Şimdi Ara

VW en iyi otomobil üreticisidir,neden mi ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
0
Favori
6.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu birinin fake hesabı ve buradakilerle kafa buluyor sanırım

gerçek olma yüzdesi çok düşük geliyor bana..

bir tüketici olarak marka holiganlığı bana saçma geliyor,fiyat performansta hangi araç bana uyuyorsa onu alırım

58 binliraya klimasız golf derseniz size gülerler gülmeklede kalmaz lar duruma göre..

yöneticilerimizden ricada bulunalım aman foruma bir şey olmasın bu konu yüzünden
  • vw grup olarak hangi markasında hata yapıyor ozaman biri açıklasın ?

yukarıda bir arkadaş adam akıllı cevap vermiş ona teşekkür ediyorum.
  • Çok ciddi söylüyorum; Türkiye dışında hiçbir ülkede VW bu kadar yüceltilmiyordur, hiçbir ülkede böylesi gözü dönmüş VW fanatikleri yoktur, Almanya'da bile yoktur. Bir tek bizim insanımız VW aşkından, VW'in dayanılmaz prestijinden için için ağlıyordur, mutluluk gözyaşları döküyordur. Yakında insanlar VW'e tapmaya başlayacak, VW dini diye bir şey çıkacak ortaya. Almanya'daki o camdan fabrikayı ziyaret edenler hacı olacak falan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DSMN

Çok ciddi söylüyorum; Türkiye dışında hiçbir ülkede VW bu kadar yüceltilmiyordur, hiçbir ülkede böylesi gözü dönmüş VW fanatikleri yoktur, Almanya'da bile yoktur. Bir tek bizim insanımız VW aşkından, VW'in dayanılmaz prestijinden için için ağlıyordur, mutluluk gözyaşları döküyordur. Yakında insanlar VW'e tapmaya başlayacak, VW dini diye bir şey çıkacak ortaya. Almanya'daki o camdan fabrikayı ziyaret edenler hacı olacak falan...

aslında sadece vw değil çok garip bir alman abartması var memlekette. enver paşanın torunları falan mı yazıyor forumda nedir anlamıyorum ki

• Millet ya yerden yere vurur doğan şahin muamelesi yapar, çin arabalarını daha üste çıkartır (fake mi değil mi bilemem yapan manyaklar oldu)
    105hp lik mazda motoru tsi dan iyi kaçar der
    golf 5 para etmez der hyundai i30 onu katlar der
    audi a3 kia ceedden daha kötüymüş denedik gördük diyen çıkar..

ya da

vw en iyisi
    en süperi
    premium a yakın
    yada premium
    lambo neyse vw de o
    bilmemne

arkadaş benim gibi ortasını düşünen yok mu şu forumda yahu!? ikisi de değil işte anlayın artık.
  • Burada bir İş Bankası var, Çukurova Şubesi veya benzer birşey. Kapısının önünde 10'a yakın Yeni JETTA var, hepsi TDI ve COMFORTLINE
    (belki de HIGHLINE).
    1 tanesi SİMSİYAH, günde 10 defa siliniyor, parlatılıyor. Aracı HİÇ kirli görmedim, yağmur ve çamurda bile araç daima fazla temiz ve parlak!
    "Müdür Beyin Makam Aracı..." (leasingden)
    Bir otomobili abartmak ancak bu kadar olur, hele ki ülkemizde. C Sınıfı sedan kasa sıradan bir VW JETTA 1.6 TDI 7-DSG.
    Makam şoförü araca S 600 V12 LONG Mercedes-Benz gibi, gözü gibi bakıyor. Normal bir Türk vatandaşı normal bir Alman
    vatandaşının almayacağı bir otomobili alamıyor (birisi ALMIYOR, birisi ALAMIYOR).
  • VW en iyi otomobil üreticisidir. Çünkü ;
    Vw'i üretenler insan değil uzaylı.Her ne kadar kimse görmesede uzay teknolojisi kullanıyorlar da ondan. Hatta düğmeye basınca araba kendini istediğin yere ışınlıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kallus -- 6 Mayıs 2011; 10:15:42 >
  • bana sorarsan en iyi üretici her zaman toyota olmustur. zaten öylede. vw almanyada bile halkarabasıdır. kendi ülkesinde bizim ülke kadar el üstünde tutulmuyor. sen kac tane gurbetçinin vw ile geldigini gördün. gurbetçiler bile uzun yolda rahat etmek içi audi,bmw,mercedes ile gelir sorunsuz bir yolculuk için. bu zamanda bile tdi motor olan vw yi adamlar ne yapsın. hergün tv de bir sürü yabancı film izliyorum dikkat ediorum aracların yarısından cogu toyota,çöllerde bile toyota jip kullanıyorlar.
  • birisi oldu o zaman biz kalkalım gifini koysun
  • Tehlikeli sularda geziyosunuz haberiniz olsun

