Şimdi Ara

Bulduğum en ucuz çin sitesi tavsiye olunur (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.423
Cevap
35
Favori
149.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    saat nasıl? tavsiye eder misiniz?
    usb sarj zimbirtisi için belki aşağıdaki işe yarar.
    www.buyincoins.com/details/us-to-eu-ac-power-plug-travel-converter-adapter-product-786.html
  • Solar oyuncak güzel mi? Alıyım diyorum bi yandan ama öbür yandan çocuk icadi . Almaya değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

@ilkdostun
    9-10 günde gelmiş siparişler. çok iyi... dealextreme den verdigim siparişler 30 günde gelmişti... yine hepsiburada dan verdigim siparişlerin 10 günde geldiğini biliyorum.
    usb hub dan ben de sipariş verdim. kötü mü ya?

harbiden kuzen 10 günde ulaştı... Adamlar işini düzgün yapıyor umarım şımarmazlar... usb hub ı beğenmedim çok basit..ayrıca uzatma kablosuna takınca yani bilgisayarın usbinden araya uzatma usb kablosu girince taktığım hiç bir usb çalışmadı :( usb hub ı direk bilgisayara takmak gerekiyor...
  • hocam kredi kartım yok ama banka kartım var ve paypal kabul etmiyor.

eğer ki hiçbir şekilde kargo parası vermiyorsak burdaki arkadaşlardan bir ricam olacak.

ben bu arkadaşın banka hesabına para aktaracağım ve o sonra benim paypal hesabıma parayı aktaracak ??? bu iyiliği yapabilecek varmı? karşılıksız bırakmam elimden ne gelirse ;)

pm bekliyorum (arada bakarım gene)
  • Takip edeyim bari burayı :)
  • herkese selam

bu %15 lik indirimi tek alışverişte kullanamıyor muyuz?

dünden beri her yolu denedim ama maksimum %10 indirim alabiliyorum acaba denediğim recommender isimlerin süresi filan var da onlar mı geçti?

fırsatı veren arkadaşa da ayrıca teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

herkese selam

bu %15 lik indirimi tek alışverişte kullanamıyor muyuz?

dünden beri her yolu denedim ama maksimum %10 indirim alabiliyorum acaba denediğim recommender isimlerin süresi filan var da onlar mı geçti?

fırsatı veren arkadaşa da ayrıca teşekkürler...

süresi yok diye biliyorum. Başta yazdıysanız recommender kısmına satan13 Referer Discount: olarak çıkması lazım en son. bu indirimleri bir kerelik kullanabiliyorsunuz. recommender yazıyorsa eğer satan13 yazıp ileri okuna basabilirsiniz. Yazmıyorsa kullanmışsınızdır. Geçerli başka recommender seller-5. İkisini de denedim çalışıyor.

• Sitenin menüsü çalışmıyor.

http://www.buyincoins.com./details/key-chain-spy-camera-camcorder-dv-dvr-tf-card-product-1311.html

Linkteki ürünü sepete eklemeye çalışıyorum ama halen becerebilmiş değilim. HDMI kablo ekledim, bunu da ekleyebilirsem alacağım inşallah. Üç farklı browser ile de sonuç aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

Sitenin menüsü çalışmıyor.

http://www.buyincoins.com./details/key-chain-spy-camera-camcorder-dv-dvr-tf-card-product-1311.html

Linkteki ürünü sepete eklemeye çalışıyorum ama halen becerebilmiş değilim. HDMI kablo ekledim, bunu da ekleyebilirsem alacağım inşallah. Üç farklı browser ile de sonuç aynı.

Evet eklemeyi denedim olmuyor. Ray* gözlük siparişini verdim kampanya dan yarı fiyatına 2 tane.
    Sitede ciddi derecede web sayfası sorunu var, genel olarak mesaj attım bir cevap geldi ama hiç tatminkar değil. 1 temmuz sonrasında daha iyi olacak gibi bişi yazmışlar. Adamların ekmek kapısı bu site, adamlar siteyi düzeltemiyorlar ya yok böyle bişi

• @terbiyesüzcanavar : Dostum valla abim diş beyazlatma tozu almamı istemişti sonra bu whitelight i gördüm.Gelen kullanıcı yorumları güzel gibi.10dk da dişleri beyazlattığını iddia ediyor ama tabi alıpda bi denemek lazım.Şimdi ne söylesem havada kalır.Sana bu cümleleri yazarkende fan bi yandan beni serinletiyorSessiz bişe çok ahım şahım üflemiyo ama insanı rahatlatacak kadar bi hava sirkülasyonu yaptığı aşikarTavsiye

