Şimdi Ara

Altın Elbiseli Adama - Başlangıç Motoru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
5.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel incelemeleri bulunan bir arkadaş :)
    Motosiklete 0 dan başlamayı düşünenlere biraz durumu anlatan güzel bir video çekmişler
    İzlemenizi tavsiye ederim

• Süper ya :) teşekkürler ama 125 liklerden bahsetmemiş
  • yanlız 600 lüğede gariban diyo scoter ada :D
    fıtı fıtı felan koptum burda :D
    bende yeni başladım 150 kg luk bi 200 lükle scooter beni çekmez diye almadım :D

yararlı bir video ama :D
    hayat parası olana güzel be o 600 lükten bi tanede benim olsa ne tatlı olur 3.2 sn iyiymiş adam hırsız çalmaz diyor :D
  • Bütün videolarını izledim bu adamın Geçen şişlide gördüm, aynı kask, aynı tulumla. Çok uğraştım konuşabilmek için ama arabadaydım aralardan bastı gitti
  • @sph
    zaten scooter ile başlayın diye tavsiye ediyor daha dengede durmakta zorlanırken vitesler vs zor olur diye ekliyor

@ozzzy222
    eski model bir yamaha xj600s sanırım
    görünüş olarak hyosung gt250r dan daha ucuz görünür
    tabi fiyat daha fazladır ama bu konuda bilgili olmayan hırsızlar para etmez diye çalmaz
  • karenaj ve sukuter tabirine hasta oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaman Ötesi

@ozzzy222
    eski model bir yamaha xj600s sanırım
    görünüş olarak hyosung gt250r dan daha ucuz görünür
    tabi fiyat daha fazladır ama bu konuda bilgili olmayan hırsızlar para etmez diye çalmaz

haksızlık bu abi :D
    o gün tamirciye gittim adresi bulamadım adam hyosung gv650 ile geldi aldı beni yoldan haksızlık harbidende :D adam kaydırarak gidiyor roketliyo o nasıl bir motor öyle :D
    gözüm kaldı onu kullanan yakında düşer ölür :D
    bu adamda o yamaha xj600s i eski meski felan dedi kötülediya :D fakirliğin gözü kör olsun be

taparım ben öyle motorum olsa :D alacam yakında inş.

• quote:

Orijinalden alıntı: NitroWar

karenaj ve sukuter tabirine hasta oldum

aslında doğru olan türkçe karşılıkları bunlar
    karenaj olarak geçer parçacılarda fransızcadır grenaj kelimesi (henüz tdk bir karşılık sunmuyor bu kelimeye ama)

scooter da fransızcadır aslen tdk skuter kelimesini kullanın diyor

ayrıca
    @ozzzy222

gv650 ye bende hastayım
    hem görünüşü hem performansı olarak inanılmaz güzel bence
    80 beygir yeni modelleri denk olduğu japonlardan çok daha iyi (honda shadow 750 45 beygir - kawasaki VN900 50 beygir mesela)

şu anda ulaşılacaklar listemin en üst basamağında bulunuyor

• quote:

@ozzzy222

gv650 ye bende hastayım
    80 beygir yeni modelleri denk olduğu japonlardan çok daha iyi (honda shadow 750 45 beygir - kawasaki VN900 50 beygir mesela)

tamirci satalım dedi 7200 fiyat verdiler sıfır gibiydi :D
    üstüne 5000 felan istese benim motorun değer :D ben öyle bi yaratık istiyorum şekişl ötesi bi varlık :D

bakalım ya para denk gelirse alırım affetmem :D sesi yeter

• cok merak ettim pc gecince direk bakicagim videoya yorumlar iyi olduguna gore komik bir video :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzzy222

quote:

@ozzzy222

gv650 ye bende hastayım

tamirci satalım dedi 7200 fiyat verdiler sıfır gibiydi :D
    üstüne 5000 felan istese benim motorun değer :D ben öyle bi yaratık istiyorum şekişl ötesi bi varlık :D

bakalım ya para denk gelirse alırım affetmem :D sesi yeter

önemli olan temiz kullanılmış olması bu motorda
    7200 lira uygun bir fiyat gerçekten ama bu gv650 için

çok güzel bir konu var şu forumda uzun süredir kullanan kişiler istanbulda oturuyorsan garaj isimli bir yerleri var toplanıp motosikletleriyle ilgileniyorlar
    ziyaret etmeni tavsiye ederim eğer alırsan motosikleti
    danışmak istediğin yer olursa yardımcı olurlar ayrıca
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/6621-hyosung-s-and-t-kanuni-gv-650-aquila-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html

• quote:

