Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (766. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.885
Cevap
75
Favori
1.048.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 764765766767768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

quote:

Orijinalden alıntı: Rodoplu

Konu ağlama duvarına dönmüş

Atletico ve Valencia maçları sonrası Barcelona konusu gibi değil mi?

Real Madrid de var
  • Jurgen Klopp is hoping to seal a deal to bring Bayern Munich midfielder Mario Gotze to Liverpool for £20 million this week.

Source: The Sun

-

Danny Drinkwater is wanted by Liverpool after impressing Jurgen Klopp with his performances this season.

Source: Daily Mirror

-

Liverpool are set to complete a £3 million move for Leicester City left-back Ben Chilwell after beating Arsenal to the teenager's signature.

Source: Daily Mirror
  • Azor Ahai kullanıcısına yanıt
    Kardeş sizinkiler Benteke gibi adamlara 40 milyon bayılır yine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • All Nightmare kullanıcısına yanıt
    Valla bu sefer Klopp'a güveniyorum, bu tip saçma harcamalar yapmayacaklardır diye umut ediyorum.
  • Yeni 1 numaramız Loris Karius!

• Galatasaraylı arkadaşları kışkırtmak gibi bi niyetim yok ama şu gol hayatımda gördüğüm açık ara en iyi gollerden birisi,toptan gelen o ses bile yeter
  • Mirror: Steven Gerrard and wife Alex are homesick and set to quit the US, sources claim.

The ex- Liverpool captain is said to have been offered a coaching role back at Anfield.

• Loris Karius güzel transfer mignolet çöpünden çok daha iyi.
  • Mainz goalkeeper Loris Karius in Liverpool ahead of £4.7m move.

Liverpool are hours away from tying up a deal for Udinese midfielder Piotr Zielinski.

+Karius ve Zielienski transferi bitti diyebiliriz.. Götze, Liverpool ve Dortmund arasında kalmış durumda.. %50 %50 ihtimali.. Sol bek ise kesin olarak alınacak. Jonas Hector ve Ben Chilwell isimleri geçiyor..

Bogdan, Skrtel, Ilori, Wisdom, Moreno, Lucas, Luis Alberto, Teixeira, Balotelli gibi isimler kesin olarak yolcu. Benteke, Sturridge, Henderson, Kolo Toure, Markovic ve Mignolet'in gidip gitmemelerini Klopp son bir kez daha değerlendirecek. Benteke'yi Juventus ve Atletico Madrid, Sturridge'i Arsenal, Henderson'u Tottenham istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 23 Mayıs 2016; 18:55:20 >
  • Dünya basınından;

-Klopp contacts midfielder Ante Coric, £11.5 million deal mooted.

-Liverpool are plotting a £14million move for Leicester midfielder Danny Drinkwater.

-Liverpool are ready to swoop for Hoffenheim’s Germany Under-21 defender Niklas Sule.
  • FiveSeveN kullanıcısına yanıt
    güzel gol şimdi
  • Umarım Drinkwater haberleri yalandır. Bize böyle İngiliz oyunculardan hiçbir zaman fayda gelmedi. Çöp Southampton'dan Aston Villa'dan oyuncu ala ala bu hallere geldiğimiz düşünülürse dışardan oyuncu almak daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 23 Mayıs 2016; 19:36:57 >
  • drinkwater gelmez umarım o paranın yarısına kaputska falan alınabilinir

zielinski kim nasıl iyi mi? :D

benteneke gitsin

sturridge takımın en iyi oyuncusu niye gitme ihtimali var anlamadım

hendo da sepetlensin geldiğinden beri sevmiyorum bi sezon iyi oynadı diye kaptan yaptılar

ve karius 1. kaleci mi olacak yedek kaleci mi? mignolet gönderilip bi tane tecrübeli kaleci alınması iyi olur

süle iyi oyuncu gerçi bikaç kez izledim ama fm de fifa da coşuyor :D ama 25 yaş civarı kendini kanıtlamış biri gelmesini tercih ederim

sol bek için umarım hektor mektor alınmaz, bassınlar parayı gayayı getirsinler bence
  • Mario Götze, Bild'e açıklama yapmış. Gelecek yıl Bayern Münih de kalıp Ancelotti ile çalışmak istediğini söylemiş.
  • Götze kaliyorum demis

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Götze Klopp'u arayıp Liverpool'a gelmeyeceğini söylemiş diyorlar.

• Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA

Loris Karius: No U23 goalkeeper has made more saves in Europe’s top 5 leagues this season than Karius (122)
  • Azor Ahai kullanıcısına yanıt
    Gotze :

Anadolu takımlarından 3 büyüklere yatmaya giden oyuncular gibi.
    Bayern'e kapı attı oyun yüzü göremedi bir daha.

• Karius resmen açıklandı. 7 milyon euro bonservis bedeli, 5 yıllık sözleşme.

Klopp hocam 3. resmi transferini yapmış oldu.

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA

• Loris Karius;

-Futbola 2005 yılında Stuttgart alt yapısında başladı.
    -2009 yılında Manchester City'e transfer oldu. 1 yıl U18, 1 yıl U21 takımında oynadı.
    -2011 yılında Mainz'a kiralandı, 2012 yılında Mainz bonservisini aldı.
    -Bu sezon Bundesliga'da 29 maçta kalesini gole kapadı.
    -Oyuncular tarafından Neuer'den sonra Bundesliga'da yılın en iyi 2. kalecisi seçildi.
    -Bu sezon Mainz'da %74 kurtarış oranıyla oynuyor.
    -Almanya U16, U17, U18, U19, U20, U21, U23 milli takımlarında görev aldı.
  • 
Sayfa: önceki 764765766767768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.