGO35 çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için.evet öyle bi konu açmıştım arabayı aldığımız ilk gün.ancak dediğiniz gibi konu tamamen saptı.bi kişi tamamen renault düşmanlığına döktü olayı.kimileri başka araçlar filan derken artık yazılmıyo o konuya

• GEL ARTIK YA!!!

<<<<< RENAULT LATİTUDE KULÜBÜ >>>>>
  • Arkadaşlar bugün kafama esti, internetten araştırdım saat 18 de bastım gittim Bursa Zİebarta

1- 499 TL. 60 cm. kaput koruma
    2- 489 TL. Tampon Koruma
    3- 649 TL. Öncam hariç tüm vamlar film kaplama (UHV filtreli ve Emrenin dediği gibi 2 numara (orta)
    4- 599 TL. Diamond Boya Koruma (Ultradan boya korumadan daha kapsamlı imiş ?)
    5- 319 TL. Araç altı tüm pas koruma
    6- 199 TL. İç döyeme, vinil vs. koruma

yaptırmak için anlaştım. Bunlar liste fiyatı. (Ayrı ayrı yaptırırsan)
    Paket yaptırdığın zaman % bilmemkaç düştüler,
    Sonra pazarlık yaptım peşin ödeme şartıyla ciddi bir indirim yaptırttım.
    Aracımı bıraktım. Yarın akşam alacağım. Bakalım nasıl olacak.

Ses yalıtımı da vardı. Ama ben aracın ses yalıtımından son derece memnun olduğum için onu gereksiz buldum.
    Gerçi sadece kaput koruma filmi için gitmiştim ama gaza geldim :))))
    Araç nasılsa 2 kez zamlandı. Zaten 4.000 TL. kardayım diye kendimi Teselli ettim. :)
    Hanımdan da fırça yedik. O ayrı. Arabaya gelince çıkarıp tıkır tıkır para ödüyorsun diye.
    Benden size tavsiye, sakın hanımla gitmeyin böyle yerlere. Fiyatları görünce bizim hanımın ağzı bir karış açık kaldı.
    Sonradan ben de arabama istiyorum demesi ayrı (Peugeot 206+) :)

• quote:

Arkadaşlar bugün kafama esti, internetten araştırdım saat 18 de bastım gittim Bursa Zİebarta

1- 499 TL. 60 cm. kaput koruma
    2- 489 TL. Tampon Koruma
    3- 649 TL. Öncam hariç tüm vamlar film kaplama (UHV filtreli ve Emrenin dediği gibi 2 numara (orta)
    4- 599 TL. Diamond Boya Koruma (Ultradan boya korumadan daha kapsamlı imiş ?)
    5- 319 TL. Araç altı tüm pas koruma
    6- 199 TL. İç döyeme, vinil vs. koruma

yaptırmak için anlaştım. Bunlar liste fiyatı. (Ayrı ayrı yaptırırsan)
    Paket yaptırdığın zaman % bilmemkaç düştüler,
    Sonra pazarlık yaptım peşin ödeme şartıyla ciddi bir indirim yaptırttım.
    Aracımı bıraktım. Yarın akşam alacağım. Bakalım nasıl olacak.

Ses yalıtımı da vardı. Ama ben aracın ses yalıtımından son derece memnun olduğum için onu gereksiz buldum.
    Gerçi sadece kaput koruma filmi için gitmiştim ama gaza geldim :))))
    Araç nasılsa 2 kez zamlandı. Zaten 4.000 TL. kardayım diye kendimi Teselli ettim. :)
    Hanımdan da fırça yedik. O ayrı. Arabaya gelince çıkarıp tıkır tıkır para ödüyorsun diye.
    Benden size tavsiye, sakın hanımla gitmeyin böyle yerlere. Fiyatları görünce bizim hanımın ağzı bir karış açık kaldı.
    Sonradan ben de arabama istiyorum demesi ayrı (Peugeot 206+) :)

İŞTE BUDUR!!! Dostum araca sıhatler olsun diyelim... Bahsettiğim buydu benimde. Totalde 2.500 TL tutuyor ama dediğin gibi hem komple paketi aldığında, hemde peşin ödemede (peşin ödemede olmasa bile kredi kartında) tahminimce 2.000 TL civarına gelmiştir diye düşünüyorum. Ancak ZIBERTYCAR ın fiyatları şehir şehir değişiyor mu? İzmirde 60cm kaput koruma ve tampon koruma yerine full şasi koruması 800 TL... Bende aracı teslim aldığımda tam fiyatı öğrenebilceğim. E artık o araca binilmez usta! Ancak koyulur karşıya bakılır! Çil çil yanacak şimdi o araç... HEY YARUM HEY!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEGO35 -- 21 Mayıs 2011; 0:37:22 >

