National Geographic 20 DVD Vahşi Yaşam Seti 39 kupona
45 Cevap2227 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2976 Mesaj
2 Mayıs 2011; 21:22:33 

0

39 KUPON
YOĞUN İSTEK ÜZERİNE TEKRARDAN!!!

20 dvd her biri özel kutusunda özel saklama ambalajında

Yepyeni 20 DVD Belgesel Seti

DÜNYA İLE AYNI ANDA SADECE SABAH OKURLARINA

PİYASADA YOK

YURTDIŞI SATIŞ FİYATI 269$

SABAH'TA YİNE BİR İLK

DAHA ÖNCE HİÇ VERİLMEDİ

NG'NİN 2011 KOLEKSİYONU

1- MEGA AVCILAR -1 – YIRTICI SÜRÜLER
2- MEGA AVCILAR -2 – EN VAHŞİ AVCILAR
3- MEGA AVCILAR -3 – ÖLÜMCÜL SİLAHLAR
4- MEGA AVCILAR -4 – SÜPER GÜÇLER
5- MEGA AVCILAR -5 – HAYVAN SAVAŞLARI
6- ÖLÜMCÜL İÇGÜDÜ -1 - PENÇELER
7- ÖLÜMCÜL İÇGÜDÜ -2 – VAHŞİ KÖPEKLER
8- ÖLÜMCÜL İÇGÜDÜ -3 – YIRTICI ÇENELER
9- ÖLÜMCÜL İÇGÜDÜ -4 – SALDIRGAN SÜRÜLER
10- ÖLÜMCÜL İÇGÜDÜ -5 – HIZIN GÜCÜ
11- TARİH ÖNCESİ YIRTICILAR -1 – KORKUNÇ KURT
12- TARİH ÖNCESİ YIRTICILAR -2 – KISAYÜZLÜ AYI
13- TARİH ÖNCESİ YIRTICILAR -3 – KILIÇ DİŞLİ KEDİ TARİH ÖNCESİ YIRTICILAR
14- TARİH ÖNCESİ YIRTICILAR -4 – KESKİN DİŞLİ AVCI TARİH ÖNCESİ YIRTICILAR
15- TARİH ÖNCESİ YIRTICILAR -5 – UÇAN CANAVARLAR
16- TEHLİKELİ KARŞILAŞMALAR -1 – EN GÜÇLÜ ISIRIK
17- TEHLİKELİ KARŞILAŞMALAR -2 –CANAVAR SEMENDERLER
18- TEHLİKELİ KARŞILAŞMALAR -3 – DEV AĞIZ
19- TEHLİKELİ KARŞILAŞMALAR -4 – SUAYGIRLARI
20- TEHLİKELİ KARŞILAŞMALAR -5 – EJDER AVI

Sorularınız için;
E-mail adresi: promosyondestek@sabah.com.tr
Müşteri hizmetleri: 0216 554 66 70

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

360 Mesaj
2 Mayıs 2011; 22:09:24 

ben ilk kampanyadan aldım..dağıtımı için biraz fazla bekledim ama çok güzeller..teşekkürler

1091 Mesaj
2 Mayıs 2011; 22:14:12 

yarın mı başlıyor?

ΛVΛRΛDΛM

1018 Mesaj
2 Mayıs 2011; 23:02:47 

bu sabah gazetesi kaç lira?

24 Mesaj
2 Mayıs 2011; 23:21:18 

Sabah ise almam yandaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

58 Mesaj
2 Mayıs 2011; 23:52:11 

Yandaş medya beyler, dikkat.

1091 Mesaj
3 Mayıs 2011; 0:16:57 

cumhuriyet gazetesi de yandaş!

ΛVΛRΛDΛM

574 Mesaj
3 Mayıs 2011; 0:17:44 

verdiği belgesel setide yandaş değil ya töbe töbe

240 Mesaj
3 Mayıs 2011; 0:38:54 

quote:

Orijinalden alıntı: BENL!
cumhuriyet gazetesi de yandaş!

Evet yandaş; Atatürk ilke ve inkılaplarini savunuyor, korumaya çalışıyor.

