Şimdi Ara

Mount & Blade: Ateş ve Kılıç, 10 Mayıs'ta Raflarda

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
         İlk oyunu ile bir milyonun üzerinde satarak büyük bir başarıya imza atan ve tamamen Türk yapımı olan Mount and Blade'in With Fire and Sword (Ateş ve Kılıç) versiyonunun 10 mayıs'ta çıkışını yapacağı duyuruldu.

Mount & Blade: Ateş ve Kılıç bu sefer oyuncuları 17. yüzyıla götürüyor ve burada oyunculara beş farklı medeniyetten birini seçme imkanı tanıyor. Bu medeniyetler; Lehistan, İsveç Krallığı, kazaklar Rus Çarlığı ve Osmanlı'ya bağlı olan Kırım Tatarları olarak sunulmuş.

Ateşli silahları da kullanabileceğimiz oyunun basın görseline aşağıdan göz atabilirsiniz.

• Alacağım oyunların başında geliyor.Fiyatı ne kadar acaba?
  • fiyati 15 tl di sanırım..
  • Steam'den $15'a (23 TL) aldım.. Gayet zevkli yalnız hala TÜRKÇE DİL DESTEĞİ göremedim oyunda?
  • Türkçesi daha çıkmadı..
  • Osmanlı niye yok ya?!
  • Evet 15 TL'imiş.. 8 TL kazık yedim =D
    http://forums.taleworlds.com/index.php?topic=168422.0
  • :D :D türkçesi çıkınca bende alırım...
  • online modu var mı acaba bileniniz var mı??
  • Var.. Dün gece oynadım. Bir tane eleman tabanca ile katliam yaptı sinir oldum. Bende aynısından istiyorum.. Ateşli silahlardan adamların yanına yaklaşamıyoruz ki arkadaş.. Mertlik kalmadı xD
  • 15TL Playstore de aldım oynuyorum.
  • Steam'den aldığıma pişman değilim.. TTNeT gibi sömürücülere para yedireceğime Steam'e 8 TL daha fazla veririm. =)
  • MB Warband daha zevklıydı

Silahlar işi bozuyor
  • Ucuz fiyatı var. Listye ekldim.
  • Resmi Türkçe yaması çıkmış.Buyrun link TIKLA
  • Kusura bakmayın linkte bir hata var
    Buyrun Link:http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,59205.0.html
  • @encuni
    Aynı düşüncedeyim.. Silahlarla zevki kaçıyor.
  • Kapalı Kutu fiyatı 29.99TL 10 Mayısta Çıkıyor
    Dijital ortamda satışta 14.99TL Playsotre sitesinde
  • arkadaşlar oyunun orjinalini alıp urdum bir şey dikkartimi çekti sadece kırım hanlığında atlı asker yapılabilior oda kıdemli bayrak onun dışındaki diğer ülkelerde hep yaya asker oluo normalmidir yoksa yüklemed sıkntı var çünkü lordların birliğinde oğlan zapojye süvarisi falan oluodu lütfen yardım edin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.