• Mehmet hocam ziebartlar hayırlı olsun, fiyatlar diğer firmalara göre pahalı ama profesyonel isciilik var sonuçta, bence deger, araç gelsin ben denk getirir incelerim artık :)
  • quote:

mehmet abi aracın tertemiz ya :))) sen aracın içine paspas al birtane iç halı paspaslar kirlenmesin :)

Emreciğim, sağolsunlar arabayı aldığım bayi meganın çok beğendiğim lastik paspaslarını koymuşlar, ama aracı yıkarken onları çıkarmıştım, onun için halı paspaslar gözüküyor. Ama lastik paspaslar siyah, en kısa zamanda gidip bej renklisini alacağım servisten. Yoksa yağmurlu havalarda bu halı paspaslarla kullanırmıyım aracı. Zaten çocuklar benimle dalga geçiyor. Baba yakında ayağımıza galoş da giydirirsin sen diye :)))

mehmet abi servise gitmene gerek yok normal bir oto eşyası saten yerde de paspas için servise gitmeye gerek yok :))ama eviniin dibindeyse servis servisten alın tabi biz dışardan aldık 50 tl servistete 50 tl :))

bende zibeartı inceledim çok pahalı buldum iç döşeme sökülüyor onlarda da tamam en güvenilir yer fakat oakadr paraya degmez diye düşünüyorum :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yek_ka -- 21 Mayıs 2011; 9:18:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LEGO35

Emrecim benden sana abi tavsiyesi ne bi-xenon ları ne de sisleri hiç elleme. Bu araç bir MC III veya GOLF veya ALFA GIUALETTA filan değil. Bildiğin makam aracı statüsünde. Ben sislerin her zaman sarı olmasından yanayımdır. Görüntüsünü geçtim, karlı ve sisli havalarda, çok aşırı sağnak yağışlarda beyaz sisler hiçbir anlam ifade etmez, yararlı olmaz. Tam tersi parlatır yolu, gözünü alır. Kaldıki bu beyaz sis olayı zaten başımıza merco ve audi den geldi. Onlarda fark ediyorsan LED e dönüyor artık. Tamamen şekil olayı. Filmini çektirdin, kaput korumanıda yaptırdın...öylede kalsın abicim. İstersen içine oynatıcı ve lcd ekran taktırırsın. Bitti gitti. Ayrıca o xenonları değiştirdiğinde aracın orjinal farı kadar sağlıklı ve uzun ömürlü olmyacak. Bunuda aklından çıkarma. Aracın xenonları aslında sarıya dönmüyor. Bi-xenonlarda viraj aydınlatmada olduğu için, park lambalarıda haraket eder. Dikkatli bakarsan, farı ilk açtığında görürsün. Yani tüm far ekipmanı beraber hareket eder. Xenon lar yansımalı/lens farlar olduğu için park ışığından gelen sarı ışığıda yansıtır. Açı açı baktığında farkı çok net anlarsın. Ama tabiki 'yok ben biraz daha şekil durmasını istiyorum' dersen... parada, keyifte senin kardeşim...

Saygılarımla...

levent abi saten görünüş için takmaya planlıyordum araştırdım normalde bizim arcta uzunlar xenonla birlikte yanıyor buda şimşak çakmış gibi oluyor :)) beyaz far xenon takınca bu özellik kayboluyormuş :)) sonra vazgectim olsun sarıda iyidir beyaza şimdi araca ufak tefek aksesurlar kaldı

chiptunning
    arka bagaj üstü çıta
    arka sitopalrda sinyal yerleri çok ince flimle kaplatılcak :))
    son olarak plakalar kaptan çıkartlıp tampona monta edilcek :))

• quote:

yek_ka teşekkürle sayfa için ancak yukarda dediğim gibi şimdilik o makineleri almayı düşünmüyorum.yine de teşekkürler

rica ederim abi her zman yardım etmekte hazırız :)))
  • akşam babamla anadolu yakasında işimiz çıktı atladık LTT gittik tabi babam yavaş gitmeyi pek sevmez isyanlarda biraz ortama tüketim 104 de 3.4 3.5 lerde..

http://www.youtube.com/watch?v=TyGJmVa4dF8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yek_ka -- 21 Mayıs 2011; 9:38:24 >
  • quote:

akşam babamla anadolu yakasında işimiz çıktı atladık LTT gittik tabi babam yavaş gitmeyi pek sevmez isyanlarda biraz ortama tüketim 104 de 3.4 3.5 lerde..