Dokunulmaza dokundunuz ( VW )

• vosvos
  • Gameralar nerde ???

wv'ye kimse kötü demedi dediginde görmedim şimdiye kadar sadece satış politikaları eleştiriliyor....
  • bu yazıları okuyunca şu fıkra geliyor aklıma sahıslarla işim yok sadece düz mantık
    TEMEL BIR YARISMAYA KATILIP KAZANIR, ve KENDISINE BIR
    KITAP HEDIYE EDILIR. KITABIN ADI DA DUZ MANTIK TIR.
    TEMEL HEDIYEYI ALIRKEN SORAR
    -bu kitapta ne yaziyo?
    -okuyunca ogrenirsin...
    -ben onunla ugrasamam anlat bakiim sen bana?
    -ok bak simdi senin evinde Akvaryum var mi mesela
    -evet var...
    -o zaman icinde Su da vardir?
    -evet var...
    -içinde su varsa balik da vardir....
    -evet var...
    -balik varsa hayvanlari da seviyosundur sen?
    -evet....
    -hayvanlari seviyosan insanlari da seversin heralde?
    -evet
    -o zaman senin sevgilin de vardir?
    -evet var
    -yasli gorunuyon o zaman senin karin vardir?
    -evet var..
    -e karin olduguna gore de homoseksuel diilsindir?
    -evet...
    -bak gordun mu?...
    temel cok etkilenir! kitabi alir koltugunun altina eve dogru giderken
    dursunu gorur... dursuna sorar
    -temel o ne?
    -duz mantik kitabi!
    -nasi bisiy bu anlat bakiim...
    -bak simdi
    -sizin evde akvaryum var mi?
    -yook!
    o zaman sen ibnesin........

• Bünyesinde bu kadar fazla marka barındırıyor olması onu en iyi otomobil üreticisi yapmaz ki en büyüklerinden biri olduğu doğrudur ama en iyi kavramı görecelidir kimisine göre Mercedes en iyidir ki mercedes büyük çoğunluğa göre en iyidir dünyada böyle bu kimisine göre GM en iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: SıleNtKillEr

Ölü taklidi yapın belki gider ...

• Biri vursun şunu.
  • Oldu o zaman biz kalkalim.
  • Volkswagen en iyi otomobil üreticisi değildir , Doğuş Oto en iyi otomobil distribütörüdür. Güzel yere tezgah açmıştır ve Almanya'da '' HALK ARABASI '' denilen aracı Türkiye'de '' PREMİUM '' markaya çevirebilmiştir. Bu yüzden sen büyüksün DOĞUŞ !!!

VW en iyi otomobil üreticisidir,neden mi ?
  • burda birşey tartışılmaz... otomobil demek dh için reno -ww deme.........k gidin istediğinizi alın....... ha bu adamı eleştiren reno cular sizide biliyoruz ne farkınız varsayfa sayfa sayfa reno videosu yükleyin kim acaba açmayın böyle saçma konular iki tarafında çabası kendi arabasını övme başka bir şey değil
  • bence iyi bir çocuk olursan şirinler'i vw'de gargamel'in evine baskına giderken görebilirsin
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.