Şimdi Ara

YENI A6 GALERİDE RAKAM UÇUK....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
6.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar demin araç ararken denk geldim.Torlakoğlu aracı getirmiş.

Fiyat bana bayağı uçuk geldi.Umarım Doğuşta bu fiyatları örnek alıp 2.0 tdi fiyatlarını uçurmaz.

Bu arada bu aracı pek beğenemedim sebebi jantlarmı,sunroof olmamasımı yoksa sisleri olmamasımı çözemedim.

Yandan uzatılmış bir A4 gibi geldi bana;şuan için tablo pek iç açıcı değil bakalım gelsin birde canlı görelim...

Saygılar...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-a6-liousine-3-0-tdi-quattro-48241451/detay/

• tek kelimeyle rezil bir tasarım.eskisi bundan daha güzeldi.şu zamanda audinin en kötü tasarladığı araç yeni A6 dır.bu sınıfın en güzeli bence bmw 5 serisi.
    bu arada aynı galerinin sattığı bir araba daha var

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-cls-yeni-kasa-siyah-ici-siyah-44705547/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electrostatic -- 4 Mayıs 2011; 0:34:00 >
  • Arkası hiç hoşuma gitmedi.İnadına itici duruyor.

Sonuçta pahalı olması normal.Getiren 3.0 motorlu;4x4 ve en dolu versiyonunu getirmiş.2.0 TDI'ları filan daha uygun olur.
  • Daha iğrenç bir tasarımı olamazdı herhalde. Bir tek iç mekan güzel. Onun haricinde 5 kuruş etmez.
  • vw passat daha iyi nede olsa aynı araba daha ucuzu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: donnaiolo

vw passat daha iyi nede olsa aynı araba daha ucuzu..

al işte gol geldi...
  • İnanmayın panpalar A6 değil bu lancerın önüyle jettanın arkasını birlştirip audi logosu vurmuşlar
  • O paraya +30.000 € Full Full Almanyada bi CLS 63 alınıyor
  • bunun iç mekanını beğenen var mı gerçekten????
  • Arkası Jetta ya bunun.

Önden güzel; ama gerisi olmamış. Şu renkli ekranın konumunu da pek beğenmiyorum. Sonradan takılmış gibi duruyor.
  • Bu arabanın edeceği olsa olsa 90000 €' dur.

Jantlar kötü, sunroof yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: electrostatic

quote:

al işte gol geldi...

itirazın mı var ? mesela audi r8 yerinede vw scirocco r alabilirsiniz nede olsa aynı parçaları kullanıyorlar,motoru biraz daha güçsüz ama aynı araba sayılır ne gerek var audi ye o kadar para vermeye..

hatta skoda veya seat daha tercih edilebilir,nede olsa aynı parçalar kullanıyorlar..

sonuç olarak skoda superb yeni a6 dan daha iyi bir araç

eminim yeni a6 alacak biri alternatifleri arasında düşüneceği passat ve superb i de gördükten sonra superb tercih edecektir,nede olsa aynı araba..

• Bir de bunu utanmadan Bmw 5 ile kıyaslıyorlar.
  • Bu Almanların yeni tasarımlarında , özellikle arka tasarımda bir sorun var nedense ucuz gibi duruyor (jetta-passat-a6)
  • quote:

quote:

quote:

al işte gol geldi...

itirazın mı var ? mesela audi r8 yerinede vw scirocco r alabilirsiniz nede olsa aynı parçaları kullanıyorlar,motoru biraz daha güçsüz ama aynı araba sayılır ne gerek var audi ye o kadar para vermeye..

hatta skoda veya seat daha tercih edilebilir,nede olsa aynı parçalar kullanıyorlar..

eminim yeni a6 alacak biri alternatifleri arasında düşüneceği passat ve superb i de gördükten sonra superb tercih edecektir,nede olsa aynı araba..

YENI A6 GALERİDE RAKAM UÇUK....

scirocco ile kıyasladığın r8 bu değilmi?
    Tabi tabi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ex-Diesel

O paraya +30.000 € Full Full Almanyada bi CLS 63 alınıyor

bende böyle bir şeyler yazmayı düşünüyordum hakikaten

birde fuarda kapıları kilitli tutmazlarmı olaya bakın
  • İç mekanı sevmedim tasarım olarak..

Ekran sonradan çıkma değilde eski kasada olduğu gibi sabit olsaydı, bu hali basit ama kalitesine birşey diyemem..
  • quote:

quote:

quote:

al işte gol geldi...

• Reklamın başlığı evlere şenlik
  • quote:

quote:

quote:

quote:

al işte gol geldi...

aynı şekilde bentley continental alacak adam altrenatifi olan vw passat cc yi tercih edecektir nedeni zaten ikiside vw group ve aynı teknoloji ile üretiliyor aynı araba vw de daha ucuz..

herzaman söylüyoruz dimi,neydi:

vw group bünyesindeki lüks markalar olan audi-bentley-bugatti ve lamborghini süslü birer vw-seat ve skoda dır.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.