Şimdi Ara

samsung galaxy s2 mi iphone 4 mü (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
525
Cevap
3
Favori
99.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merak ediyorum acaba apple iphone4 ü çıkarmasaydı samsung sc2 telefonu tasarlayıp piyasaya çıkaracakmıydı menüsünden tasarımına kadar iphone4 baz alınmış son sözüm BÜTÜN TAKLİTLER ASLINA ÖVGÜDÜR
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihks

merak ediyorum acaba apple iphone4 ü çıkarmasaydı samsung sc2 telefonu tasarlayıp piyasaya çıkaracakmıydı menüsünden tasarımına kadar iphone4 baz alınmış son sözüm BÜTÜN TAKLİTLER ASLINA ÖVGÜDÜR

İlk cep telefonunu hatırlıyor musun?İlk cep telefonundan sonra çıkan telefonlarda ilk çıkan telefonun taklidiydi.Fakat ne oldu?Teknolojinin gelişiminde önemli katkılarda bulundular
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

quote:

merak ediyorum acaba apple iphone4 ü çıkarmasaydı samsung sc2 telefonu tasarlayıp piyasaya çıkaracakmıydı menüsünden tasarımına kadar iphone4 baz alınmış son sözüm BÜTÜN TAKLİTLER ASLINA ÖVGÜDÜR

İlk cep telefonunu hatırlıyor musun?İlk cep telefonundan sonra çıkan telefonlarda ilk çıkan telefonun taklidiydi.Fakat ne oldu?Teknolojinin gelişiminde önemli katkılarda bulundular

çok doğru söylüyorsun onun için hala telefon denilince alka italyan Alexander Graham gelir tıpkı yıllar sonra dokunmatik tekefon denilince akla Applenın geleceği gibi...

• quote:

quote:

quote:

çok doğru söylüyorsun onun için hala telefon denilince alka italyan Alexander Graham gelir tıpkı yıllar sonra dokunmatik tekefon denilince akla Applenın geleceği gibi...

Önemli olan ilk kimin yaptığı değil,en iyi kimin yaptığıdır Buda böyle biline.

• quote:

quote:

quote:

Dokunmatik telefonu apple icat etti diyosun yani. Oyle mi..?

• teknolojideki Devrimleri Apple lın yaptığını söylüyorum ayrıca apple lın fanıda değilim i pod,iphone,i pad bu işin babası appledir samsung gibi firmalarda bu teknolojileri sonradan takip ediyor
    samsung galaxy s3 çıkarmadan önce iphone 5 i beklesin yoksa önünde örnek olacağı bir model olmayacak samsung ta kendine özgün bir tasarım yenilik çıkarsın o zamanda samsungu övelim yoksa steve job babamın oğlu değil...
  • benim bildiğim iphonedan önce nokianın bir tane dokunmatiği vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: starlite

benim bildiğim iphonedan önce nokianın bir tane dokunmatiği vardı

Yanlis hatirliyorsun. Nokia nin ilk dokunmatik telefonu 5800 dir.
  • Dokunmatik yıllardır iyi kötü vardı.. Tabii yaygın değildi şimdiki kadar.

Apple bu sektörü canlandırdı ve liderliğe oturdu dokunmatik telefon klasmanında (İPad, İPhone) bunun üstüne laf söyleyebilen ve bana fanboy diyen gerçekten teknoloji özürlüdür.

Kalkıp samsung u savunmayın...Kopyacı şirket adamlar bariz.

En iyisi android'li telefonlar HTC den gelmeye başlıyor artık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F8946C419 -- 4 Eylül 2011; 1:45:03 >
  • yok benim dediğim 5800 dan önce şekli yamuk bir telefon vardı nokianın, yan tutulan
  • quote:

Orijinalden alıntı: starlite

yok benim dediğim 5800 dan önce şekli yamuk bir telefon vardı nokianın, yan tutulan

Nokia 7710 u diyorsun sanirsam sen. Ama o modeller telefon olarak degil de tablet olarak uretilmisti. Oyle bir cihazla konusmak da cok garip olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: carnador

Dokunmatik yıllardır iyi kötü vardı.. Tabii yaygın değildi şimdiki kadar.

Apple bu sektörü canlandırdı ve liderliğe oturdu dokunmatik telefon klasmanında (İPad, İPhone) bunun üstüne laf söyleyebilen ve bana fanboy diyen gerçekten teknoloji özürlüdür.

Kalkıp samsung u savunmayın...Kopyacı şirket adamlar bariz.

En iyisi android'li telefonlar HTC den gelmeye başlıyor artık...