**CoNNeCT TeaM**

1091 Mesaj
3 Mayıs 2011; 0:43:24 

bi tek onlar Atatürkçü...

ΛVΛRΛDΛM

6566 Mesaj
3 Mayıs 2011; 0:51:33 

el sabah

Ey Türk! Dostunu da Düşmanını da bil artık..!

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 7 sa. 15 dk. kadarı kaldı.
3 Mayıs 2011; 8:30:34 

quote:

Orijinalden alıntı: fezalii

bu sabah gazetesi kaç lira?

hafta içi 40 kr hafta sonu 50 kuruş

bende aldım öncekinden gecikmeli olarak çok ilgi varmış... çok güzel tam aradığım şeydi

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
3 gün 7 sa. 15 dk. kadarı kaldı.
3 Mayıs 2011; 8:32:39 

quote:

Orijinalden alıntı: promised

verdiği belgesel setide yandaş değil ya töbe töbe

+1 yani belgeseldeki hayvanlarda yandaşlık yapıyomuş bahçeliye yumurta falan atıyomuş

1018 Mesaj
3 Mayıs 2011; 8:54:07 

yahu bu işe bari siyaset sokmayın,

ilk kupon bugünmü başlıyor

403 Mesaj
3 Mayıs 2011; 9:42:27 

Belgesel seti çok güzel ilk verildiğinde aldık, tavsiye ederim..
Ayrıca yandaş falan diyorsanız gazeteyi okumayın atın çöpe gitsin arkadaşlar belgesel için alın derim ben

574 Mesaj
3 Mayıs 2011; 9:47:14 

dvd ler nasıl acaba?turkçe altyazılı yoksa türkçe dublajmı,dublajsa kim yapmış türkçe dublajlarını,şu ezeldeki ihtiyar yapmışsa aman uzak olsun

214 Mesaj
3 Mayıs 2011; 15:05:30 

Tamamen ters görüşlüyüm gazete ile ama bende alıyorum cocuk ııcın masallı bısey :)
ama arkadasın dedıgı gıbı okumadan kuponu kesıyorum atıyorum.Bu tür şeylerde siyaset karıstırmamak lazım işime geliyor mu geliyor gerisi boş menfaat işi :)

Kia sephia

1488 Mesaj
3 Mayıs 2011; 17:24:26 

Dvden ben de aldım görüntü güzel seslendirme güzel kimin yaptığını bilmiyorum.
Evde canım sıkılınca gece takıyorum güzel oluyor.

Ayrıca kutu olayı da iyi ben dandik kağıtta verirler sandım ama yok hepsinin ayrı ayrı kutusu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaguar19 -- 3 Mayıs 2011; 17:26:09 >

911 Mesaj
3 Mayıs 2011; 17:37:02 

asıl problemimiz bu zaten; karşı görüşleri-fikirleri okumadan bilmeden "yandaş" diye damgalamak.gerçeği bile söylese inanmamak. takım tutar gibi "parti tutmak" bir de sadece kendisini Atatürkçü-çağdaş demokrat zannetmek.

Notebook - Diz üstü
aramakla bulunmaz ama bulanlar arayanlardır...
lg E550, lenovo s10-3, 500 gb lg, 2690, crea ms2.

3993 Mesaj
3 Mayıs 2011; 18:15:03 

40 kupon aşağı yukarı 20 liraya gelir piyasada acaba kaç lira gerçekten bu set,bide 2011 yılındamı çekilmiş bu belgeseller acaba,yoksa eski ng belgesellerini kutulayıp 2011 diye piyasayamı sürmüşler?

Imzamdan önce su çalismayan imza sistemini bir yenileseniz...

773 Mesaj
3 Mayıs 2011; 18:21:26 

atatürkçü olmak bu zamanda kapağında osmanlı sarığı var diye kitapları kütüphaneye almamak üzerinde osmanlı tuğrası var diye çeşmelerin mermerini sökmek,namaz kılıyor diye subayını ordudan uzaklaştırmak...

"Biz,bize gerici diyenlere 'deh' demek için gerideyiz".

