Şimdi Ara

Sony Ericsson'dan Japon pazarına özel telefon: Xperia Acro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sony Ericsson anavatanlarından biri olan Japonya pazarı için hazırladığı Xperia Acro modelini kullanıma sunuluyor. Genel olarak Xperia Arc modelinin ülke ihityaçları göz nüne alınarak optimize edilmiş bir versiyonu olarak değerlendirilen telefon, entegre Mobil TV özelliği sunuyor ve Mobile Wallet ile Mobil BRAVIA Engine özelliklerini içeriyor.

Android 2.3 işletim sistemiyle birlikte gelen telefon, 4.2-inç büyüklüğünde ve 854 x 480 piksel çözünürlüğünde çoklu dokunmatik Reality Ekran'a yer veriliyor. Qualcomm'un 1GHz hızında çalışan ve Adreno 205 GPU'su ile donatılan Snapdragon işlemisinin kullanıldığı telefona 512MB RAM eşlik ediyor ve 1500 mAh kapasiteli pil güç veriyor.

Üzerinde yer alan 8 Megapiksel çözünürlüğündeki Sony Exmor R donanımlı kamera ile 720p çözünürlüğünde video kaydedebilen Xperia Acro'nun diğer özellikleri arasında 802.11n WiFi, Infrared portu, FM Radyo, HDMI, DLNA, Bluetooth, A-GPS ve 3.5mm kulaklık girişi gibi detaylara yer verildiğini görüyoruz.

Yaz aylarına doğru siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile sunulması beklenen Sony Ericsson Xperia Acro'nun son kullanıcı satış fiyatı ise henüz açıklanmadı.

• tamamen yalan bir haber.telefon ap açık photoshop ile yapılmış..benim anlayamadığım böyle bir yalan haberi neden yayımlıyorsunuz anlamış değilim doğrusu.telefonun ön yüzeyi ile kasanın rengi tam anlamıyla zıt bir renge sahip.buda kasanın daha eski bir görünümü olduğunu gösteriyor. ayrıca ön yüzeyde sonyericsson yazan yerin etrafı vede ekrandaki menü bölümünün etrafı karıncalı ki orada bir düzenleme yapılmış olduğunu ap açık belli ediyor..buda photoshoplu olduğunu gösteriyor...birde sitede sayfadan sayfaya geçerken çıkan koca reklamlarada sinir oluyorum.sanki ben o reklamı görünce gidip o ürünü alıcam...
  • bu telefonu göreli baya oldu semcblogda yalan olduğunu zannetmiyorum

http://semcblog.com/2011/04/08/arco-a-redesigned-arc-in-japanese-attire/

http://semcblog.com/2011/04/16/xperia™-arco-brochure-leak-and-back-cover-pictures/
  • Hah haa.. PWNED!...

Bu arada bunun ön kamerası da var gibi görülüyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: wox
    tamamen yalan bir haber.telefon ap açık photoshop ile yapılmış..benim anlayamadığım böyle bir yalan haberi neden yayımlıyorsunuz anlamış değilim doğrusu.telefonun ön yüzeyi ile kasanın rengi tam anlamıyla zıt bir renge sahip.buda kasanın daha eski bir görünümü olduğunu gösteriyor. ayrıca ön yüzeyde sonyericsson yazan yerin etrafı vede ekrandaki menü bölümünün etrafı karıncalı ki orada bir düzenleme yapılmış olduğunu ap açık belli ediyor..buda photoshoplu olduğunu gösteriyor...birde sitede sayfadan sayfaya geçerken çıkan koca reklamlarada sinir oluyorum.sanki ben o reklamı görünce gidip o ürünü alıcam...

Bu model resmi olarak duyruldu. Senin dunyadan haberin yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sony Ericsson Acro tamamen gerçek. Arc'ın Japonya pazarına uyarlanmış versiyonu.
  • atın şunu dışarıı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lath.Crusader

Hah haa.. PWNED!...

Bu arada bunun ön kamerası da var gibi görülüyor..

Sensördür bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: wox

tamamen yalan bir haber.telefon ap açık photoshop ile yapılmış..benim anlayamadığım böyle bir yalan haberi neden yayımlıyorsunuz anlamış değilim doğrusu.telefonun ön yüzeyi ile kasanın rengi tam anlamıyla zıt bir renge sahip.buda kasanın daha eski bir görünümü olduğunu gösteriyor. ayrıca ön yüzeyde sonyericsson yazan yerin etrafı vede ekrandaki menü bölümünün etrafı karıncalı ki orada bir düzenleme yapılmış olduğunu ap açık belli ediyor..buda photoshoplu olduğunu gösteriyor...birde sitede sayfadan sayfaya geçerken çıkan koca reklamlarada sinir oluyorum.sanki ben o reklamı görünce gidip o ürünü alıcam...

http://www.sonyericsson.co.jp/product/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.