Şimdi Ara

Bulduğum en ucuz çin sitesi tavsiye olunur (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.423
Cevap
35
Favori
149.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: terbiyesüzcanavar

quote:

Orijinalden alıntı: merkay7

1.ürün : LED Solar Flashlight FM Radio Charger Different Mobile Kesinlikle şahane bir ürün
    2.ürün : Motorola V6 Pil Bildiğiniz pil tam dolu geldi ;)
    3.Ürün : Stylus led lazer kalem Çok kaliteli olmasada tam çalışır durumda hoş yane
    4.Ürün : Elektrik çarpan şaka kalemi İşini görüyor denemsini yapınca baya titretti kolumu
    5.Ürün: Zhu Zhu Pet Çok şirin bir oyuncak kızım bayılacak(bayram hediyesi)
    6.Ürün : Car non slip Beklediğim gibi değil bildiğin halı kaydırmaz :(
    7.Ürün: Parmak Kukla 10 adet İnanılmaz güzel bir ürün küçük kızım bayılacak buna :)
    8.Ürün: Solar Tank Çok parçası var yapabilecekseniz alın derim

hayırlı olsun hocam, bu 1. ürüne benzer daha önceden dealden pahalı bir şekilde almıştım ve radyosu çok kötü çıktı. Birden işine gelmeyince radyo atıyor başka kanala geçiyor dealden aldığımda bunda radyo nasıl?

Şimdilik bir sıkıntı yok gayet iyi tarama ve ses kalitesi var. Ama uzun süreli kullanmda nasıl olur bilemem tabi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: terbiyesüzcanavar

quote:

1.ürün : LED Solar Flashlight FM Radio Charger Different Mobile Kesinlikle şahane bir ürün
    2.ürün : Motorola V6 Pil Bildiğiniz pil tam dolu geldi ;)
    3.Ürün : Stylus led lazer kalem Çok kaliteli olmasada tam çalışır durumda hoş yane
    4.Ürün : Elektrik çarpan şaka kalemi İşini görüyor denemsini yapınca baya titretti kolumu
    5.Ürün: Zhu Zhu Pet Çok şirin bir oyuncak kızım bayılacak(bayram hediyesi)
    6.Ürün : Car non slip Beklediğim gibi değil bildiğin halı kaydırmaz :(
    7.Ürün: Parmak Kukla 10 adet İnanılmaz güzel bir ürün küçük kızım bayılacak buna :)
    8.Ürün: Solar Tank Çok parçası var yapabilecekseniz alın derim

hayırlı olsun hocam, bu 1. ürüne benzer daha önceden dealden pahalı bir şekilde almıştım ve radyosu çok kötü çıktı. Birden işine gelmeyince radyo atıyor başka kanala geçiyor dealden aldığımda bunda radyo nasıl?

Şimdilik bir sıkıntı yok gayet iyi tarama ve ses kalitesi var. Ama uzun süreli kullanmda nasıl olur bilemem tabi.

boyutları nedir cihazın? telefon şarj olayı işe yarıyor mu?

• 100metre yerine 1 metre bile zor çeken Wireless CCTV alıcısının tunerinin içinin resmi küf pas ne arasan var çin malı kalitesinin ispatı.

Saçma sapan bir modül lehimlenmiş küflü kristale felan ne olduğu belli değil.

Bulduğum en ucuz çin sitesi tavsiye olunur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THeRioN -- 26 Ağustos 2011; 9:24:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: THeRioN

100metre yerine 1 metre bile zor çeken Wireless CCTV alıcısının tunerinin içinin resmi küf pas ne arasan var çin malı kalitesinin ispatı.

Saçma sapan bir modül lehimlenmiş küflü kristale felan ne olduğu belli değil.

Bulduğum en ucuz çin sitesi tavsiye olunur

hocam bence mesaj gönderin, ürün arızalı diye, ya geri gönderin yada şukadar iade edelim diyorlar genelde gördüğüm kadarıyla, kar kardır dealextreme yapıyordu bu tür şeyleri buarada ilk defa gördüm.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocaballi -- 23 Ocak 2008; 23:13:08 >
  • bugün iphone aksesuarları için dealextremdekilerle karşılaştırma yaptım.
    aynı ürünler deal de daha yüksek fiyatlı,
    alabildiğinizi buradan, bulamadığınızı deal den almak mantıklı olanı olur.....
    her halükarda her iki site de türkiyeden ucuz tabii ki....
  • Aradığım tam işde buydu uçuz olması harika sağol kardeş
  • arkadaşlar tracking için hangi siteyi kullanıyorsunuz track-trace.com un görünümü değişmiş hong hong post yok saanırım seçenekler arasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: cidik

