Şimdi Ara

MEGANE 2 DİREKSİYON KUMANDASI HK.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
1
Favori
13.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracımda kasetçalar ve 6 lı cd changer vardı. Satıp Pioneer marka 2350 ub marka model teyp taktım. W/R girişi var teybimde. Yani kumanda bağlanabiliyor. Lakin sattığım teyp tunerlist ti bu ise RDS li bir teyp. Kumandam ile bu teybi çalıştırabilirmiyim bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilirmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan KARPUZ

Aracımda kasetçalar ve 6 lı cd changer vardı. Satıp Pioneer marka 2350 ub marka model teyp taktım. W/R girişi var teybimde. Yani kumanda bağlanabiliyor. Lakin sattığım teyp tunerlist ti bu ise RDS li bir teyp. Kumandam ile bu teybi çalıştırabilirmiyim bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilirmi?

Megane II deki bütün teypler RDS olması lazım. Ben mi yanlış biliyorum?
  • RDS özelliği var ama teyplerin üstünde tunerlist yazıyor.
  • onun için ayrı bir aparat alman lazım.tuner listler ucuz update lstlerin aparatı pahalı.biri 130 dieri 180 tl
  • Hocam link verme imkanınız varmı acaba bi şekilde almam lazım bu aparatlardan.
  • ya arkadaşlar bendede megane2 var 2005 benimde direksiyon koluyla kullanabileceğim bir teyp ve aparat lazım çalındı teyp ve cd çalarım renault benim orjinal teypve cd çalarımı getirtemiyor bir türlü kafayı yemek üzereyim 1.5 ay oldu
  • isteyene bu adaptörlerden getirtebilirim.iletişime geçiniz.
  • bu tuner list ve update list model yılı ile alakalı.

önümüzde 3 seçenek var

ya usb adapörü alıcaz

ya direksiyon kumandası adaptörü

ya da aux adapötürü

eğer ses istiyorsanız yeni w r girişli teyp ve direwksiyon kumandası

üzerindeki teyp bana yeter usb den müzik çalayım diysanız usb adaptörü

ya da mp3 çalar bağlarım ordan dinlerim diyorsnız aux adapötrü
  • w r girişli bir tayp almanız halinde direksiyon kumandnız aktif hale geçecektir.tunerlist olması lazım.

eğer tunerlist ise fiyatı daha az.çünkü tunerlistlerde sarı jaklı kablo yok eğer varsa o zaman biraz artar fiyat.

szi tam olarak araştırın bana söyleyin tuner list mi update listmi

ve radyo için gögüste ekran var mı
  • Kardeş benim eski sattığım teyp tunerlistti. Şimdikinde W/R girişi var ama teyp üstünde RDS yazıyor tuner list diye bir ibare yok. Pioneer DEH-2350ub Modeli. Eğer buna uygun direksiyon kumandası adaptörü varsa fiyat alabilirmiyim acaba?
  • rds radyo bilgi ekranı tuner listle ilgili değil.tuner list ve update list var model yılı ile ilgili. sizin teyp için ayrı ekran var değil mi.
    2005 model renault megane tuner list pionerr teyp için. fiyat:120 tl tam fonksiyon çalışıyor.aynı tunerlistli teyp gibi koldan tüm işler yerine getiriliyor.

türkiyede bunu yapan fitma yok.hepsi ithal. kargo süresi 5-7 gün uzayabilirde.
  • ben özel mesj atamıyorum.cepten onaylı değilim.cepten onaylı olamadım.o yüzden buradan yazıyorum.sizlerde buraya yazınız.
  • orjinal koldan direksiyon kumanda adaptörü sizin verdiğiniz direksiyona takılıyor ve kullanışsız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremcem33

rds radyo bilgi ekranı tuner listle ilgili değil.tuner list ve update list var model yılı ile ilgili. sizin teyp için ayrı ekran var değil mi.
    2005 model renault megane tuner list pionerr teyp için. fiyat:120 tl tam fonksiyon çalışıyor.aynı tunerlistli teyp gibi koldan tüm işler yerine getiriliyor.

türkiyede bunu yapan fitma yok.hepsi ithal. kargo süresi 5-7 gün uzayabilirde.

Benim pioneer ın kendi ekranı var. Arabayı sattım gibi bişey bakalım hayırlısı. Olmadı tekrardan size geri dönüş yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremcem33

bu tuner list ve update list model yılı ile alakalı.

önümüzde 3 seçenek var

ya usb adapörü alıcaz

ya direksiyon kumandası adaptörü

ya da aux adapötürü

eğer ses istiyorsanız yeni w r girişli teyp ve direwksiyon kumandası

üzerindeki teyp bana yeter usb den müzik çalayım diysanız usb adaptörü

ya da mp3 çalar bağlarım ordan dinlerim diyorsnız aux adapötrü

Megane II için aux adaptörü istiyorum. Radyonun arkasında Aux çıkışı var oradan direk kablo çekerek sağlayabilirmiyiz?
  • Megane II Direksiyon Kumandasını Sony Teyp İle Kullanabilmek İçin Gerekli Aparatın Devre Şeması
    http://www.elektroarge.com/microchip-pic-ile-yapilmis-projeler/megane-direksiyon-kumandasi-ile-sony-teyp-kontrolu-t45.html
  • https://www.youtube.com/watch?v=-z3LfNRfJGw&feature=youtu.be

100 liraya bu ürünü alabilirsiniz, farklı üründe üretilir özel fiyatlandirilir.
    Özel devre ihtiyacı olanlar iletişime geçebilir uygun fiyata Trabzon'da arkadaşım sıfırdan devre yapıp yazılımı kodluyor kart haline getirip sizlere sunuyor hayırlı günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semihmorada -- 15 Ağustos 2020; 13:17:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.