Şimdi Ara

Bulduğum en ucuz çin sitesi tavsiye olunur (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.424
Cevap
35
Favori
149.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öğrenciyiz girişimciyiz :D bizim sınıfta böyle girişimciler çok olur benimde aklıma geldi bende böyle tutulcak şeyler satsam diye düşünüyorum sizce neler satılır örneğin şunu satsan alırım cinsinden örnek verebilirmisiniz ?
  • denemek için 4 dolarlık saat ve saat pili aldım. 30 kasımda kargoya verilmişti 19 aralıkta artvine ulaştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacar08

denemek için 4 dolarlık saat ve saat pili aldım. 30 kasımda kargoya verilmişti 19 aralıkta artvine ulaştı.

hayırlı olsun hocam, 4 dolarlık saat nasıl linki resmi var mı
  • quote:

http://www.dealextreme.com/p/huawei-u8660-wcdma-android-2-3-smartphone-w-3-5-capacitive-multi-input-wi-fi-and-gps-black-110308 bu telefon orjinal midir?

huawei zaten bir çin markası. orjinaldir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: terbiyesüzcanavar

quote:

denemek için 4 dolarlık saat ve saat pili aldım. 30 kasımda kargoya verilmişti 19 aralıkta artvine ulaştı.

hayırlı olsun hocam, 4 dolarlık saat nasıl linki resmi var mı

bayan saati, umudum yoktu ama beklediğimin tersine fiyatına göre kaliteli ve şık...

http://www.dealextreme.com/p/beautiful-bracelet-style-lady-s-crystal-wrist-watch-18646

• arkadaşlar bu aşağıdaki yazılanlar ayın 17 sinde çinden ayrılmış mı demek?

NO TARIH (Date) EVENT YAPILAN ISLEM ISLEM YERI (Process Place) OFIS (Event office)
    03/12/11 04:08 2011-12-03 04:08:00 Receive item from customer (Otb) Gonderi musteriden alinmistir CHINA (Yurt Disi)
    17/12/11 09:11 2011-12-17 09:11:00 Insert item into bag (Otb) Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) CHINA (Yurt Disi)
  • quote:

http://www.dealextreme.com/p/huawei-u8660-wcdma-android-2-3-smartphone-w-3-5-capacitive-multi-input-wi-fi-and-gps-black-110308 bu telefon orjinal midir?

orjinaldir muhtemelen yalnız telefonu posta yada kargo yoluyla geçirmeyi düşünüyorsanız,gümrükten hiçbir şekilde telefon geçiremezsiniz artık direk takılır,
    çünkü telefonları tespit edebilen sistemler kurmuşlar...

buna rağmen telefonu geçirebilen varmı bende merak ediyorum..

eğer Türkseniz telefon,parfüm gibi ürünleri burada 3-5 misli fiyata kazıklanarak almak zorundasınız devlet politikası gereği

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 20 Aralık 2011; 13:29:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bluelizard17

arkadaşlar bu aşağıdaki yazılanlar ayın 17 sinde çinden ayrılmış mı demek?

NO TARIH (Date) EVENT YAPILAN ISLEM ISLEM YERI (Process Place) OFIS (Event office)
    03/12/11 04:08 2011-12-03 04:08:00 Receive item from customer (Otb) Gonderi musteriden alinmistir CHINA (Yurt Disi)
    17/12/11 09:11 2011-12-17 09:11:00 Insert item into bag (Otb) Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) CHINA (Yurt Disi)

Benim de bu şekilde. Aynı gemiyle geliyor ürünlerimiz sanırım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ar-te

arkadaşlar ürünüm gelmedi diye mesaj attım bir daha (1 ayı geçti)

Thanks for your message .

So sorry for this delay .

Would you please confirm your current delivery address with us ?

So that we can have a check with post office .

Have a nice day .

şu mesajı gönderdiler bende adresimi yazdım gönderdim doğru mu yaptım acaba ingilizcem pek iyi değil

Eğer bizimle birlikte mevcut teslimat adresi teyit eder misiniz? translate öyle, bence de adresini teyit etmek istemişler sorgulayacaklar mı bilmiyorum

Thanks for your kind cooperation .

Ok, we will contact with post office .

Please give about 7 days the post man response us .

Have a nice day .

bu mesajı göndermişler bakalım para iadesi yaparlar umarım

• quote:

quote:

quote:

Have a nice day .

şu mesajı gönderdiler bende adresimi yazdım gönderdim doğru mu yaptım acaba ingilizcem pek iyi değil

Eğer bizimle birlikte mevcut teslimat adresi teyit eder misiniz? translate öyle, bence de adresini teyit etmek istemişler sorgulayacaklar mı bilmiyorum

Have a nice day .

bizim arkadaşlar kara cuma tabir edilen günde dealextremeden navigasyon helikopter vs almışlardı ve yola çıkmıştı onlarınki de, bugün takıldı mı naptı gümrüğe diyorlar baya gecikti diyorlar. Büyük ihtimal bu kara cuma gibi kampanyalarla büyük yoğunluk oluştu gecikmeler bundan yaşandı. Sizin posta kayıtlı değildi değil mi hocam?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Have a nice day .

Have a nice day .

bizim arkadaşlar kara cuma tabir edilen günde dealextremeden navigasyon helikopter vs almışlardı ve yola çıkmıştı onlarınki de, bugün takıldı mı naptı gümrüğe diyorlar baya gecikti diyorlar. Büyük ihtimal bu kara cuma gibi kampanyalarla büyük yoğunluk oluştu gecikmeler bundan yaşandı. Sizin posta kayıtlı değildi değil mi hocam?

değildi maalesef ben 20 dolar biliyordum 30 muş bılsem tamamlardım

• Siteye bugün erişemiyorum. Dün alışveriş yaptım acaba benim parayı alıp kaçtılar mı? ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: celo06

Siteye bugün erişemiyorum. Dün alışveriş yaptım acaba benim parayı alıp kaçtılar mı? ;)

akşam ulaşılamadı gündüz ben girmiştim, geri gelir merak etme
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

quote:

gemide karışmasın malzemeler

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

quote:

gemide karışmasın malzemeler

Karışabilir, sorun değil.

• Arkadaşlar kötü bir haberim var
    http://www.haberturk.com/dunya/haber/69903389-cinden-turkiyeye-gelen-yuk-gemisi-alabora-oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terbiyesüzcanavar -- 21 Aralık 2011; 14:33:19 >

• Uçakla geliyor sorun yok

Edit:
    http://www.cnnturk.com/dunya/sondakika/cinden-gelen-kargo-ucagi-takla-atarak-sarampole-yuvarlandi.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kst37 -- 21 Aralık 2011; 15:09:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kst37

Uçakla geliyor sorun yok

Edit:
    http://www.cnnturk.com/dunya/sondakika/cinden-gelen-kargo-ucagi-takla-atarak-sarampole-yuvarlandi.html

• 5 gündür hala processing 5 te takılı kaldı benim zımbırtılar
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.