arkadaşlar tracking için hangi siteyi kullanıyorsunuz track-trace.com un görünümü değişmiş hong hong post yok saanırım seçenekler arasında

http://www.ptt.gov.tr/index.snet?wapp=internationalDeliveryTracking_tr
  • teşekkürler
  • dursun şöyle kenarda
  • Bu sitenin indirim kupon kodu var mı? Yada bu kupon kodlarını alabileceğimiz bir site var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

Bu sitenin indirim kupon kodu var mı? Yada bu kupon kodlarını alabileceğimiz bir site var mıdır?

indirim kuponu başta yazdığım şekilde daha fazlası yok
  • terbiyesüzcanavar hocam bilgiler için teşekkğrler.
  • haber verdiğiniz için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: THeRioN

Aldığım ürünlerden elime gelenler

T10 soket 12 Volt 5 li LED -> Burada oto aksesuarcılarda satılanlarla aynı kalitede.

150Watt 12 Volt giriş 220Volt çıkış araç çakmak invertörü -> Kalitesi güzel. 150Watt en üst degeri sürekli verebileceği değer 70 Watt olarak belirtilmiş. Laptopla test ettim aşırı ısınma gibi bir durumu yok sessiz. Fyatına göre başarılı buldum.

12 Ledli kablosuz güvenlik kamerası -> Tam bir facia. 100 metre mesafesi olduğu yazıyordu 1 metreden ötede çekmiyor. Farklı farklı denemeler yaptıysam da (anten yönleri, farklı adaptörler, farklı konumlar vs.) sonuç değişmedi. Kablolu olarak kamerayı kullanmak güzel sonuç veriyor. Kameranın görüntü kalitesi karanlıkta ve aydınlıkta ortalama seviyede. Kablosuz olması beni cezbetmişti. Ancak 1 metre mesafede kablosuz olmasının bir anlamı da yok tabi.

Oysaki videolu bir incelem koymayı planlamıştım. Durum böyle olunca uğraşmak bile istemedim.

Kamera dışında diğer ürünlerden memnun kaldım.

hocam bende merakla bu camerayı beklıyordum..
    malesef urun kotu cıktı ancak kablolu kullandıgınızda bı sorun olmadıgını soylemıssınız aynı kamerayı kabloluda kullanabılıyormusunuz,
    veya aynı sıstemın kablolusunu alsak ısımızı gormezmı acaba.. bılgı verırsenız sevınırım...

• quote:

Orijinalden alıntı: takip8

Arkadaslarhttp://www.taobaoes.com hakkında bilgisi olan varmı hiç alışveriş yaptınızmı?

Bu sitede cok çeşit var ve fiyatlar ucuz geldi ama genelde burdaki satıcılar kargo parası karsılamıyor....

hocam sıtenın kurulum seklı alıbabanın cakması gıbı duruyor.. fazla ıncelemedım ancak bu tur sıtlerden alısverıs yapmadan onca satıcının profılıne bakmanızı onerırım ama yınede kımse kesın bırseyler soylıyemez ben alibabaexpress.com dan alısverıs yaptım ve alısverıs yaptıgım satıcı bakımından bı sıkıntı yasamadım.. ama onuda arayıp bulmak var bıraz uzun ıs anlıcagınız...

• mesajım bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quetm

quote:

Orijinalden alıntı: takip8

Arkadaslarhttp://www.taobaoes.com hakkında bilgisi olan varmı hiç alışveriş yaptınızmı?

Bu sitede cok çeşit var ve fiyatlar ucuz geldi ama genelde burdaki satıcılar kargo parası karsılamıyor....

hocam sıtenın kurulum seklı alıbabanın cakması gıbı duruyor.. fazla ıncelemedım ancak bu tur sıtlerden alısverıs yapmadan onca satıcının profılıne bakmanızı onerırım ama yınede kımse kesın bırseyler soylıyemez ben alibabaexpress.com dan alısverıs yaptım ve alısverıs yaptıgım satıcı bakımından bı sıkıntı yasamadım.. ama onuda arayıp bulmak var bıraz uzun ıs anlıcagınız...

saol kardes

• takipteyim
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.