Yakıtın masallahi var nazar değmesin

Emre bence chiptuning için erken, garanti dısı kalıyor diye biliyorum

Bagaj üstü çıta derken spoiler dan mı bahsediyorsun?

Bende bagaj için file arıyorum, file alan var mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: apeksss

quote:

akşam babamla anadolu yakasında işimiz çıktı atladık LTT gittik tabi babam yavaş gitmeyi pek sevmez isyanlarda biraz ortama tüketim 104 de 3.4 3.5 lerde..

Yakıtın masallahi var nazar değmesin

Emre bence chiptuning için erken, garanti dısı kalıyor diye biliyorum

Bagaj üstü çıta derken spoiler dan mı bahsediyorsun?

Bende bagaj için file arıyorum, file alan var mi

öle rüzgarlık derken 2 cm birşey arka kapagın oraya yapıştırıyorlar :)) file bende bakıyorumda fileyi nere tuturcan bagajda ??

chip için şuan degil ehliyeti alınca yaptırcam saten şuan kıstlı kullana biliyom ehliyet olmadıgı için :))

• File için bagajda 4 tane kanca var, köşelerde
  • quote:

File için bagajda 4 tane kanca var, köşelerde

araştırmak laızm ben birde bagaj havuxu bakıyomda bzm arclar yeni galiba daha piyasasda yok :)) servise sordum 859 tl dedi :))
  • quote:

GEL ARTIK YA!!!

levent abi arac geldi ama sen istemiyorsun 2012 olsun diyon :))
  • quote:

quote:

GEL ARTIK YA!!!

Emrecim nasıl istemiyorsun ya? Bizim araç TAAA temmuz ortasında gelecek. Ben sadece 15 gün bekliycem ağustosta 2012 çıkışlı almak için. Şimdi gelse 2012 çıkışlı olsun diye bekler miyim hiç 3 ay? Sen anladığım kadarıyla heves etmişsin. Tuningler filan. Ehliyette yokmuş zaten... Al hevesini. Bizde yaptık zamanında. Ama gerçekten sonra pişman olma. Gerçi dediğin ekipmanlar o kadarda uçuk şeyler değil ama sırtmasın yeter araçta...

Bu arada araç utanmasa hiç yakmayacak he! =D Genel ortalamada kaç litrede dolaşıyor? 6.1 mi? Yoksa 5.7 leri filan gördü mü emrecim???

Ziebartcar pahalıdır evet... Ancak kanımca 1. numaradır! Ve unutmaki film ve kaput korumayı ömürlük yaptırıyorsun... Senin kullanmandaki ve bakımındaki hassasiyete göre tabiki değişiklik gösterebilir bu süreç... Koltuk döşemelerini komple söküyorlar demişsin. Ben arka sayfalardada anlattım. Özel solusyon var. Ondan önce bir madde gaza boğar gibi aracın içine enjekte ediliyor. Araç 1 gün kapalı kalıyor, daha sonra solusyon uygulamasına geçiliyor. Bu aynı zamanda koltuk, konsol, kapı kenarlarının temziliği içinde geçerli. Sökme filan belki başka bir işlem için geçerlidirh... Ben koyu film taktıramıycam araca maalesef... Sadece içeriye ısıyı geçirmemesi için koruyucu film taktırcam. Zaten gözler arızalı... =D Akşamları filan dışarıyı görmek zor olur benim için. Birde parlak filmler var. Hani dışarıdan bakıldığında ayna gibi duran, içerden bakıldığında dışarıyı tamamiyle çok net bir şekilde görebilidğin filmler. Ancak onu yaptırdığımda ruhsata işletmem şart olacak. Kararsızım o konuda yani.

Bu arada bu hevesle çılgınlık yapmaya kalkma gözüm! Ehliyetin yokmuş ya henüz, ondan diyorum... Gençsin şimdi, kanında kaynıyordur. Aman diyim! Dertsiz başına dert alma sakın...

• quote:

quote:

quote:

GEL ARTIK YA!!!

