Şimdi Ara

Haftanın en iyi Android oyunları -16-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
16.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Düzenli olarak yayınladığımız Haftanın en iyi Android oyunları programımızın bu bölümünde sizleri için 5 farklı türe hitap eden 5 oyuna yer verdik. Tanıttığımız oyunlarla herkese iyi eğlenceler.

Pocket God

Bu oyun sizleri bir avuç insanın hayatına iyi veya kötü şekilde müdahale ettiren bir tanrıya dönüştürüyor. Oyun eğlencesi ve başarılı grafikleriyle beğenimizi kazandı.

Crystallight Defense

Mech Lord adlı kötü liderin emrindeki düşmanlara karşı elimizde kristallerle savunma yapıyoruz.

Crusade of Destiny

Android için hazırlanan başarılı bir 3D RPG oyunu. Warrior, archer veya Mage, karakterinizi oluşturun ve oyundaki serüvene katılın.

Turbo Grannies

Bakım evinden sıkılan ve gençlik günlerini özleyen ruhu genç bir kadın motoruna atlar ve yollara düşer.

Battle Bears

Pembe ayıcıklar, kahraman ayımıza sarılıp öldürmek istiyor. Kahraman ayıcığın hayatı elindeki silahta ve parmaklarımızın ucunda.

• Oyunlar gıt gıde güzelleşiyor Android yazılımcıları işi rekabete dönüştürüyo Androidi kutluyorum Tşk Editör
  • 1 ıncı oyun super
  • adroid de oyunlar çok hızı gelişiyor.gitgide çeşitlilik artıyor.gerçi bu videodaki oyunları pek sevmedim ama 1.sıradadaki OMG sesi çok hoş :) o sesi mesaj sesi yapmak isterdim.oyunun ses dosyalarını upload eden biri çıkar inş (:

şu motosiklet çok basit kaçmış.flash oyun gibi bari 3boyutlu olsaymış.herneyse bu hızla oda çıkar.
    baksana 16. video ve 16x5=80 yapar.80 oyun sadece listeye girebilen :S

kullandığım symbian için belki milyon tane işe yaramaz java oyunu var. kaliteli olarak symbian oyunları çok az.böyle videolarla tatmin oluyoz işte X) neyse....
  • yeni telefonla birlikte daha güçlü oyunlarda listeye girmiş anlaşılan. küpenizde hayırlı olsun :)
  • Crusade of Destiny lamı cimi yok tam teşekkül bir rpg oyunu. Bir süredir severek oynuyordum zaten. Bir de android için icon adventure varmıdır? Var ise tanıtabilirmisiniz..
  • En son yayınlamıs oldugunuz ios oyunları vıdeosu pek tatmın edıcı degıldı umarım telafı edersınız gercı androıd oyunlarıda nasılsa appstoreda oldugnu ıcın farkeden pek bısey olmuyor bu vıdeolardanda yararlanıyoruz ancak telafı beklıyoruz
  • her hafta bizlere sunduğunuz oyun tanıtım videoları için teşekkürler.
    android hızla gelişiyor...
  • Bende mi bir problem var , yoksa bu oyunlarda mı?...HD2'ye yüklediğim Android 2.2'nin marketi oyunların neredeyse hiçbirini bulamıyor...
  • hugged diyo ya
  • ilk oyunu bende beğendim
  • ilk oyunu beğendim :))
  • her hafta bizlere sunduğunuz oyun tanıtım videoları için teşekkürler.
    android hızla gelişiyor
  • pocket god ı yarın bi deniyim.
  • Assassian creed
    pes 11
    Rf11
    dungeon defenders
    Nova
    hawx
    Asfalt 5 ve 6
    Sandstorm
    splinter cell
    Dungeon hunter
    Fruit slice
    Scooter hero
    Angry birds serisi
    Buble blust 2
    Gt racing HD vs
    en sevdiğim oyunlar x10 da sorunsuz oynanıyor
  • pocket god hakketten güzelmiş deniyeyim en kısa zamanda
  • Applanet down galiba.. pocket godi nereden indirebilirim??
  • Bu hafta da bana birşey çıkmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mamut

Bende mi bir problem var , yoksa bu oyunlarda mı?...HD2ye yüklediğim Android 2.2nin marketi oyunların neredeyse hiçbirini bulamıyor...

paralı uygulamalar görünmüyo türkiye deki markette

google vergisini ödememiş diyolar pek araştırmadım doğrusu
  • Son oyun hayatımda gördüğüm en saçma ateist oyun. Ne diye paylaştınız anlayamadım. Amaç ne? Oyun da adi ve düzmece oyun.

Adam gibi bir oyun yokmuydu da, onu tanıttınız.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akifwaleron -- 18 Haziran 2011; 19:57:02 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.