önemli olan temiz kullanılmış olması bu motorda
    7200 lira uygun bir fiyat gerçekten ama bu gv650 için

çok güzel bir konu var şu forumda uzun süredir kullanan kişiler istanbulda oturuyorsan garaj isimli bir yerleri var toplanıp motosikletleriyle ilgileniyorlar
    ziyaret etmeni tavsiye ederim eğer alırsan motosikleti
    danışmak istediğin yer olursa yardımcı olurlar ayrıca
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/6621-hyosung-s-and-t-kanuni-gv-650-aquila-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html

bakmıştım oraya :D üyeliğim var sürekli ordayım bende :D ama bu konuya bakmıştım isyan eden kimse göremedim pek sıkı motor
    millet bayılmış

• pekte iyi degilmiş
  • Çok samimi bir anlatım olmuş tebrik ediyorum. Yeni motora başlayacaktım racing almaktan vazgeçtim scooter bakacağım artık :)
  • Fazlasıyla amatör baya bir sokak ağzıyla anlatıyor tabi en alt tabakaya hitap etmeye çalışmış olabilir bilemiyorum içten ve samimi gibi görünsede bu konuda çok bilgili olduğunu sanmıyorum sukuter alın binin diyor fakat bahsettiği çin malı sukuteri alsa ve direkt onla başlasa adam masrafları yüzünden motordan soğur başlamadan en azından marka model bazında bir konuşma yapsa ve biraz uslubunu düzeltse daha iyi olurmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: _DIESEL_

Fazlasıyla amatör baya bir sokak ağzıyla anlatıyor tabi en alt tabakaya hitap etmeye çalışmış olabilir bilemiyorum içten ve samimi gibi görünsede bu konuda çok bilgili olduğunu sanmıyorum sukuter alın binin diyor fakat bahsettiği çin malı sukuteri alsa ve direkt onla başlasa adam masrafları yüzünden motordan soğur başlamadan en azından marka model bazında bir konuşma yapsa ve biraz uslubunu düzeltse daha iyi olurmuş

acemi biri değil bu arkadaş
    pazar günleri showmax da 15.15 de piston programını hazırlayıp sunuyor (digiturkte )
    ki bu videoda o program için hazırlanmış bir video sanırım
    bu nedenle markalara yönelik bir tavsiyede bulunacağını sanmıyorum
  • Anlatım gayet iyi olmuş
  • >Abi CBR 125R ile başlıyacaktım ama , abimiz Skuter diye ısrarcı olmuş , bilemedim şimdi.

Gerçi bu hariç tavsiyelerine uymuşum hep , 5 bin TL bütçe ayırdım bu işe , 2 binini ekipmana 3 bin de 2. el bir motora ayırmıştım , ve Honda nın Güvenli Sürüş'ine yazıldım 280 TL ile de .
  • quote:

quote:

Fazlasıyla amatör baya bir sokak ağzıyla anlatıyor tabi en alt tabakaya hitap etmeye çalışmış olabilir bilemiyorum içten ve samimi gibi görünsede bu konuda çok bilgili olduğunu sanmıyorum sukuter alın binin diyor fakat bahsettiği çin malı sukuteri alsa ve direkt onla başlasa adam masrafları yüzünden motordan soğur başlamadan en azından marka model bazında bir konuşma yapsa ve biraz uslubunu düzeltse daha iyi olurmuş

pazar günleri showmax da 15.15 de piston programını hazırlayıp sunuyor (digiturkte )

O vakit ciddi anlamda hitap eğitimi alması gerekli ilkokul mezunu köşedeki tamirci mahmuttan hiçbir farkı yok konuşma tarzı betimlemesi anlatımı olarak ki program falan sunan tecrübeli bir insansa hitabet önemli bir konudur hitap ettiği kitleye saygısını belirtir

• quote:

quote:

quote:

O vakit ciddi anlamda hitap eğitimi alması gerekli ilkokul mezunu köşedeki tamirci mahmuttan hiçbir farkı yok konuşma tarzı betimlemesi anlatımı olarak ki program falan sunan tecrübeli bir insansa hitabet önemli bir konudur hitap ettiği kitleye saygısını belirtir

eğlence üzerine hazırlanan bir program bu esprili bir anlatım kullanıyor arkadaş
    ancak eminim ki (internetten takip ettiğim kadarıyla yazılarını) gerekli yerlerde son derece düzgün ve hitap kurallarına uyan birisi
    espri yeteneğini kaybetmiş insanların sunmasından daha iyidir bence bu
    kuru kuru bilgi verip ne yapacağını söyleyince belgesel kıvamına geliyor çünkü bu tip programlar

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.