Şimdi Ara

Türkiye'nin en güzel şehri sizce neresi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
6.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

(En Son Oy Tarihi: 17.10.2016)
Giriş

• Nevşehir

Edit: Ankara'da yaşıyorum nefret ediyorum
  • sebep de belirtirseniz daha güzel olur
  • Bu konuyu açan 266263762627727271813773626277283838372727. kişisin.

İstanbul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |Chuck| -- 7 Mayıs 2011; 1:35:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zixat

Bu konuyu açan 266263762627727271813773626277283838372727. kişisin.

İstanbul

ödül var mı
  • Nevşehir: kayseriye 30 dk mesafededir ayrıca 4 ile sınırı vardır ve birbirlerine en fazla 1 saat uzaklıktadırlar. Kapadokya bölgesinin göbeğinde bulunduğu için tarih ve doğayla hep iç içe olursun. Eğlence mekanları Türkiyenin en iyilerindendir. Avanos'tan geçen kızılırmak kenarında oturup serinlemek için birebirdir. şehirdeki evler hemen hemen yenidir. Migros, beğendik, kiler, kipa gibi büyük marketler vadır. ulaşım ve yiyecek ucuzdur.

Ankara: Memur kentidir. gezecek yerleri sınırlıdır. çevresinde gezilebilicek yakın bir il yoktur. etrafta görülen herşey yapaydır. şehrin tam ortasında bentderesi altındağ gibi bir semt vardır ve her sabah işe giderken adamın canını sıkar. Kışları soğuktur. yazları çekilmez sıcaktır. yani yaşanacak yer değildir.
  • İstanbul tabiki ama eskisine güzeldir yeniler pek bilmez
  • Diyarbakır-mardin ve bingöl en güzel şehirleri
  • İzmir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreazz

quote:

Orijinalden alıntı: zixat

Bu konuyu açan 266263762627727271813773626277283838372727. kişisin.

İstanbul

ödül var mı

Var piskevüt isten mi?
  • Kayseri nerde?
  •  Türkiye'nin en güzel şehri sizce neresi?

• Ankara'da oturuyorum, Çankırı'lıyım, Türkiye'de yaklaşık 65 adet il gezdim ama bence en güzel ve yaşanacak üç şehir sırasıyla,

1) Çanakkale : O eşsiz tarihi biliyorsundur ve kordonda geçen gemileri izlemek kadar sana haz veren, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağın bir yer.

2) Mersin : Herkes Mersin'i karışık bir şehir olarak bilir ama Mersin ikiye ayrılmış durumda. Bir tarafı "Felluce" denen asıl sorunların olduğu yer, diğer tarafıda kendini tam anlamıyla kusursuz bir şehirde olduğun izlenimini yaratan yer. Birde bunlara çok ucuz hayat şartları ve nem dışında eşsiz güzellik eklenince değmeyin keyfe...

3) Tekirdağ : Çok fazla modern olmasa da insanların sizi saran içten sıcaklığı, müthiş rakı kokusu ve ne olursa olsun Avrup'da olmanın hazzı herşeye yetiyor...
  • tekirdağlıyım bence çok güzel. ege ve marmaradaki bütün illere gittim deniz sorunu olmasa tekirdağ en iyisi fakat deniz için antalya izmir tarafları iyidir
  • İstanbul vardır, bir de diğerleri.
  • İstanbul aga var mı ötesi.
  • Konya
  • Çorum
  • her türlü pisliğine rağmen İstanbul
  • İstanbul gibi şehir dünyada yok yav.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.