Şimdi Ara

VW en iyi otomobil üreticisidir,neden mi ? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
6.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    doğan şahin kartal serçe gibi geniş bir kuş ve satış skalasına sahip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone
    @denizkubi: sende renocusun vw hakkinda atip tutmadigin konu kalmadi.. bana hadden bahsederken yedigin nanelere bir goz at.. sende renocusun vw'nin adini agzina alma haddini bil o zmn... boyle laf mi olur? mevzu sensen oluyor ne yazik ki...

lafi ilk seferde anlamayanlar; bmwci olmam baska konularda fikir beyan etmeyecegim anlamina gelmez.. ha yine de idrak yeteneginizi arttirmaniz icin yineleyim.. ben bmwciyim, mercedes benz'in kalitesini kabul ediyorum anlaminda dedim.. ama size davul zurna az geldigi icin anlamsiz noktalardan cewap vermeye calisiyorsunuz.. iplendiginizi fln sanmayin... aciyor herkes...

İplenmedigi icin cevap veriliyor galiba. Nasil is bu (:
  • vw niye pahalı, aynı kaliteyi daha ucuza almak varken enayilik yapmayın gibi düşünen arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: donnaiolo

İplenmedigi icin cevap veriliyor galiba. Nasil is bu (:

verilen cevapların içeriğini ciddiye aldığın için anlamaman normal
  • Sayın Vosvosçular, bari şu saçma başlık altında vosvosu savunmayın.
  • Yok sen Renault'çusun yok sen Bmw'yi savunuyorsun size ne oluyor arkadaş.Burası forum, ben de Mazda severim yine o,bu tartışmasını dönderiyorsunuz.
    Konuyu başlatan arkadaşınızı eleştireceğiniz yerde mantıklı ve gayet düzgün yorum yapan aklı selim üyelerimizi karalamaya çalışıyorsunuz ilk önce haddinizi bilin. Vw size kalsın...
  • Vw hangi kritere göre en iyi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardakutlu

Vw hangi kritere göre en iyi?

türk gıda kodeksine göre

mesajımda mantık yok evet ama konuda da yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tekne Kazıntısı -- 7 Mayıs 2011; 16:25:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

@denizkubi: sende renocusun vw hakkinda atip tutmadigin konu kalmadi.. bana hadden bahsederken yedigin nanelere bir goz at.. sende renocusun vw'nin adini agzina alma haddini bil o zmn... boyle laf mi olur? mevzu sensen oluyor ne yazik ki...

lafi ilk seferde anlamayanlar; bmwci olmam baska konularda fikir beyan etmeyecegim anlamina gelmez.. ha yine de idrak yeteneginizi arttirmaniz icin yineleyim.. ben bmwciyim, mercedes benz'in kalitesini kabul ediyorum anlaminda dedim.. ama size davul zurna az geldigi icin anlamsiz noktalardan cewap vermeye calisiyorsunuz.. iplendiginizi fln sanmayin... aciyor herkes...

Yani adam orada BMW ciysen VW nin adını ağzına alamazsın diyor ben de buna cevap yazıyorum.Ama sen beni eleştiriyorsun bu ne böyle ya mmillet kafayı sıyırmış

• vw en iyi otomobil üreticisi de millet niye reno alıyor,ford alıyor,toyota ya da opel alıyo.
  • Ya arkadaşlar Golf'ü ve passatı sadece Show room da gördüm başka hiç görmedim diye konu açacağım ama fanatiklik vs vs diye niteleneceğinden açmıytorum ama eğer konu açmış olarak kabul ediyorsanız
    Özellikle yeni Golf sokaklarda hiç yok ben 1 seneden beri bir tane ya gördüm ya da görmedim .Bir kaç defa da passat gördüm jetta var ...golfü sadece dergilerde bir defa show room da gördüm
    kahramanmaraşta yeni golf yok arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizkubi -- 7 Mayıs 2011; 19:00:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizkubi

