Şimdi Ara

samsung galaxy s2 mi iphone 4 mü (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
526
Cevap
3
Favori
99.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ozellıklerıne baktıgın zaman ne gibi fark var.. yani bana bariz bir fark gosterırmısın .. S2 telefon sankı tablet mubarek

AL HOCAM SANA FARKLAR.

http://www.chip.com.tr/konu/yeni-bir-iphone-4s-krizi-daha_30499.html
    http://www.chip.com.tr/konu/ios-5-de-wifi-sorunu-mu-var_30452.html

ıphonun butun modellerinde 3 g goruntulu gorusmenin ve bloututun sadece iphonlar arası oldugunu jailberak yapmadan tema yuklenemediğini itunes olmadan dosya hatta müzik bile gonderilemediğinide yazssaydın, ayrıca ios5 deki pil sorunlarını ve iphone 4s de sim kartı gormeme problemini vede iphone 4 de anten probleminidi yazsaydın ayrıca galaxy s2 nin internette nakadar hızlı oldugunuda herkes biliyor saglamlıkta cabası ekranı daha net ne kaldı geriye bi yazılım baska hiçbirsyei yok oda andoidde nerdeyse hepsi var bence bos isler bunlar

Orijinalden alıntı: BBFOREVER

.............

appleın modern kafesinden kurtulun at özlüğünü çıkarın . gs1 zaten iphone4 de takmıltı s2 katladı bazıları iphone 4 ile gs2 yi karşılaştırmaya kalktı. :D

gözlüğü çıkarsa gerçeği görürdü .dünya paraya bir hiç satın alıyorlar.

piline laf edenlerin çoğu sitede düzellttim kullancı hatası diye. kullanıcı hatası olduğpğu aşikardı. elinden 4 saat telefonu düşürme oyna oyna dur ondan sora deki 7 saat gidiyor. neyi sürekli açık tutuyorsunda pili 5 saat gidiyor?

olmayan bir sürü özellikle beraber.

samsung galaxy s2 mi iphone 4 mü

PİLİ az gidiyor diyenler. dayanıksız diyenler offf off

telefona task killler yükleyen kullanıclılar silin task killer kapattğı programlarla pil ömrünü uzatmazz siz uzattığını sanırsıznız kendiniz yaptıklarınızı değerlendirin işte tüm programlarım açık.

aşağıdaki ekranda ekran yazan kısım en üstte duruyorsa elinizden telefon düşmemiş demektir. Bu durumda ona tıklayıp kaç saaattir açık olduğunu görün. suç kimde görün?
    laptopunuzu kaç saat açık tututabiliyorsunuz?

PİL KULLANIM SAATİ s sabah 8 itibari ile wireless açılır . bluetooth sürekli açıktır. dışarıda lazım olunca tek tuş hareketi ile 3g yi açarım.telefon orjinalinde arka planda açık olan programlar dahil kendi kurduğum 100 den fazla programda , web araçlarıda tamaamı açıktır.

TEGRA İİŞLEMCİ ARTTIRILABİLR GHZ DEĞERİ İLE TEGRA DESTEKLİ EKRAN KARTI 1,2 GHZ ÇİFT ÇEKİRDEKLİ İŞLEMCİ.

GERÇEK DÜNYAYA HOŞGELDİNİZ İPHONCULAR.

PARANIZI SOKAĞA ATMAYIN.

buyrun android sistem ve en iyi tabir eilen htc nin de fark attığı BENCH MARK PUANLARI

BUNUDA AZ ÖNCE SCRREN SHOOT ALDIM... GECE 1'E KADAR VAKTİ VAR.EN AZ

SAĞLAMLIK

SAMSUNG O KAPAĞI BOŞUNA YAPMADI DARBE EMSİN DİYE YAPTI YADA TELEFON UCUZ ÇIKSIN DİYE YAPMADI. BİLMEDEN HER KAFADAN BİR SES ÇIKMIŞ
    BUYRUN SAĞLAMLIK TESTİ

iPhone 4S vs. Samsung Galaxy S2 hız- grafik- internet test

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BBFOREVER -- 30 Kasım 2011; 14:19:08 >

• Ne apple fanıyım ne de android, kullanıcı olarak görüş bildiriyorum...

samsung s2 yi baya övüyor iphonu yerin dibine sokuyorsunuz neye göre?

