- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
3D ve/veya HD yayın yapan kanallar?
8 Cevap20701 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: View getMessage was mapped to a dead node, failing.hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

446 Mesaj
5 Mayıs 2011; 22:35:58 

Dün gece rüyamda tv mi gördüm nedir (ben ki tv izlemem) bugün sabah kalkmamla netten tv araştırmam bir oldu. Tv teknolojisinde en son ve an itibariyle 70 ekran lpg li (tüplü) tvlerde kalmış biri olaraktan haliyle teknolojiye bayaa bi yabancıydım. Yarım saatlik araştırmanın ardından, çalıştığım şirkette samsung marka pompaların da başarılı olmalarının etkisiyle samsung marka bir cihaz aliim dedim ve c7000 ya da c8000 modelleri arasında kaldım. Kafamda c7000 c8000 öğlene doğru çıktım yola ilk önce bestbuya gittim baktım hava souk ordan geri çıktım ve arcadiuma gittim bir iki teknosayı dolandıktan sonra arcadiumun içinde samsung bayii olduğunu gördüm ve daldım içeriye. Satıcı vatandaş hemen geldi tabii (benim tipte dut tabii bu arada ne istersen sat alırım modunda bakınıyom etrafa)ve bana kaşla göz arasında 46 inç bir c7000 i sattı hd si ve 3d si var diye aldım bende. Amma velakin şimdi anladım ki benim alet (benim alet derken tv yi kastediyorum) 3d ve hd yayın göstermesine rağmen memlekette hd ve/veya 3d yayın yapan kanal yok şimdi soruyorum herkese nasıl olcak bu iş?????

Hyundai Elantra Prime Plus Otm. 2012

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
6 Mayıs 2011; 11:25:28 

3d yi bilmem ama ,şifresiz hd yayın, türksatta 3 tane var. TRT hd, Atv hd ve atv haber.
Dsmart, teledünya ve dijitürkte de sürüyle hd yayın var.

Ayrıca, hd yayınlar için, hd uydu alıcısı da gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bonan61 -- 6 Mayıs 2011; 11:27:21 >

717 Mesaj
6 Mayıs 2011; 15:25:29 

quote:

Orijinalden alıntı: exantric
(benim tipte dut tabii bu arada ne istersen sat alırım modunda bakınıyom etrafa) (benim alet derken tv yi kastediyorum)

konuyla ilgili bilgim yok ama espriler süper hocam

Samsung NP355V5C-S06TR AMD Quad Core A8 4500M 1,9 Ghz with turbo 2,8 Ghz 4 GB 1600 MHZ Ram Amd Radeon HD 7670M 2 GB

Samsung 840 Pro 256GB Sata 3.0 100K IOPS Ssd

http://i.hizliresim.com/rd74X3.jpg

446 Mesaj
6 Mayıs 2011; 21:28:20 

quote:

Orijinalden alıntı: bonan61

3d yi bilmem ama ,şifresiz hd yayın, türksatta 3 tane var. TRT hd, Atv hd ve atv haber.
Dsmart, teledünya ve dijitürkte de sürüyle hd yayın var.

Ayrıca, hd yayınlar için, hd uydu alıcısı da gerekiyor.

Teşekkürler hocam bugünkü araştırmalarımda işi biraz çözdüm HD yayınları nerden nasıl toplayacağımı ve kilosuna kaç para verceğimi hesapladım ama 3D yayına pek rastlamadım (rastlamış ama ne olduğunu anlamamışda olabilirim[öküz mode on])

Hyundai Elantra Prime Plus Otm. 2012

210 Mesaj
6 Mayıs 2011; 23:55:09 

hayırlı olsun, avantajlı fiyat değilse keşke yeni çıkan D serisi alsaydınız. 3d film için çeşitli seçenekler var

- 300 ila 1500 TL arasında bir 3d bluray player alıp orijinal veya kopya 3d bluray satın almak/kiralamak (orijinaller yaklaşık 50 tl, kopyalar yerine
göre 10-15 tl)

- internetten 3d film indirmek-hdd dolduranlardan satın almak-çevrenizden 3d tv'si olanlardan edinmek

- eutelsat - astra uydusundan bir hd receiverla 3d yayın yapan sky v.s. kanalları illegal yada yasal abone olup izlemek

biraz uzun ama şu konuyu okumanızı tavsiye ederim

http://forum.donanimhaber.com/m_48064072/tm.htm

ayrıca tv'yi satın aldığınız bayiyi bir arayın derim, artık bazı tv bayileri tv satabilmek için tv alırsanız hdd'nize 3d film (tabiiki mkv) doldurma hizmeti (!) de veriyorlar.

Uzaklaştırılmış
7 Mayıs 2011; 14:45:46 

Rica ederim, 3D yayınlar için çok erken olduğunu düşünüyorum.HD yayınlar, hala çok az iken 3D'ler kim bilir ne yaygınlaşır.
F
akat hibo'nun bahsettiği gibi diğer seçeneklerle, 3D film elde etme imkanınız varsa onu bilemem.

3D yayın türksatta var ama, öylesine kanallar.