Emrecim nasıl istemiyorsun ya? Bizim araç TAAA temmuz ortasında gelecek. Ben sadece 15 gün bekliycem ağustosta 2012 çıkışlı almak için. Şimdi gelse 2012 çıkışlı olsun diye bekler miyim hiç 3 ay? Sen anladığım kadarıyla heves etmişsin. Tuningler filan. Ehliyette yokmuş zaten... Al hevesini. Bizde yaptık zamanında. Ama gerçekten sonra pişman olma. Gerçi dediğin ekipmanlar o kadarda uçuk şeyler değil ama sırtmasın yeter araçta...

Bu arada araç utanmasa hiç yakmayacak he! =D Genel ortalamada kaç litrede dolaşıyor? 6.1 mi? Yoksa 5.7 leri filan gördü mü emrecim???

Ziebartcar pahalıdır evet... Ancak kanımca 1. numaradır! Ve unutmaki film ve kaput korumayı ömürlük yaptırıyorsun... Senin kullanmandaki ve bakımındaki hassasiyete göre tabiki değişiklik gösterebilir bu süreç... Koltuk döşemelerini komple söküyorlar demişsin. Ben arka sayfalardada anlattım. Özel solusyon var. Ondan önce bir madde gaza boğar gibi aracın içine enjekte ediliyor. Araç 1 gün kapalı kalıyor, daha sonra solusyon uygulamasına geçiliyor. Bu aynı zamanda koltuk, konsol, kapı kenarlarının temziliği içinde geçerli. Sökme filan belki başka bir işlem için geçerlidirh... Ben koyu film taktıramıycam araca maalesef... Sadece içeriye ısıyı geçirmemesi için koruyucu film taktırcam. Zaten gözler arızalı... =D Akşamları filan dışarıyı görmek zor olur benim için. Birde parlak filmler var. Hani dışarıdan bakıldığında ayna gibi duran, içerden bakıldığında dışarıyı tamamiyle çok net bir şekilde görebilidğin filmler. Ancak onu yaptırdığımda ruhsata işletmem şart olacak. Kararsızım o konuda yani.

Bu arada bu hevesle çılgınlık yapmaya kalkma gözüm! Ehliyetin yokmuş ya henüz, ondan diyorum... Gençsin şimdi, kanında kaynıyordur. Aman diyim! Dertsiz başına dert alma sakın...

genel ortalama 6.7 babam aracı sakın kullanmaz :)) ya babam yanımdayken çok sorun etmiyom da tek kullanıyorsam çok dikkatli gitmye çalışyom oldukça sakin 3 gün le kaçırdım haziran sınwvını :)) ah baba ah yaşımı 1 yıl ufak yazdırmasan bu sıkıntıların hiç biri olmucak :))

inş saten yapçaklarımın hepsiniyukarda yazdım bu arac agır arac gidip tamponlar alçaltım :)) apaçilik yapmaya gerek yok spor agır olsun hesabı :))

levent abi senin ön camlara flim çekelim :)) hiç biyer göremessin :))arac eger istiyorsan bayilere sorabilririm haziran gibi ortalarda en gec elinde olur :)) aldıgım bayi öle dedi :))ama en iyisini yapıyon levent abi olsun 2 ay gec bin 2012 olsun :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yek_ka -- 21 Mayıs 2011; 15:50:28 >

• quote:

File için bagajda 4 tane kanca var, köşelerde

Dostum fileyi rahatlıkla bulursun heryerde sanırım. Ama isteidğin ebatlarda nasıl olur bilemem. Servisler yine en garantili yerler sanırım bu tarz ürünler için. Bende bagaj havuzu almak istiyorum. Yazın izmirden, sezon bittiğindede çeşmeden dönerken malum bagaj tıka basa dolu oluyor. Akanı, döküleni oluyor... Bagaj havuzu bagajı temiz tutmak için şart böyle durumlarda. Ama ufak bir araştırma yaptım, LTT katoloğundaki gibi bir bagaj havuzu bulamadım. Ebatlar olmuyor. Aracın siparişini veridğimiz satış elemanına bu haftaiçi tekrar tel açıp, birde ondan istetmeyi düşünüyorum. Belki yardımcı olabilir. Sonuçta katoluğunda varsa, araçla birlikte getirtebilirler diye düşünüyorum.

Bu arada ben hala bizim aracı neden temmuz ayı ortasına attıklarını anlamış değilim. Çoğu kişiye 1 hafta 10 gün sonra deniyor hemen. Biz nisan başında siparişi verirken 3 ay sonra dendi. Bu biraz kafamı karıştırdı açıkçası...

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.