iphone ların en önemli özelliği
    -firmaların apple için geliştirdikleri programlardır.(APPSTORE)
    -kendim iphone 4 çok kullandım çok kurcaladım programların çoğu ücretlidir ama jailbreak ile %99 una ücretsiz ulaşabilirsiniz tadından yenmez bir telefon olur...
    -ekranı androidli telefonlara göre daha küçüktür ama yetmediği söylenemez veya bu seçim meselesidir daha büyük ekranda film izlemek oyun oynamak internette dolaşmak daha keyifli olabilir ama bunların hepsini iphone da da yapabilirsiniz ayrıca oyunları ve programları daha stabil çalışır...
    -iphonun internet tarayıcısı olan safariye ihtiyacınız bile kalmaz çünkü programlarla işinizi rahatlıkla görürsünüz...
    galaxys2
    -uzaya çıkmaz iphonun yaptığı her işi yapar tek eksiği marketin iphonedan kötü olması ve firmaların androide şuana kadar pek program çıkarmamış olması...
    -iphonun şekli kadar tasarımı bulunmaz
    -ekranı büyüktür keyifli oyun oynanır film izlenir
    -bluetooth ve hafıza kartıyla rahatlıkla veri gönderebilirsiniz iphone da bu sıkıntıdır...
    -çift çekirdekli işlemci vardır kağıt üzerinde hızlıdır belki gerçektede ama iphonun daha takıldığını donup kapandığnı görmedim...

seçim sizin
    genel olarak: prestij telefonu her işinizi görür iphone 4
    kullanıcı telefonu her işinizi fazlasıyla görür galaxy s2

• android'in önemli bir dezavantajı donanımsal olarak cihazların çok az hafızaya sahip olması, xperia arc kullandım bu sene çıkan pahalı üst düzey bir telefon gelgelelim 300 mb hafızaya sahip, android'e çıkan programların çoğu özelliği bu yüzden kırpılıyor iphone uygulamaları yanında sönük kalıyor, yerli program desteği iphone'da mükemmel durumda android'in yetişmek için çok zamanı var daha
  • Arkadaslar forumun buyuk bolumunu okudum. C.tesi gunu 1500 tl ye vatan bilgisayardan (%25 indirim vardı) samsung almaya karar verdim. Tam giderken arkadas bir kampanyadan bahsetti. Metro magazası ümraniye magazasının açılısı munasebetiyle SAMSUNG S2 yi 1299 IPHONE 4S 1999 tl den 12 taksitle veriyor dedi. Aksama kadar uğraştım ve samsung s2 1299 tl ye aldım. ayrıcada kartıma Yapı kredi bankası 100 tl degerinde puan verdi. Kısacası 1200 tl maliyetle S2 sahibi oldum. burda emek verip görüşünü payaşan tüm arkadaslara tesekkur ederim. Umarım memnun kalırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenankodalak

Arkadaslar forumun buyuk bolumunu okudum. C.tesi gunu 1500 tl ye vatan bilgisayardan (%25 indirim vardı) samsung almaya karar verdim. Tam giderken arkadas bir kampanyadan bahsetti. Metro magazası ümraniye magazasının açılısı munasebetiyle SAMSUNG S2 yi 1299 IPHONE 4S 1999 tl den 12 taksitle veriyor dedi. Aksama kadar uğraştım ve samsung s2 1299 tl ye aldım. ayrıcada kartıma Yapı kredi bankası 100 tl degerinde puan verdi. Kısacası 1200 tl maliyetle S2 sahibi oldum. burda emek verip görüşünü payaşan tüm arkadaslara tesekkur ederim. Umarım memnun kalırım.

Arkadaşım yarın gitsek hala devam ediyor mu bu kampanya bir bilgin var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genesis.

quote:

Arkadaslar forumun buyuk bolumunu okudum. C.tesi gunu 1500 tl ye vatan bilgisayardan (%25 indirim vardı) samsung almaya karar verdim. Tam giderken arkadas bir kampanyadan bahsetti. Metro magazası ümraniye magazasının açılısı munasebetiyle SAMSUNG S2 yi 1299 IPHONE 4S 1999 tl den 12 taksitle veriyor dedi. Aksama kadar uğraştım ve samsung s2 1299 tl ye aldım. ayrıcada kartıma Yapı kredi bankası 100 tl degerinde puan verdi. Kısacası 1200 tl maliyetle S2 sahibi oldum. burda emek verip görüşünü payaşan tüm arkadaslara tesekkur ederim. Umarım memnun kalırım.

malesef kampanya devam devam etmiyor. acılıs nedeniyle 3 gun sürmüş. benimki şans oldu biraz.

• quote:

quote:

quote:

malesef kampanya devam devam etmiyor. acılıs nedeniyle 3 gun sürmüş. benimki şans oldu biraz.

kötü oldu bu, yinede teşekkür ederim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

kötü oldu bu, yinede teşekkür ederim.

rica ederim. vatan bilgisayarı takip et bence. sık sık tüm ürünlerde %25 indirim kampanyası yapıyor. özellikle yılbaşı arefesinde mutlaka kampanya yapacaktır. bence yılbaşını bekle belki bir fırsat cıkar sende değerlendirirsin.

