Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (538. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.885
Cevap
75
Favori
1.048.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Agger

Liverpool efsaneleri..

1 kare 22 adam,hepsi de Liverpool'un EVLADI.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım şu formalar new balance mağazalarında satılmaya başlarda satın alabiliriz. Yurt dışından getirtmeye gözüm yemiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manuel Neuer

Umarım şu formalar new balance mağazalarında satılmaya başlarda satın alabiliriz. Yurt dışından getirtmeye gözüm yemiyor

Formalar dünya çapındaki bütün New Balance mağazalarında satılacak. Geçenlerde ayakkabı almaya gitmiştim New Balance'a. Sordum Liverpool forması vs. gelecek mi diye? Çalışan arkadaş yeni sezonun açılmasıyla birlikte geleceğini söyledi.

Fiyat olarak Real, Barça formalarından pahalı olabileceğini de ekledi. Ben şahsen 200 liradan fazla bekliyorum formaların fiyatını.
  • Liverpool, Charlton'dan Joe Gomez dışında Christian Benteke ve Nathaniel Clyne transferlerini bitirmeye çalışıyor.

Kaynak: The Telegraph
  • 2015-2016 sezonu fikstürü çekildi. Ağustos ve Eylül aylarında bu takımlarla oynayacağız.

Bütün sezonun fikstürünü görmek isteyenler:http://www.liverpoolfc.com/news/latest-news/187148-reds-fixture-list-for-15-16-revealed

2015-16 LFC fixture list

August

8 - Stoke City (A)
    15 - Bournemouth (H)
    22 - Arsenal (A)
    29 - West Ham United (H)

September

12 - Manchester United (A)
    19 - Norwich City (H)
    26 - Aston Villa (H)
  • verin su Sterlingi artik yeni teklif 40 m euro... tas catlasa degeri 25 m paund ama Ada ici piyasa cok yuksek.... sozlesmesinin son senesine girdigi zaman hicbir takim 40 m vermez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

verin su Sterlingi artik yeni teklif 40 m euro... tas catlasa degeri 25 m paund ama Ada ici piyasa cok yuksek.... sozlesmesinin son senesine girdigi zaman hicbir takim 40 m vermez...

Verdim gitti kardeş,hayirli uğurlu olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

verin su Sterlingi artik yeni teklif 40 m euro... tas catlasa degeri 25 m paund ama Ada ici piyasa cok yuksek.... sozlesmesinin son senesine girdigi zaman hicbir takim 40 m vermez...

50m öröyu getir, paragöz Sterling'i götür. Seve seve vereceksiniz 50m'i

• Balotelli gitmeyecek sanırım. Suarez den sonra bu adamı nasıl aldılar hala hayret ediyorum.

• Su ilk 7 deplasman ne? Ya lig baslamadan bitmistir bizim icin ya da atlatirsak sampiyonuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Brendan Rodgers

quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Agger

Liverpool efsaneleri..

1 kare 22 adam,hepsi de Liverpool'un EVLADI.

20 kişi var orada yalnız.
  • Hakikaten forma çok az Türkiye'de. Ben rastlamadım bile. O kadar New Balance mağazası var bir tanesinde bile görmedim.
  • Adı transfer dedikodularına karışan Liverpool'lu savunmacı Martin Skrtel, Inter'i reddetti.

Oyuncu adına açıklamalarda bulunan menajeri Karol Csonto, "Inter konusu sadece söylentiden ibaret değildi. Martin'e ciddi bir teklif yaptılar. Liverpool'da kazandığının fazlası. Ama bu görüşme anlaşmaya gidemedi." ifadelerini kullandı.

Skrtel'in Liverpool'da kalmayı tercih ettiğini belirten menajer oyuncusunun 2016 yılında sona erecek sözleşmesine sadık kalacağını vurguladı.
  • 2005 İstanbul mucizesinin tek sebebi Steven Gerrard'dır. -Rafael Benitez

• Su adam bir turlu gidemedi takimin en buyuk sorunu savunmada aslinda bu adam.Kuracaktik Agger Sakho ikilisini ama gittik Lovren ile buna kaldik.Son iki senede bu kadar gol yenmesinin temel sebebi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Charlton Athletic'in genç savunma oyuncusu Joe Gomez Liverpool'da!

Kulubün internet sitesinden yapılan açıklamada oyuncu ile 5 yıllık sözleşme imzalandığı açıklandı.

İngiltere U19 milli takımında oynayan Gomez bu sezon Charlton ile 24 resmi maça çıktı.

Liverpool genç oyuncu için 3.5 milyon sterlin bonservis bedeli ödeyecek.

Genç oyuncu Liverpool'a transfer olmasına rağmen gelecek sezonu Charlton'da kiralık olarak geçirecek.
  • RESMİ - Martin "HitMan" Skrtel sözleşmesini 2018'e kadar uzattı.

• Liverpool, Roberto Firmino için kulübü ile 25 milyon avro karşılığında anlaştı. Brezilyalı yıldız ile 5 yıllık sözleşme yapılması bekleniyor.

Kaynak: Globoesporte

-

Ian Herbert of Independent - Liverpool’s pursuit of Roberto Firmino will be central to the club’s transfer market activity in the next 48 hours.
  • Firmino iyi transfer. Bi de defansf yonlu orta saha lazim

• 
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.