Şimdi Ara

Gevey ile iOS 4.3.3 Çalışıyor !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
6.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk kez 4.3.1 ile güzel haberi veren bendeniz yine karşınızda yine ilk kez benim denediğim bu sefer ki haber ios 4.3.3 ile veriyorum evet gevey kullanıcıları ios 4.3.3'ü kullanabilirler video çekmedim ama taze resimler mevcut elimde iyi günlerde kullanın cemaat-i iPhone 4'lü Gevey Cemiyatı Dilerim 4.3.2'de yaşadığım sinyal barının teke düşmesi ve ardından servis yok hatasını yaşamayız.

Edit: Gevey'i iphoneistanbul.com'dan almıştım ingilizce ekran çıkmıyor çince ekran cıkıyor ilk başta.

İşte Resimler:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drorbital -- 5 Mayıs 2011; 2:01:34 >

• Geveyciler için güzel haber.

Jb'li kullananlar gaza gelip eldeki jb'ten olmasınlar yalnız :))
  • @drorbital
    nerden aldınız geveyi yaypeldenmi aldınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: justify34

@drorbital
    nerden aldınız geveyi yaypeldenmi aldınız

iphoneistanbul.com'dan almıştım ingilizce ekran çıkmıyor çince ekran cıkıyor ilk başta.
  • bendede çince yazılar çıkıyor yaypelden almıştım hala 4.1 deyim yazılımsal unlock çıkar diye bekledik ama artık bu dakikadan sonra yazılımsal unlock çıkmayacak gibi duruyor 4.3.3 geçenlerin yorumlarına göre hareket etmek lazım.
  • 4.3.2 ile kimisi çalışıyor dedi kimisi çalışmıyor dedi..

İnşallah buda ona dönmez :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: atombak

4.3.2 ile kimisi çalışıyor dedi kimisi çalışmıyor dedi..

İnşallah buda ona dönmez :/

Sanırım o farklı yollardan gevey alanlar olsa gerek diye düşünüyorum ben geveyimde sizlerde görüyorsunuz şakır şakır güncelleme yapıyorum çıktıkca ve bir sorun yaşamıyorum açıkcası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drorbital -- 4 Mayıs 2011; 22:36:35 >
  • Son bir resim daha ekledim baseband sürümünü gösteren bilginize ...
  • hocam bende iphone4 4.3.2 versyon da hep sinyal gucu 1bar hicdaha 2ye ciktigini gormedim 4.3.3 e gecsek bu sorun duzelirmi acaba,birde jb sorunu var tabi 4.3.3 icin jb ne zaman cikar arkadaslar
  • hacı tek bar sorunu tamamen bb.sabit tutup versiyon yukseltmek ile alakalı.sorun yok yoksa telefon cekiyor.sadece tek bar gosteriyor.software unlock icin katlandıgımız bir detay o kadar.
  • Avucunu_Yala :DDD
    Benim modemin adi Ortadaki_Dedenin_Torunu
  • Gevey ne ise yarar arkadaslar bilmeyenler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: jajabo

Gevey ne ise yarar arkadaslar bilmeyenler var

Sim kilitki cihazların (yani unlock ihtiyacı olan cihazların) sebekesinin gelmesini yani unlock olmasını sağlıyor. Kendisi sim kart aparatıdır.
  • Haber için teşekkürler. Hocam sende baya sardın bu Apple olayına
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarerer

Haber için teşekkürler. Hocam sende baya sardın bu Apple olayına

Dostum sarmak ne kelime ayıpsın yakında unlock falan çıkarırsam şaşırmayın benim şerif hasım denen kara böcekten neyim eksik sadece biraz daha açık tenliyim

Sen asıl şu kırmızı yorumumu oku dostum.Dün bir konuya yaptım bu yorumu ...
    quote:

Orijinalden alıntı: drorbital

quote:

Orijinalden alıntı: drorbital
    Ben back up almadım 2dir hiç bir şeyim kaybolmadı nette harcadagim data miktarına kadar iciniz rahat olsun.

Allah tepenizden bakmasın emi vakaya gidiyorum ve bu postu yazdirdiniz bana uzmanlık okuyayım diyorum ama sayenizde Apple uzmanı yaptiracaksaniz beni :)) admin telefonumun mac adresine ban at lütfen yoksa ben iflah olmam bu Apple uzmanları beni aralarına aldılar. :)))

Edit: (Hadi ben yatar nöbetten çıkalı 2 saat oldu daha uyumadım biraz uyuyayım akşam görüşürüz millet)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drorbital -- 5 Mayıs 2011; 10:43:47 >
  • Arkadaşlar benim ATT 4 var jeailbreak li ama ben 4.3.3 e yükseltmek istiyorum ve jealbreak yapmak istemiyorum. ATT kart olan veya başkabi yöntemle nasıl etkinleştirecegimi söylermisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar6085

Arkadaşlar benim ATT 4 var jeailbreak li ama ben 4.3.3 e yükseltmek istiyorum ve jealbreak yapmak istemiyorum. ATT kart olan veya başkabi yöntemle nasıl etkinleştirecegimi söylermisiniz?

Arkadaşa yardım iphone uzmanları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar6085
    Arkadaşlar benim ATT 4 var jeailbreak li ama ben 4.3.3 e yükseltmek istiyorum ve jealbreak yapmak istemiyorum. ATT kart olan veya başkabi yöntemle nasıl etkinleştirecegimi söylermisiniz?

hocam jb yapmadan aktiflestirme kismini gecmenin tek yolu at&t kart ile cihazi itunes a baglamak.ismi farkli olabilir,evrensel sim kart diye birsey vardi, at&t kartiniz yoksa onuda kullanabilirsiniz.dogubank tarzi yerlerden alinabilir.

hocam bu arada ben suan balikesirdeyim burdaysaniz bendeki at&t kartida kullanabilirsiniz.nerde oldugunuzu soylerseniz forumdan arkadaslardan size yakin olan varsa kartini kullandiracaktir hatta bi ara bazi arkadaslar ucretsiz dagitiyordu forumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowyy -- 6 Mayıs 2011; 9:25:59 >
  • Hocam Anladım İstanbul Maltepedeyim Yardımcı olacak arkadaşlar olursa çok sevinirim.
  • 4.3.3'dede aynı sorun sinyal barının teke düşmesi ve servis yok yazısı ve bir kaç saniye sonra operator bulma sorunu yine hortladı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.