3348 Mesaj
3 Mayıs 2011; 19:13:11 

Arkadaşlar sonuç olarak almaya değer mi?Daha önce hürriyetten 2 kez aldım biri neyşınıl cografik biri de başka bir setti.sanırım bu farklı.

Logitech Z-5500-PS3 1TB-PHİLİPS 47PFL6877-PHİLİPS 720SA DVD PLAYER

42 Mesaj
3 Mayıs 2011; 19:18:27 

ee coca colayı alet ederken iyiydi de şimdimi yandaş mandaş diyorsunuz.

1 kuruşumun bile bunların gitmesine tahammül edemem, gider paramla alırım.

Atatürkçülüğü anlamayanlarda hiç konuşmasın iftira atmasın

1903

1522 Mesaj
3 Mayıs 2011; 19:35:09 

Benimde arkadaşım aldı bu seti kupon ile bende kendıme kopyaladım

1842 Mesaj
3 Mayıs 2011; 19:35:54 

ilk kupon bugün mü başlıyor? Bırakın şu siyaset işini, konuyu kapattıracaksınız! isteyen alır isteyen almaz.

edit: ilk kuponu aldım. yapmam gereken birşey varmı? daha önce kuponla hiçbirşey almadımda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhand28 -- 3 Mayıs 2011; 19:57:34 >

MSI GE70 2OE-209XTR Intel® Core™ i7-4700MQ 2.4Ghz NVIDIA® GTX 765M 2GB GDDR5 128GB SSD 1TB SATA 7200rpm 8 GB DDR3 1600MHz 17.3" Full HD

1488 Mesaj
3 Mayıs 2011; 20:59:40 

quote:

Orijinalden alıntı: ayhand28

ilk kupon bugün mü başlıyor? Bırakın şu siyaset işini, konuyu kapattıracaksınız! isteyen alır isteyen almaz.

edit: ilk kuponu aldım. yapmam gereken birşey varmı? daha önce kuponla hiçbirşey almadımda

Kuponun alt tarafında yapman gerekenler yazıyor.
Ya sağ taraftaki alanı doldurup bayiye gideceksin ya da oraya gitmeden
msj atacaksın kayıt olmak için.

773 Mesaj
3 Mayıs 2011; 22:21:21 

bazı kampanyalarda 1 -2 gün geç de başlana biliyor yarın başlasak olur mu acaba geç mi kaldık?

485 Mesaj
3 Mayıs 2011; 22:40:36 

Konu çok dağılmış :) Neler neler... Yandaşlıktan tut, atatürkçülüğe...

Neyse kısaca bi kaç kişiye yardımcı olmaya çalışayım :)

- Ben bundan önceki kampanyadan aldım Vahşi Yaşam Setini...
- Sabah 39 Kupona 20 DVD Vahşi Yaşam setini veriyor, 49 Kupona da 30 DVD lik Büyük Göçler vs setini veriyor. Şimdi de onu biriktiriyorum ben, 10 gün kaldı :)
- "Bugün mü başladı" diye soranlar olmuş, bugün değil 3 gün önce başladı, önümüzdeki 7 gün boyunca da başlayabilirsiniz. Yani yarın ilk kuponu alıp devam ederseniz 4. kampanyaya başlamış olacaksınız sizin kupon sayınız 4. kampanya 39 a ulaştığında bitecek ;) Umarım anlatabilmişimdir :)
- Fiyatını soran olmuş, Büyük şehirlerde (ör: Ankara) Haftaiçi: 50Kr, Haftasonu: 75Kr , Diğer şehirlerde Haftaiçi: 40Kr, Haftasonu 50Kr ...
- "Yandaş" diyenler olmuş, soruyorum: "Yandaş olmayan gazete gösterin?" YOK! Hem Belgesel için alacaksanız alın, okumam diyorsanız...
- Şunu da belirteyim, Sabah diyor ki: 370TL lik koleksiyon, DOĞRU diyor. Bi kitapevinde baktım 5 tane NG DVD si 60TL idi :) Sabah'la 30DVD 25-30 TL ye geliyor ;) Günlük gazeteniz de cabası :) Yani ben de her ne kadar Sabah'ı sevmesem de NG için alıyorum 1 aydan fazladır...