97 Mesaj
18 Mayıs 2011; 18:21:57 

quote:

Orijinalden alıntı: exantric

Dün gece rüyamda tv mi gördüm nedir (ben ki tv izlemem) bugün sabah kalkmamla netten tv araştırmam bir oldu. Tv teknolojisinde en son ve an itibariyle 70 ekran lpg li (tüplü) tvlerde kalmış biri olaraktan haliyle teknolojiye bayaa bi yabancıydım. Yarım saatlik araştırmanın ardından, çalıştığım şirkette samsung marka pompaların da başarılı olmalarının etkisiyle samsung marka bir cihaz aliim dedim ve c7000 ya da c8000 modelleri arasında kaldım. Kafamda c7000 c8000 öğlene doğru çıktım yola ilk önce bestbuya gittim baktım hava souk ordan geri çıktım ve arcadiuma gittim bir iki teknosayı dolandıktan sonra arcadiumun içinde samsung bayii olduğunu gördüm ve daldım içeriye. Satıcı vatandaş hemen geldi tabii (benim tipte dut tabii bu arada ne istersen sat alırım modunda bakınıyom etrafa)ve bana kaşla göz arasında 46 inç bir c7000 i sattı hd si ve 3d si var diye aldım bende. Amma velakin şimdi anladım ki benim alet (benim alet derken tv yi kastediyorum) 3d ve hd yayın göstermesine rağmen memlekette hd ve/veya 3d yayın yapan kanal yok şimdi soruyorum herkese nasıl olcak bu iş?????

Hocam çok yaşa emi. koptum akşam akşam..
Hiç bilmeden teknolojinin tam ortasına bırakmış seni...

datça apart yol yardım| hazır web site ve logo tasarımcı tabelacı logo tasarım | yaşar özcan | prefabrik ev denizli web tasarım | E pano Reklam dubası aksesuar | denizli reklam

270 Mesaj
31 Mayıs 2011; 22:58:52 

3d yayınlar hızla artmaktadır.

Özellikle ücretli dijital platformlarda.

Hali hazırda;

Eurosport HD Roland Gros tenis maçlarını (Çeyrek finalden finale kadar) 3d olarak veriyor.
Nat.Geo. Her cumartesi 3d belgesel yayınlıyor.
Fashion tv günde 2-3 saat 3d test yayını (klip vs) yayınlıyor.
Son şampiyonlar finali (2011) 3d yayınlandı.
2011 seonu STSL Gs Fb maçı 3d yayınlandı.
Penthouse kanalı (+18) 3d yayın yapıyor.

Trt hd reklamlarında gördüm,3d test yayınına başlamışlar.

Üstelik bu saydıklarımın hepsi active shutter (yeni nesil 3d teknolojisi) ile yayın yapıyor,kesinlikle anaglyph değil.

Beşiktaşlı Olunmaz Beşiktaşlı Doğulur.!!!

Uzaklaştırılmış
21 Temmuz 2012; 3:54:12 

Güncel Ve Eşsiz 25 TB Dev Arşiv

Önemli Not
Güvence Olarak Hdd'lerinize Teslim Alınırken
İster Hdd'in Nakit Değerini İsterseniz Eşdeğer Hdd
Verilir

HDD Almak İsteyenlerede Büyük Fırsat Sıfır Adınıza Faturalı HDD + DOLUM
SADECE 400 TL

Arşivimizde

3D Half-SBS Türkçe Dublaj Film
1,1 TB 133 Adet Yeni Güncel Film

1080p - 810p - 720p - 480p Türkçe Dublaj Film
7,2 TB 815 Adet Yeni Güncel Filmler

Yerli Yabancı Dizi
2 Tb Güncel, Populer Yerli-Yabancı Diziler

Türçe Dublaj Div-X Film
2,7 Tb Yeni Güncel Yerli - Yabancı Filmler

Pc Oyunu
1,8 Tb Son Çıkan Güncel Oyunlar

Mp3
550 Gb 2500'e Yakın Yerli Yabancı Sanatçı
Ve 10.000 Adetten Fazla Albüm (Türkçe,Kürtçe,Lazca,Yabancı)
Toplamda 125.000 Mp3

350 Gb Video (Klip, Spor Vs..)

Belgesel
250 Gb
1080p-720p-480p-Divx Kaliteli Belgeseller

+18
155 Gb Div-x ve Hd Film

Bulunmaktadır.
Arşivimiz Hergün Yeni Dosyalarla Güncellenmektedir.

Ücretlendirme
0-2 TB :1 Tb 75 TL
2-4 TB :1 Tb 65 TL
4 Ve Üzeri :1 Tb 50 TL

Arşiv Listesini Aşağıdaki Linklerden İndirebilirsiniz.
"İstediğiniz sunucudan indirebilirsiniz hepsi aynıdır"

**** Link
https://****.com/files/589611481/20.07.2012.rar

Letitbit Link
http://letitbit.net/dow...0e9/20.07.2012.rar.html

Netload Link
http://netload.in/datei...VQyY/20.07.2012.rar.htm

Hotfile Link
https://hotfile.com/dl/...36a/20.07.2012.rar.html

İst İçi Elden Teslimat Yapılır.

İsteyen Müşterilerimize Taksitle Ödeme İmkanı Sağlanır
Paybal (%7 Komisyon)
Havuz Sistemi(Gittigidiyor, Sahibinden Üzerinden) (%10 Komisyon)
Kapıda Ödeme (%8 Komisyon)
İle Ödeme Gerçekleştirilebilir.

Hertürlü Soru Ve Görüşleriniz İçin
İletişim Bilgileri

Zafer Doğan
zaferdoan@hotmail.com
544 382 17 54

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri] » Televizyonlar » 3D ve/veya HD yayın yapan kanallar?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.286