Şimdi Ara

Ubisoft Film Stüdyosu Kurdu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•       Oyun dünyasının en büyük yayıncı ve geliştiricilerinden birisi olan Ubisoft şimdi de film işine girdi. Fransız yayıncı Ubisoft Motion Pictures'ı kurarak oyun uyarlamaları üzerinde çalışacak bir film stüdyosunu resmen kurdu.

Ubisoft Motion Pictures önümüzdeki dönemde firmanın oyunlarını sinemanın yanı sıra TV'lere de uyarlayacak. Bu stüdyo Live-Action olarak nitelenen oyunlar için hazırlanan kısa filmlere de imza atabilir.

Ubisoft'un ünlü oyunu Price of Persia: The Forgotten Sands'in gişede 335 milyon dolarlık hasılat elde etmesi firmanın iştahını kabartmış olmalı. 

• Gerçekten bu stüdyonun kurulması güzel olur. Bu arada Forgotten Sands değil de The Sands Of Time olacak sanırım.
  • Ubisoft'dan mantıklı hamle daha çok kar ederler bu piyasadan.
  • Square Eniz Ubisoft'u satın aldığından bu yana pek bir büyüdüler kendileri.
    İnşalla, bozulmazlar da; Dues Ex dandik olmaz.
  • Prince of Persia çok güzel bir filmdi. Assasin's Creed'den de böyle güzel bir film bekliyorum.
  • En mantıklısıydı Assasin's creed serisini film sahnesine dökse çok güzel bir başarı yakalar eminim
  • @MertLeo

Kesinlikle sana katılıyorum.Assasin's Creed zaten film gibi oyun.Yaparlarsa POP'dan daha fazla izlenme oranları olur kanaatindeyim.
  • BİR ASSASSIN'S CREED FİLMİ GELİR ARTIK.
  • Ben sahsen pek begenmemistim PoP'a yakısan bir film olmamıstı ama Assassin's Creed'in filmini yapıcaklarsa PoP gibi yapmasınlar.
  • Artık bi Assassins Creed filmi çıkartırlar heralde :)
  • Pop filmi o kadarda iyi değildi bence,hiç bilmeyipde izleyenler için iyi ama,pop fanlarını pekde memnun etmedi
  • Kesinlikle her filmine giderim!
  • bi assassin's creed bide splinter cell filmi bekliyorum artık
  • Filmi yapılacak o kadar güzel oyun var ki... Diğer firmalarında bu işe girişmesi gerekiyor. Mesela Asassins creed, Mass effect, The elder scrolls, The witcher, Crysis, Red dead redemption vs... gibi.
  • ac filmi yaparlarsa mükemel Altair i filmde kimin oynıcanı şimdiden merak ediyorum ezioda iyi olur ama altair kadar karizmatik diyil
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Filmi yapılacak o kadar güzel oyun var ki... Diğer firmalarında bu işe girişmesi gerekiyor. Mesela Asassins creed, Mass effect, The elder scrolls, The witcher, Crysis, Red dead redemption vs... gibi.

AYNEN
  • quote:

Orijinalden alıntı: orfur

ac filmi yaparlarsa mükemel Altair i filmde kimin oynıcanı şimdiden merak ediyorum ezioda iyi olur ama altair kadar karizmatik diyil

abicim motion capture ile yapmışlar desmond u yani o tipe sahip biri var o herifi kullansınlar diyorum ben google a desmond miles yaz görürsün herifin gerçeğini
  • Metro 2033, Stalker, Fallout oyunlarından da iyi filmler yapılabilir bence. Bu film şirketlerinin kafası hiç çalışmıyor herhalde. Birde ubisofta bir sorum olacak. ''I AM ALİVE'' nerde ulan? İnşallah E3'de çıkış tarihi ve gameplay gösterirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Filmi yapılacak o kadar güzel oyun var ki... Diğer firmalarında bu işe girişmesi gerekiyor. Mesela Asassins creed, Mass effect, The elder scrolls, The witcher, Crysis, Red dead redemption vs... gibi.

Crysis bu senaryoyla tutunamaz yeni senaryo da yazmak zor olacağına göre zor gibi görünüyor bu fikir
  • Metro 2033, Stalker, Fallout oyunlarından da iyi filmler yapılabilir bence. Bu film şirketlerinin kafası hiç çalışmıyor herhalde. Birde ubisofta bir sorum olacak. ''I AM ALİVE'' nerde ulan? İnşallah E3'de çıkış tarihi ve gameplay gösterirler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.