• Bende galaxy s 2 var ve tek kelimeyle muhteşem. Arkadaşım da ise ip4 var. Galaxy s2deki sıcaklık ip4te yok. Arkadaşım bir kaç hafta sonra ip4ü satıp s2 alacak :D
  • valla Düz mantık bir insan olsam etrafıma bakıpta karar veren bi insan olsam kesinlikle ıphone 4 derdim ancak malesef böle bir insan olmadım için i4 demiorum i4 kullanmadım i3 kullandım ancak i4 3e göre çok çok iyi tabikide ancak s2 kullanıcısı olarak outocadı sorunsuz çalıştırabiliorum ıphone 4 olan arklar sorun yaşadıklarını söylüyolar ayrıca aldım resim kalitesi(pc den tele yüklenen resim) ve ekran çözünürlüğü 5 diyemesemde en az 3 kat ıphoneden daha iyi ha oyuncu ve eğlence seven arklar için s2 nin ıphonu kaça katladığını anlatmayacağım bile
  • kuzenim yarın birgün amerikadan gelcek i phone 4 ün amerika fiyatını ve galaxy s2 nin amerika fiyatını bilen varsa acil yazabilirmi galaxy ip den daha ucuzsa onu alcam lütfen cevap
  • arkadaşlar kayınpederim dün almanyadan iphone4 ve galaxy S2 getirdi kayınçomla telefonları paylaşacağız acaba hangisini tercih etsem?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cıkcıkhüsnü -- 25 Aralık 2011; 23:22:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kusursuz_power

Ne apple fanıyım ne de android, kullanıcı olarak görüş bildiriyorum...

samsung s2 yi baya övüyor iphonu yerin dibine sokuyorsunuz neye göre?

iphone ların en önemli özelliği
    -firmaların apple için geliştirdikleri programlardır.(APPSTORE)
    -kendim iphone 4 çok kullandım çok kurcaladım programların çoğu ücretlidir ama jailbreak ile %99 una ücretsiz ulaşabilirsiniz tadından yenmez bir telefon olur...
    -ekranı androidli telefonlara göre daha küçüktür ama yetmediği söylenemez veya bu seçim meselesidir daha büyük ekranda film izlemek oyun oynamak internette dolaşmak daha keyifli olabilir ama bunların hepsini iphone da da yapabilirsiniz ayrıca oyunları ve programları daha stabil çalışır...
    -iphonun internet tarayıcısı olan safariye ihtiyacınız bile kalmaz çünkü programlarla işinizi rahatlıkla görürsünüz...
    galaxys2
    -uzaya çıkmaz iphonun yaptığı her işi yapar tek eksiği marketin iphonedan kötü olması ve firmaların androide şuana kadar pek program çıkarmamış olması...
    -iphonun şekli kadar tasarımı bulunmaz
    -ekranı büyüktür keyifli oyun oynanır film izlenir
    -bluetooth ve hafıza kartıyla rahatlıkla veri gönderebilirsiniz iphone da bu sıkıntıdır...
    -çift çekirdekli işlemci vardır kağıt üzerinde hızlıdır belki gerçektede ama iphonun daha takıldığını donup kapandığnı görmedim...

seçim sizin
    genel olarak: prestij telefonu her işinizi görür iphone 4
    kullanıcı telefonu her işinizi fazlasıyla görür galaxy s2

Prestij telefonu iphone 4 mu?
    Herkesin elinde iphone var kızılay dağıtmış gibi..kimde orjinal kimde çakma belli olmadığı için kimde prestij olup olmadığı da belli olmuyor..

• Orijinalden alıntı: cıkcıkhüsnü

arkadaşlar kayınpederim dün almanyadan iphone4 ve galaxy S2 getirdi kayınçomla telefonları paylaşacağız acaba hangisini tercih etsem?

Orijinalden alıntı: The KeL

ozellıklerıne baktıgın zaman ne gibi fark var.. yani bana bariz bir fark gosterırmısın .. S2 telefon sankı tablet mubarek

AL HOCAM SANA FARKLAR.

http://www.chip.com.tr/konu/yeni-bir-iphone-4s-krizi-daha_30499.html
    http://www.chip.com.tr/konu/ios-5-de-wifi-sorunu-mu-var_30452.html