Ya arkadaşlar Golf'ü ve passatı sadece Show room da gördüm başka hiç görmedim diye konu açacağım ama fanatiklik vs vs diye niteleneceğinden açmıytorum ama eğer konu açmış olarak kabul ediyorsanız
    Özellikle yeni Golf sokaklarda hiç yok ben 1 seneden beri bir tane ya gördüm ya da görmedim .Bir kaç defa da passat gördüm jetta var ...golfü sadece dergilerde bir defa show room da gördüm

Gel ankaraya da gözünü doyuruyum

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

quote:

Ya arkadaşlar Golf'ü ve passatı sadece Show room da gördüm başka hiç görmedim diye konu açacağım ama fanatiklik vs vs diye niteleneceğinden açmıytorum ama eğer konu açmış olarak kabul ediyorsanız

ya arkadaşım valla bak şaka değil bir tane bile olmaz mı ?Yok anasını satim bir tane bile yok sokakta ,otoparkta ,otoyolda ben göremedim yani belki de benim gözüme görünmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

vw en iyi otomobil üreticisi de millet niye reno alıyor,ford alıyor,toyota ya da opel alıyo.

satış rakamlarına bakmanı tavsiye ederim.
  • quote:

quote:

quote:

ya arkadaşım valla bak şaka değil bir tane bile olmaz mı ?Yok anasını satim bir tane bile yok sokakta ,otoparkta ,otoyolda ben göremedim yani belki de benim gözüme görünmüyor

latitüd kadar çok satmadığı için görünmüyordur

• dünyanın en iyi dizel motoru BMW nin
    en güvenli aracaı VOLVO ve SAAB
    en performanslı aracı ferrrari
    en sağlam aracı(mekanik aksam) toyota
    en
    en
    en
    AMA HİÇBİRİNE VW YOK NİYE ÇÜNKÜ VW kaliteli gösterip milleti kazıklayan firma
    Allah aşkına jettada nevar 42000 tl lik ya da golf de
    bukadar çeşit olmaz ki 2006 passat 38000 aynı model 70000
    bu lahana turşusu bune perhiz
    hele o dod yokmu adamın arabsını öldürüpte alıyo sonra allaıp pullayıp 2 katına satıyo (hiç alışverişim olmadı)
    bizim arakadaşın zafiraya (2002 1,6 elegance sıfır hata boya yok 56 000km.)14000tl verdiler
    sonra kendilerindeki 2001 comford 132000 de 2 parça değişen 5 parça boyalı arabaya 21,750 tl istiyolar
    KİM NE DERSE DESİN WOLKSVAGEN DÜNYANIN EN İYİ ÜRETİCİ FİRMASI DEĞİL DİR
    AMA EN İYİ KAZIKLAYICI FİRMASI OLAMAYA ADAY
  • Volkswagen'in fiyatları artmaya devam ettikçe orta sınıf bir araçtan lükse doğru kayacak ama kalite bakımından neler olur bilemem. Şahsen günümüzdeki Volkswagen fiyatları beni Volkswagen'den soğuttu diyebilirim.

Geçen gün Sahibinden.com'da 2007 model otomatik vitesli bir Polo ilanına bakıyorum , 127.000 km'de ama adam araca 27.000 TL istiyor. Öte yandan 2009 model sunroof'lu , otomatik , dört camı otomatik ve filmi , 4 airbagli ve ABS'li 25.000 TL değerinde Hyundai İ20...
  • quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

quote:

quote:

quote:

latitüd kadar çok satmadığı için görünmüyordur

Valla bura passattan golften geçilmiyo

evolvo sende kubiye doğru bi girişim içindesin her konuda denk geliyorum

• timekeeper bana, ben kubiye,kubi dünyaya girişim içinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

timekeeper bana, ben kubiye,kubi dünyaya girişim içinde

grup indirimi varmı
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.