Başka sorusu olan varsa bana ulaşsın, burda göremeyebilirim, Ö.M. atarsanız yardımcı olmaya çalışırım...

Saygılar...
MUHAMMED

485 Mesaj
3 Mayıs 2011; 22:44:45 

Yeni biriktirmek isteyenler; GEÇ KALMADINIZ ;) 10 Mayıs tarihinden önce başlamanız gerek ;)

Bi kaç püf nokta daha:

- 5 taneye kadar kupon alamazsanız/kaybederseniz gidince bayide telafi edebiliyorlar, gazete alıyorsunuz...

LÜTFEN DİKKAT:

- Sadece kupon biriktirerek ALAMAZSINIZ ÜRÜNÜ!!! İlk kupon verildikten 3-5 gün sonra orda yazan, ya orda verilen numaraya SMS göndereceksiniz, veya ilk 3-5 kuponu bayiye götürüp KAYIT OLACAKSINIZ... LÜTFEN ARAŞTIRIP BU KONUYU ÖNEMSEYİN! ÇÜNKÜ KAYIT OLMAZSANIZ LÜSTEYE ADINIZ ÇIKMAZ VE VERMEYEBİLİRLER :)

773 Mesaj
3 Mayıs 2011; 22:46:54 

teşekkürler gayet güzel cevaplar yarın başlayım bende.

- Sabah 39 Kupona 20 DVD Vahşi Yaşam setini veriyor, 49 Kupona da 30 DVD lik Büyük Göçler vs setini veriyor.

demişsiniz,49 kupona iki seti de veriyorlar mı yoksa sadece "Büyük Göçler" setini mi veriyorlar?

1838 Mesaj
4 Mayıs 2011; 0:01:05 

Sabahtan tam 5 kere prmosyon Dvd arşivi aldım: Sonuç, Berbat

Arkadaşlar şimdiye kadar Sabahtan aldığım tüm belgeseller Vcd kalitesinde çıktı. Üstelik ne kadar kontrol etsem de kutulardan çizik dvd çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carlitoss -- 4 Mayıs 2011; 10:07:51 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

760 Mesaj
4 Mayıs 2011; 0:05:27 

quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss
Tam bir yandaş medya. Hele o Engin Ardıçla Emre Aköz yok mu Kafayı yiyorum ya. Neyse bunlar herkesin Kendi görüşü. Şimdi meseleye gelelim Sabahtan tam 5 kere prmosyon Dvd arşivi aldım: Sonuç, Berbat

Arkadaşlar şimdiye kadar Sabahtan aldığım tüm belgeseller Vcd kalitesinde çıktı. Üstelik ne kadar kontrol etsem de kutulardan çizik dvd çıkıyor.

hürriyet, posta, milliyet, vatan, cumhuriyet, habertürk, radikal vs. bunların hepsi çok tarafsız.

760 Mesaj
4 Mayıs 2011; 0:11:26 

quote:

Orijinalden alıntı: mesona

hürriyet, posta, milliyet, vatan, cumhuriyet, habertürk, radikal vs. bunların hepsi çok tarafsız.

+1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesona -- 4 Mayıs 2011; 0:22:30 >

485 Mesaj
4 Mayıs 2011; 0:52:38 

quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

teşekkürler gayet güzel cevaplar yarın başlayım bende.

- Sabah 39 Kupona 20 DVD Vahşi Yaşam setini veriyor, 49 Kupona da 30 DVD lik Büyük Göçler vs setini veriyor.

demişsiniz,49 kupona iki seti de veriyorlar mı yoksa sadece "Büyük Göçler" setini mi veriyorlar?

