Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (781. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32.885
Cevap
75
Favori
1.048.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gitsin liverpool da sakho da dava açsın. Bu ne lan. Adam el finaline çıkamadı. Belki liverpool kazanacaktı maçı sakho oynasa? Moreno'yu en iyi o topluyordu. Euro 16 ya da gidemedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi yokmu bir gelisme transferlerde aydinlatsan bizi iyi olur

• Bogdan, Skrtel, Ilori, Wisdom, Lucas, Joe Allen, Luis Alberto, Markovic, Ibe, Benteke, Balotelli kağıt üzerindeki yolcular.

Udinese, Zielinski'nin fiyatını sürekli arttırıyormuş böyle bir haber okudum.. Alternatifi Benfica'dan Anderson Talisca.

Draxler ve Camacho isimleri geçiyor..

Subotic transferi gündemde.

Sol bek için bir aday daha yazılıyor. Lucas Digne.

Blaszczykowski?

Ante Coric dedikoduları var.

Benteke ve Balotelli'den gelecek parayla Lacazette alınabilir haberleri var.
  • Tottenham, Wijnaldum'un peşinde
    Liverpool ve Everton'ın ardından Tottenham da Wijnaldum için devreye girdi. Londra ekibi Hollandalı oyuncu için 25 milyon Sterlin ödemeye hazır.

Kaynak: Sunday People

Zaten işin içinde Liverpool varsa, Tottenham da kesin vardır.

İyi oyuncu, genç oyuncu.
    Ama benim gönlümde hala Moussa Sissoko yatıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azrubel -- 11 Temmuz 2016; 11:21:36 >
  • Sissoko için Newcastle 35 milyon pound istiyormuş. Liverpool yine İngiltere liginden oyuncu alma fetişini konuşturur ve alır diyorum ben.
  • Bir sonraki transferimiz Benfica'nın genç hücum oyuncusu Anderson Talisca olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philippe Coutinho

Sissoko için Newcastle 35 milyon pound istiyormuş. Liverpool yine İngiltere liginden oyuncu alma fetişini konuşturur ve alır diyorum ben.

Ben ihtimal vermiyorum o transfere. O parayı vermezler Sissoko'ya.

Ibe kulüpten ayrılıyor galiba, eşyalarını topladığına dair bir foto var.
    https://twitter.com/anfieldhq/status/752873142561935360

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 12 Temmuz 2016; 19:26:30 >

• Son dakika!

Jordon Ibe, eşyalarını toplayıp Melwood'dan ayrıldı!

+Bournemouth'a satıldığı söyleniyor. 20-22 milyon euro bonservis bedeli karşılığında.

• Ibe ı iyi kakalamışız,bir türlü o beklenen patlamayı yapamadı.

Bereket versin
  • Liverpool Kalidou Koulibaly'ye 50 milyon euroluk teklif yapmış Napoliye resmi olarak

• Skrtel'in Fenerbahçe'ye transferi 7.5 milyon euro karşılığında tamamlandı.

Hayırlı olsun. Temiz para.
  • Ovv ne diyosun içime öküz oturdu şimdi.
  • Everton teklif yaptı diyor bazı sitelerde. Liverpool'un teklif yaptığına dair bir haber göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 13 Temmuz 2016; 10:00:22 >
  • s/o to Coach Klopp & the Reds. Excited to hear you boys are heading out to the West Coast!! If you need a walk on, I got your back #YNWA #LFC
    -LeBram James
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Balotelli ayrıldı

• Bizim Türk kulüplerinin durumu malum, İngiltere ligini izleyebilme imkanım varken bir takıma taraftar olmayi istiyorum.
    Aklımda iki takım vardı, birisi arsenal, sanirim liverpoolu seçecegim.
    Sectim hayırlı olsun .

• Liverpool menajeri Jürgen Klopp, Mario Balotelli'nin takımdan ayrılacağını açıkladı.

Alman teknik adam, İtalyan oyuncuyla konuştuğunu belirtirken "Mario ile uzunca konuştuk. O şu anda 1-2 pozisyon için 4-5 oyuncuyla savaşacak durumda değil. Sakatlığı öncesindeki oyuncu olmasını bekliyoruz ve yetenekleri var. İdmanda çok sıkı çalışıyor. Kafa vuruşları, şutları üst düzeyde. Ancak dediğim gibi, diğer oyuncularla savaşmak zorunda, bu yüzden bir çözüme ihtiyacımız var. Balotelli'yi mutlu edecek bir kulüp bulmaya çalışacağız. Onunla da bunu açık bir şekilde konuştum. Karar alma zamanı ve Mario'nun en iyi seviyeye gelmesi için uğraşıyoruz. Ne olacağını göreceğiz." ifadelerini kullandı.

Balotelli'nin 2018 yılına kadar Liverpool ile sözleşmesi bulunuyor.
  • Emre Can, memleketi Afyon'da

• Genç oyuncumuz Sergi Canos'u 3.5 milyon euroya Norwich'e sattık. Çeşitli başarılara göre bu miktar 6 milyon euroya kadar çıkacak.

Sky Sports'un son dakika haberine göre Jordon Ibe'nin Bournemouth'a transferi tamamlandı. 24 saat içinde açıklama gelmesi bekleniyor. 20-22 milyon euro arası bir fiyata taraflar anlaşmış. Şahane fiyat.
  • Grujic Liverpool formasıyla ilk golünü şu an oynanmakta olan hazırlık maçında attı.

https://streamable.com/5c8q
  • 
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.