Dünyanın en iyi telefonu seçildi hocam,bir sürü derginin editörü yalan söylüyorda siz mi doğru söylüyorsunuz?Taklit ediyorsada etsin davalarla ben uğraşmıyorum.Kullanırken fazlasıyla tatmin ediyor beni bu telefon,sonuçta çok yüksek donanımsal özelliklere sahip,ayrıca daha performanslısıda yok malesef,HTC diyorsunuz adamlar A8 işlemci kullanıyorlar(Samsungta kullanılan işlemciye göre %20 daha yavaş),ayrıca video oynatmada bitrate atlamalarıda cabası.
    http://www.donanimhaber.com/tm.asp?m=51736017&mpage=1
    Geçen senede i9000 seçilmişti,bu telefonları seçen dergilerin editörleri sizden daha mı az biliyor?Yada bu kadar site SGS2'yi yılın telefonu seçti,hiçbiri mi bişey bilmiyor bunların?Siz hala tartışın,dünyanın en kapsamlı ödülü olan EISA ödülünü aldı bu telefon...

• HTC çok ciddi geliyor.. Sağlam cihaz yapmışlar..
  • Valla onu bunu bilmem ama galaxy note cok fena geliyor..galaxy s2 almasamda olur derken galaxy note u gordum icim gitti..samsung isini cok iyi biliyor..ip5 cikana kadar samsung ne devrimler yapacak :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

Valla onu bunu bilmem ama galaxy note cok fena geliyor..galaxy s2 almasamda olur derken galaxy note u gordum icim gitti..samsung isini cok iyi biliyor..ip5 cikana kadar samsung ne devrimler yapacak :))

Çok fena gelen galaxy note değil iphone 5 tir şu anda dünyada en merakla beklenen telefondurki tasarımın bile nasıl olacağına dair nette yüzlerce fason resim dolaşıyor hergün yeni spekülasyonlar yapılıyor
    çıktığı zaman göreceğiz devrimi samsungmu yapacak yoksa iphone mu ?
  • quote:

quote:

Valla onu bunu bilmem ama galaxy note cok fena geliyor..galaxy s2 almasamda olur derken galaxy note u gordum icim gitti..samsung isini cok iyi biliyor..ip5 cikana kadar samsung ne devrimler yapacak :))

Çok fena gelen galaxy note değil iphone 5 tir şu anda dünyada en merakla beklenen telefondurki tasarımın bile nasıl olacağına dair nette yüzlerce fason resim dolaşıyor hergün yeni spekülasyonlar yapılıyor

Dandik donanımı,fahiş fiyattan satarak biraz zor yapar devrimi...

• quote:

quote:

Kırma işlemi yapmadan telefona yazılımsız usb den dosya atamadıktan sonra ve telefonu kırmadan Bluetooth destekli cihazlarla iletişim kuramadık tan sonra devrim yapsa ne olur devrim yapmasa ne olur.

O kadar para öde ama sıfır hali ile cihazın sözde var olan özelliklerini kullanama ben ne anladım bundan.

• Hani reklam vardır. Market den aldım bir tane eve geldim üç tane diye. Iphone aldığında Marketten aldım üç tane eve geldim bir tane.

Bu arada sakın beni android fanı filan sanmayın. Şayet benim telefon almama çok vakit var. Iphone 5 çıktığında eski modellerdeki gibi usb ve Bluetooth kısıtlamalı olmaz yani telefonu kırmadan istediğin şekil de kullanabiliyor olunursa Iphone 5 alabilirim.
  • Bende beklemedeyim ip 5 çıkana kadar şu an telfn almak akılsızlık olur iphone 5 çıkar ardından samsung hamlesini yapar ama nedense samsuntan pek birşey beklemiyorum samsung çıkaracağı telefonun yine ekranını büyütüp işlemcisini hızlandırıp piyasaya sürerse hiç almaya değmez kardeşim biz telefon istiyoruz ipad değil

büyük ihtimal seçimimi ip5 ten yana kullanacağım samsung böyle giderse, ama belli olmaz samsungtada çok iyi mühendisler var bakalım zaman gösterecek...
  • quote:

Bende beklemedeyim ip 5 çıkana kadar şu an telfn almak akılsızlık olur iphone 5 çıkar ardından samsung hamlesini yapar ama nedense samsuntan pek birşey beklemiyorum samsung çıkaracağı telefonun yine ekranını büyütüp işlemcisini hızlandırıp piyasaya sürerse hiç almaya değmez kardeşim biz telefon istiyoruz ipad değil

büyük ihtimal seçimimi ip5 ten yana kullanacağım samsung böyle giderse, ama belli olmaz samsungtada çok iyi mühendisler var bakalım zaman gösterecek...

Akılsızlık mı?Geçen sene galaxy s i9000 yılın en iyi telefonu seçildi(EISA ödülü daha kapsamlı bir ödül yok)Bu senede SGS2 seçildi.Geçen senede devrimi iPhone 4 yapacaktı ne oldu?Bi devrim göremedik biz ama?
    Bana göre akılsızlık düşük donanımı fahiş fiyattan almaktır

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.