Sadece Büyük Göçleri veriyorlar... Her kampanya içi ayrı olarak biriktirmeniz gerek. Ben 20 gün falan çift gazete aldım :)

@carlitoss
Evet içlerinden çizikler çıkıyor, DVD kutusu kırık olanlar da var 2-3 tane falan ama yine de bence sorun değil. Sonuçta 100lira verdiğimizi bi üründen de sakatlık çıkıyor :) Ama gönül ister ki dört dörtlük olsun ;)

485 Mesaj
4 Mayıs 2011; 0:55:17 

quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

İletişim fakültesi 4.sınıfta okuyorum. Hiçbir gazete tarafsız değil. Hiçbiri araştırmacı gazetecilik yapmıyor. Önemli olan medya baronlarının ceplerinin dolması. Zaman, Milli Gazete, Star, Vakit vs gibi gazetelerin cizgisi belli. Sabah ise zorla el değiştirildi ve Akp'ye yakın isimlere verildi. Anaakım bir gazetenin bu kadar taraflı olması beni şaşırtıyor ve üzüyor. Diğer saydığınız gazetelere de güvenmiyorum tabi ki. Mesleğin içinden biri olarak (staj yaptım) artık medya tam fiyasko. Tabloid formatlar iş yapıyor. Neyse şimdi bu tartışmanın yeri değil. Çok uzar konu. Sileceğim mesajımı da zaten sabah. Şimdilik görün diye yazdım...

Katılıyorum... Hiçbiri TARAFSIZ DEĞİL ;)

4339 Mesaj
4 Mayıs 2011; 2:27:31 

Gazeteyi aldım, ama kuponu bulamadım.

30. sayfadaymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mav1li -- 4 Mayıs 2011; 2:32:10 >

760 Mesaj
4 Mayıs 2011; 10:41:56 

quote:

Orijinalden alıntı: angel26

Katılıyorum... Hiçbiri TARAFSIZ DEĞİL ;)

niyeyse eleman gazete belirtirken sadece Ak Parti taraftarı gazeteleri yazmış ve liste çok kısa :) bide chp yandaşı gazeteleri yazsaydı acaba sonuç nasıl olacaktı

1488 Mesaj
4 Mayıs 2011; 11:48:49 

Vcd mi çıkıyor?
Bana dvd geldi heralde ya da bu seti dvd yapmışlar.

40 inç lcd de izliyorum sd yayından biraz daha güzel.

30 Mesaj
4 Mayıs 2011; 14:57:10 

HERKES BİRİLERİNİN YANDAŞI AMA YAPTIĞI YANDAŞLIK İŞİNİZE GELİYORSA EN GÜZEL KELİMELERLE SÜSLERSİNİZ SÜSLEMEDE KULLANILACAK KELİMELERDE SINIR YOK NASILSA

yyaydin

Bedava peynir sadece fare kapanında olur.

30 Mesaj
4 Mayıs 2011; 15:02:25 

quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz94

Evet yandaş; Atatürk ilke ve inkılaplarini savunuyor, korumaya çalışıyor.

İŞİNE GELİYOR YA TABİİ ATATÜRKÜ SAVUNURLAR BEN CE DE GERİCİLİĞİ BELEDİYECİLİP YAPIP DOLANDIRMAYI ÇÖPLERİ ALMAMAYI YOL YAPMAMAYI 1 YAŞINDAKİ TORUNLARINI SSK LI YAPMALARINI HER TÜRLÜ YALAN DOLAN HIRSIZLIK VE SAHTEKARLIĞI YAPIP NASILSA DOKUNULMAZ DİYE ATATÜRKÜN ARKASINA SAKLAMANIN YANDAŞLIĞINI YAPIYORLAR

yyaydin

Bedava peynir sadece fare kapanında olur.

78 Mesaj
4 Mayıs 2011; 16:13:01 

arkadaşlar ben iki set aldım 39 kupona ve 49 kupona ikisi de çok güzel vahşi yaşam setini yanılmıyorsam 3. kez başlatıyorlar dün bir arkadaşa da tavsiye ettim o da abone oldu 20 liraya bedava yandaş diyenler de cam silsin ayakkabılığa koysun yaksın ne biliyim ama yandaş olmayan bi tane gazete gösterin bulamazsınız kısacası kaliteli bir set herkese tavsiye edilir. burda peynir ekmek gibi gidiyor gazete almayan kalmadı bu set sayesinde

4139 Mesaj
4 Mayıs 2011; 16:54:14 

Bugunden itibaren kampanyaya katılabiliyor muyuz ?

