Şimdi Ara

Hell on Wheels (5.Sezon Başladı) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
705
Cevap
8
Favori
29.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk 5 bölümü izledikten sonra yaza erteledim.
  • ilk sezonu bitsin öyle başlayacağım
  • Yeni bölüm çıktı, alt yazı bekliyoruz. Akşam yazıp değerlendirmesini yaparım. Diğer bölümlere nazaran daha iyi bir bölüm bekliyorum bugün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noix~

Yeni bölüm çıktı, alt yazı bekliyoruz. Akşam yazıp değerlendirmesini yaparım. Diğer bölümlere nazaran daha iyi bir bölüm bekliyorum bugün.

bu bölüm altyazı neden bu kadar gecikti ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: isok

quote:

Yeni bölüm çıktı, alt yazı bekliyoruz. Akşam yazıp değerlendirmesini yaparım. Diğer bölümlere nazaran daha iyi bir bölüm bekliyorum bugün.

bu bölüm altyazı neden bu kadar gecikti ki

Her zaman çeviren arkadaşın dışında biri yapıyor bu sefer. Baya salmış kendini. Daha %20'de olarak gözüküyor.
  • Altyazı çıkmış.
  • Çok güzel bölümdü. Tat verdi diyebilirim.

Elam asılmaktan kurtuldu. Durant aleyhine olan durumu lehine çevirmeyi başardı. Bu da zeki adammış vesselam. Lilly'e yanında kalması için teklifte bulundu, bakalım ne diyecek?

Dizi sonunda baktığım kadarıyla önümüzdeki bölümde yerliler Durant'ın trenine saldırıyorlar herhalde. Yanlış görmüş olabilirim. Ayrıca İsveçli ile bir şeyler olacak.
  • Güzel bölümdü. Gittikçe güzelleşiyor dizi.
  • Amc kanalının dizileri zaten mükemmeldir Hell On Wheels, The Walking Dead, Breaking Bad hepside kaliteli diziler.

• Elam ve Bohannan samimiyeti günden güne artarak ilerleyeceğe benziyor. Durant çok pis oynadı gerçekten. Çok güzel bölümdü, izlerken zevk aldım.
  • Güzel bölümdü. Senaryo oturmaya başlıyor artık.

• Ölüm sahnelerindeki konuşmalar iyidi , western havasına girdik...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 21 Aralık 2011; 2:15:07 >
  • Dizimiz 2.sezon onayını aldı.

Ayrıca bu hafta genel tatil sebebiyle ara verilmiş. Zaten sezon finaline 3 bölüm kaldı...
  • 2. sezon onayı alması güzel haber.

Ara verilmesi iyi olmadı, izleyecek bir şey kalmadı.
  • Bu ara kötü oldu, izleyecek hiç bir şey yok zaten.
  • quote:

Bu ara kötü oldu, izleyecek hiç bir şey yok zaten.

İzleyecek dizi olmaz mı hiç? İstediğin dizi olsun. 29 dizi izlemişim şu ana kadar, bu sayı 40'ı geçecek.
  • Western seven biri olarak bu diziyi de takibe alalım bakalım, ilk sezon bitsin başlarız,
  • Shameless başladı birazda gülelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

quote:

Bu ara kötü oldu, izleyecek hiç bir şey yok zaten.

İzleyecek dizi olmaz mı hiç? İstediğin dizi olsun. 29 dizi izlemişim şu ana kadar, bu sayı 40'ı geçecek.

Ben sevemiyorum hepsini Kenan. Bu arada finallerden sonra İzmir'deyim, hem yeğen doğuyor onu görmeye geliyorum gelmişken kalacağım bir 10-15 gün. Görüşürüz.

• Yeni bölüm geldi. Altyazı bekliyorum.

Düzenleme: Altyazı çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalurjist -- 2 Ocak 2012; 22:23:43 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.