@reactor1111: Saat genel itibariyle güzel ancak saat ve tarihi ayarladığın zaman birde ekranda otomatik olarak günü yazıyor ancak gün normalden bir gün geri kalıyor.Bugün perşembe olmasına rağmen saat çarşambayı gösteriyor.Birde masa saati olduğu için olsa gerek saate alt bi açıdan baktığında yazılar baya bi silik çıkıyo üst açıdan baktığında ise çok net.Genel olarak iyi ama..Tavsiye ederim.
    Usb şarj zımbırtısına bahsettiğin gibi ufak bi ara geçiş ve ayrıca bir tane daha adaptör alıcam.

Bu arada dealextreme den ayın 16 sında verdiğim siparişlerim hatrı sayılır bi kısmı o günden düne kadar packaging aşamasındaydı çok şükür bugün kargoya vermişler.Buyincoins den almış olsaydım ürünler yarın öbür gün elimde olurdu.Adamlarda ürün çok ama hantallıkda hat safhada.Buyincoins gibi şipşak değiller

• Takip
  • http://www.buyincoins.com/details/fm-transmitter-car-charger-holder-iphone-4g-3gs-ipod-touch-nano-product-2084.html
    Arkadaşlar bu site hakkında yapmıs oldugunuz yorumlar sonucunda bende bu urunu almaya karar verdım ıphone 4 ıcın hem fm transmıtter hem sarj hemde handsfree ozellıgı olan bır urun.tr dekı fıyatının nerdeyse yarısı fıyatına bu urunu alanlar yada urun hakkında fıkrı olanlar paylasırsa cok sevınırım almamı tavsıye edermısınız acaba?
    sımdıden cevaplar ıcın tesekkurler
  • 2-3 kez sipariş veridm bu siteden, ürünlerde problem olabiliyor.

Usb fan/vantilatör alacak olan varsa hiç almasın bence, neredeyse hiç işe yaramıyor, cihaz kendini ancak serinletiyor diyebilirim.
    Easycap'in 4 kanal ve tek kanal olan cihazlarını aldım, ikisinde de problem var. 4 kanal olanın windows 7 desteği yokmuş tamam anladık ama tek kanal olan da ne 32 bit sistem ile ne de 64 bit sistem ile çalışıyor. Çalıştırabilen biri yardım ederse memnun olurum.
    Gece görüşlü bir güvenlik kamerası almıştım fena değil görüntüsü ama ne kadar dayanır bilmiyorum.
    Multimetre aldım bi tane güzel çalışıyor.
    Çoklu kart okuyucu aldım o da fena değil.
    4 gb'lık micro sd aldım, okuma/yazma hızları çok kötü. Yazma hızı saniyede 1,5 mb filandı okuma hızına tam bakmadım ama 3-5 mb civarında da o vardı yanılmıyorsam. Daha önce Vatan Bilgisayar'dan Lexar marka bir micro-sd almıştım 10-15 mb yazma hızı, bir o kadar da okuma hızı var.
    Casus kalem kamera aldım bi tane sd kart ile çalışan, görüntüsünün pek iyi olduğunu söyleyemem ama casus kamera olarak iş görür.
    Web-Cam aldım bir tane 16M yazıyordu özelliklerinde ama görüntüsü 2M platoon marka kameradan bile daha kötü.
    Fotoğraf makinesi için 4 gb bir Memory stick pro duo aldım, çalışıyor fena değil o da.
    Usb adaptör vs. şeyler de aldım onlarda sorun yok.

Yani kısaca basit ürünlerde problem çıkmıyor genellikle. Mesela kart okuyucu, adaptör vs. şeyler işini yapıyor ama daha kompleks cihazlar çalışmayabiliyor, çalışsa da performans gösteremiyorlar. Örnek olarak bilgisayara bağladığınız cihazlardan webcam, dvr kart, hafıza kartları vs...
    Zaten satın almadan önce usb cihazlara dikkat edin, birçoğu windows 7 veya 64 bit sistemleri desteklemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bl0ck -- 23 Haziran 2011; 16:49:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bl0ck
    2-3 kez sipariş veridm bu siteden, ürünlerde problem olabiliyor.