Tebessüm, iki insan arasındaki en kısa mesafedir.

147 Mesaj
4 Mayıs 2011; 17:04:49 

Ben de ilk kampanyadan aldım izlenimlerimi aktarayım.

- Tabi ki bu paraya bedava. Hem arada sabah gazetesi pazar günleri tek tek vcd ler veriyor onlar da artısı.

- tek sıkıntısı sürekli takip ve kupon biriktirmek, ama unuttum diye üzülmeyin. önemli olan ilk 3 kuponu biriktirip sms ile ya da bayiye verip kayıt yaptırmak. sonra biriktiriyorsun eksik olsa bile sonunda yedek kupon veriyor. o da olmazsa eksik kadar bayiye gazete parasını verip tamamlayabiliyorsun. Zaten ben kuponlerı verdiğimde adam 39 tane varmı diye saydı. İçine bakmadı aynı kupon mu tarihleri doğru mu diye..

- dvd lere gelince.. kutunun içinde ince siyah basit kapağında 20 tane dvd. görüntü vcd kalitesinde. Evet hatta hareketli sahnelerde titreşimler oluyor. Ben atlas dergisine abone oldum hediye olarak 6 dvd lik BBC’nin olağanüstü belgeseli geldi. bir onu izledim birde bunu kıyaslama bile yapılmaz. sabahınki yerel tv kanalı gibiydi.

- her şeye rağmen çocukların öğrenmesi için de ilerde faydalı olacak bir set.

4339 Mesaj
4 Mayıs 2011; 18:34:01 

quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

Bugunden itibaren kampanyaya katılabiliyor muyuz ?

Kampanyaya bayi aracılığı ile son katılım 11 Mayıs. 9-10-11 Mayıs ta kupon toplayıp bayiden kayıt yaptırabilirsiniz. Kısacası bayi aracılığı ile kayıt yaptıracaklara kupon toplamaya başlama tarihi 9 Mayıs.

383 Mesaj
4 Mayıs 2011; 18:42:45 

quote:

Orijinalden alıntı: cumhuruzun

Ben de ilk kampanyadan aldım izlenimlerimi aktarayım.

- Tabi ki bu paraya bedava. Hem arada sabah gazetesi pazar günleri tek tek vcd ler veriyor onlar da artısı.

- tek sıkıntısı sürekli takip ve kupon biriktirmek, ama unuttum diye üzülmeyin. önemli olan ilk 3 kuponu biriktirip sms ile ya da bayiye verip kayıt yaptırmak. sonra biriktiriyorsun eksik olsa bile sonunda yedek kupon veriyor. o da olmazsa eksik kadar bayiye gazete parasını verip tamamlayabiliyorsun. Zaten ben kuponlerı verdiğimde adam 39 tane varmı diye saydı. İçine bakmadı aynı kupon mu tarihleri doğru mu diye..

- dvd lere gelince.. kutunun içinde ince siyah basit kapağında 20 tane dvd. görüntü vcd kalitesinde. Evet hatta hareketli sahnelerde titreşimler oluyor. Ben atlas dergisine abone oldum hediye olarak 6 dvd lik BBC�nin olağanüstü belgeseli geldi. bir onu izledim birde bunu kıyaslama bile yapılmaz. sabahınki yerel tv kanalı gibiydi.

- her şeye rağmen çocukların öğrenmesi için de ilerde faydalı olacak bir set.

ben de 3 gündür kupon biriktiriyordum. daha önceden sabah tan belgesel almıştım 20 VDC vermişti ve görüntüler çok kötüydü. bunlar DVD olduğu için kaliteli olur diye düşünerek 3 kupon topladım. ancak DVD lerin kalitesinin VCD kalitesinde olduğunu siz söylediğiniz için daha fazla devam etmeyeceğim.

14 Mesaj
12 Haziran 2011; 20:11:07 

Ben biriktirdim kuponları teslim tarihini bekliyorum

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [İkinci El - Sıcak Fırsatlar - Ödüllü Anket] » Sıcak Fırsatlar » Diğer Fırsatlar » National Geographic 20 DVD Vahşi Yaşam Seti 39 kupona
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359