ıphonun butun modellerinde 3 g goruntulu gorusmenin ve bloututun sadece iphonlar arası oldugunu jailberak yapmadan tema yuklenemediğini itunes olmadan dosya hatta müzik bile gonderilemediğinide yazssaydın, ayrıca ios5 deki pil sorunlarını ve iphone 4s de sim kartı gormeme problemini vede iphone 4 de anten probleminidi yazsaydın ayrıca galaxy s2 nin internette nakadar hızlı oldugunuda herkes biliyor saglamlıkta cabası ekranı daha net ne kaldı geriye bi yazılım baska hiçbirsyei yok oda andoidde nerdeyse hepsi var bence bos isler bunlar

Orijinalden alıntı: BBFOREVER

.............

appleın modern kafesinden kurtulun at özlüğünü çıkarın . gs1 zaten iphone4 de takmıltı s2 katladı bazıları iphone 4 ile gs2 yi karşılaştırmaya kalktı. :D

gözlüğü çıkarsa gerçeği görürdü .dünya paraya bir hiç satın alıyorlar.

piline laf edenlerin çoğu sitede düzellttim kullancı hatası diye. kullanıcı hatası olduğpğu aşikardı. elinden 4 saat telefonu düşürme oyna oyna dur ondan sora deki 7 saat gidiyor. neyi sürekli açık tutuyorsunda pili 5 saat gidiyor?

olmayan bir sürü özellikle beraber.

PİLİ az gidiyor diyenler. dayanıksız diyenler offf off

telefona task killler yükleyen kullanıclılar silin task killer kapattğı programlarla pil ömrünü uzatmazz siz uzattığını sanırsıznız kendiniz yaptıklarınızı değerlendirin işte tüm programlarım açık.

aşağıdaki ekranda ekran yazan kısım en üstte duruyorsa elinizden telefon düşmemiş demektir. Bu durumda ona tıklayıp kaç saaattir açık olduğunu görün. suç kimde görün?
    laptopunuzu kaç saat açık tututabiliyorsunuz?

PİL KULLANIM SAATİ s sabah 8 itibari ile wireless açılır . bluetooth sürekli açıktır. dışarıda lazım olunca tek tuş hareketi ile 3g yi açarım.telefon orjinalinde arka planda açık olan programlar dahil kendi kurduğum 100 den fazla programda , web araçlarıda tamaamı açıktır.

TEGRA İİŞLEMCİ ARTTIRILABİLR GHZ DEĞERİ İLE TEGRA DESTEKLİ EKRAN KARTI 1,2 GHZ ÇİFT ÇEKİRDEKLİ İŞLEMCİ.

GERÇEK DÜNYAYA HOŞGELDİNİZ İPHONCULAR.

PARANIZI SOKAĞA ATMAYIN.

buyrun android sistem ve en iyi tabir eilen htc nin de fark attığı BENCH MARK PUANLARI

BUNUDA AZ ÖNCE SCRREN SHOOT ALDIM... GECE 1'E KADAR VAKTİ VAR.EN AZ

SAĞLAMLIK

SAMSUNG O KAPAĞI BOŞUNA YAPMADI DARBE EMSİN DİYE YAPTI YADA TELEFON UCUZ ÇIKSIN DİYE YAPMADI. BİLMEDEN HER KAFADAN BİR SES ÇIKMIŞ
    BUYRUN SAĞLAMLIK TESTİ

iPhone 4S vs. Samsung Galaxy S2 hız- grafik- internet test

• bilgi için çok sağol...
    tercihim Samsungtan olacak. Kayınçoyu ikna etme turuna başlıyayım
  • iphone 4 aldım cok memnunum . galaxy 2 nin arka temaları cok iğrenc menü geçişleri rezalet . güncelleme olayı rezalet . room root cart curt berbat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cherkez26

iphone 4 aldım cok memnunum . galaxy 2 nin arka temaları cok iğrenc menü geçişleri rezalet . güncelleme olayı rezalet . room root cart curt berbat.

Güncelleme belki fakat onun haricinde saçmalamışsınız.Menü geçişleri rezaletmiş Ayrıca beğenmezsen istediğin temayı,istediğin launcher'ı kur,menü geçişlerini istediğin gibi ayarla.Korsan uygulama yüklemek için ROOT yada Jailbreak falan gerekmiyor merak etme
  • arkadaslar s2 deki uygulamaların durumu nedir yani biliyosunuzki apple store de milyonlarca uygulamadan yararlanabılıyosun(crack) ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XeaNa

arkadaslar s2 deki uygulamaların durumu nedir yani biliyosunuzki apple store de milyonlarca uygulamadan yararlanabılıyosun(crack) ?

Kaç milyon tane uygulama varmış ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

iphone 4 aldım cok memnunum . galaxy 2 nin arka temaları cok iğrenc menü geçişleri rezalet . güncelleme olayı rezalet . room root cart curt berbat.

yaş kaç ? :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BBFOREVER -- 3 Ocak 2012; 10:21:50 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.