Usb fan/vantilatör alacak olan varsa hiç almasın bence, neredeyse hiç işe yaramıyor, cihaz kendini ancak serinletiyor diyebilirim.
    Easycap'in 4 kanal ve tek kanal olan cihazlarını aldım, ikisinde de problem var. 4 kanal olanın windows 7 desteği yokmuş tamam anladık ama tek kanal olan da ne 32 bit sistem ile ne de 64 bit sistem ile çalışıyor. Çalıştırabilen biri yardım ederse memnun olurum.
    Gece görüşlü bir güvenlik kamerası almıştım fena değil görüntüsü ama ne kadar dayanır bilmiyorum.
    Multimetre aldım bi tane güzel çalışıyor.
    Çoklu kart okuyucu aldım o da fena değil.
    4 gb'lık micro sd aldım, okuma/yazma hızları çok kötü. Yazma hızı saniyede 1,5 mb filandı okuma hızına tam bakmadım ama 3-5 mb civarında da o vardı yanılmıyorsam. Daha önce Vatan Bilgisayar'dan Lexar marka bir micro-sd almıştım 10-15 mb yazma hızı, bir o kadar da okuma hızı var.
    Casus kalem kamera aldım bi tane sd kart ile çalışan, görüntüsünün pek iyi olduğunu söyleyemem ama casus kamera olarak iş görür.
    Web-Cam aldım bir tane 16M yazıyordu özelliklerinde ama görüntüsü 2M platoon marka kameradan bile daha kötü.
    Fotoğraf makinesi için 4 gb bir Memory stick pro duo aldım, çalışıyor fena değil o da.
    Usb adaptör vs. şeyler de aldım onlarda sorun yok.

Yani kısaca basit ürünlerde problem çıkmıyor genellikle. Mesela kart okuyucu, adaptör vs. şeyler işini yapıyor ama daha kompleks cihazlar çalışmayabiliyor, çalışsa da performans gösteremiyorlar. Örnek olarak bilgisayara bağladığınız cihazlardan webcam, dvr kart, hafıza kartları vs...
    Zaten satın almadan önce usb cihazlara dikkat edin, birçoğu windows 7 veya 64 bit sistemleri desteklemiyor.

Adı üstünde hocam çin malı bunlar. Normaldir

• quote:

Adı üstünde hocam çin malı bunlar. Normaldir

Çin'de de güzel şeyler üretiliyor aslında ama bunlar tam Çin malı çıktı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bl0ck -- 24 Haziran 2011; 4:54:52 >
  • aslında çinde 2 tip mal var, biri çakma ama orj kadar kaliteli, diğeri çakma ama aşırı kalitesiz...
  • arkadaşlar satılan her mal çinde kaliteli kalitesiz tartışmasını zaten burada da tavsiye üzerine yapıyoruz. aldıklarımız iyi imiş kötü imiş tavsiye ediyoruz yani. genel konuşup tartışmak manasız
  • bende sipariş edeceğim bisiklet için bişeyler. ama paypal olmadan olmuyor mu direk kredi kartıyla? baktımda paypal sistemi çok ağır işliyor ya. onay vereceğim karttan 3 lira çekecekler de oradaki kodu yazacağım paypala ohoo ölme eşeğim ölme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cidik

bende sipariş edeceğim bisiklet için bişeyler. ama paypal olmadan olmuyor mu direk kredi kartıyla? baktımda paypal sistemi çok ağır işliyor ya. onay vereceğim karttan 3 lira çekecekler de oradaki kodu yazacağım paypala ohoo ölme eşeğim ölme.

paypalla bir kere uğraşıyorsun ki net bankacılığın aktif ve girip bakıyorsan 2 dk nı almıyor.

Arkadaşlar 5800 xpress music tel için aldığım bataryayı tavsiye etmiyorum yukarıda iyi demiştim ama sonradan farkettim; normal bataryası neredeyse 6 gün gidiyor bu ise 3. yani yarı yarıya mah düşük. 1320 orjinalse bu 700 mah lik felan. zaten telde kullanmak için almamıştım solar aletlerin deposunu genişletmeye almıştım o açıdan benim işimi görüyor. kaldı ki burada 10liralık ürünü biz ortalama 5 liraya alıyoruz. artıları eksileri bunlar.

• bende kredi kartı yok nasıl alışvriş yapabilirim bu siteden
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.