- x
TELEDÜNYA-UYDUNET ABONELİK İPTALİ
10 Cevap17006 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

14 Mesaj
2 Mayıs 2011; 16:21:21 

Kısa ve öz arkadaşlar bu aboneliklerimi nasıl iptel ettirebilirim.Daha önce iptal ettirmiş arkadaşlar varsa yardım edebilirmi teşekkürler şimdiden

259 Mesaj
18 Mayıs 2011; 0:21:07 

Vallaha banada lazım nasıl hallettin yada bilen birisi varmı ?

Biz Karşıyakalıyız !!!

3580 Mesaj
18 Mayıs 2011; 1:19:39 

PTT'den iptal ettirmiştim daha önce. Türksat bölge müdürlüğü de yapıyor sanırım.

İptal ettirecek arkadaşlar çok şanslı, ilk defa Turksat AŞ'den çok hızlı bir hizmet alacaklar. İptal başvurunuzu yapın, iptal edilen güne kadar olan faturanızı ödeyin siz daha evinize varmadan gelip analog kablo TV'yi söküyorlar.

Türksat AŞ iptallerde çok hızlı. Digitürk, telekom gibi bir özel firmadan iptal yaptırsanız telefon ile iptal ederler sonra da sizi ard arda ararlardı. Hızınızın 2 katını verelim, 3 ay bedava verelim, 1 yıl full paket alın bir alt paket ödeyin, sene sonuna kadar her ay 3000 dakika her yöne görüşün vs. vs. gibi tekliflerle gelirlerdi. Turksat AŞ cart kesiyor hem de 1-2 saat içinde.

Hızlı hizmet neymiş göreceksiniz.

881 Mesaj
18 Mayıs 2011; 10:07:41 

İstanduıl haznedardakı turksat bayıne gittim bu sabah.adıma olan abonelığı iptal ettirdim.bı abonelık iptalı formu doldurdum.uydunet hemen ital oldu.teledunya iptalı içim kartı almaları gerekıyor.onu verdım.Kablo yv analogda iptal oldu.hepsi ok.son faturaalrı yanız tahsıl ediyorlar.onları da ödedım işlem tamam..Olay bu kadar kolay:)

İMZA İŞİ YATAR...

1 Mesaj
16 Nisan 2012; 12:42:41 

arkadaşlar bende iptal ettirmek istiyorum fakat taahhüt süresi dolmadı teledünya+uydunet almıştım. benden modem parası istemesinler birde...tşk.

980 Mesaj
16 Nisan 2012; 17:50:37 

quote:

Orijinalden alıntı: brave34

İstanduıl haznedardakı turksat bayıne gittim bu sabah.adıma olan abonelığı iptal ettirdim.bı abonelık iptalı formu doldurdum.uydunet hemen ital oldu.teledunya iptalı içim kartı almaları gerekıyor.onu verdım.Kablo yv analogda iptal oldu.hepsi ok.son faturaalrı yanız tahsıl ediyorlar.onları da ödedım işlem tamam..Olay bu kadar kolay:)

teledünya'ya üye olurken 10 lira kart bedeli almışlardı benden (conax modülü ben kendim aldım) madem kart iadesi olacaksa muhtemelen sizde teledünya kartı için bedel ödemişinizdir o bedelin iadesini isteyin...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

273 Mesaj
17 Nisan 2012; 8:21:25 

Sözleşmem bittiğinde türksat bayisine gidip iptal işlemi için başvurdum evrak imzası vb. basit işlemleri yapıp hemen kapattırdım. Basit bir işlem ancak sözleşmenizin bitmiş olması lazım.

555 Mesaj
18 Mayıs 2013; 23:37:28 

quote:

Orijinalden alıntı: cihangir12

Sözleşmem bittiğinde türksat bayisine gidip iptal işlemi için başvurdum evrak imzası vb. basit işlemleri yapıp hemen kapattırdım. Basit bir işlem ancak sözleşmenizin bitmiş olması lazım.

sözleşmenin bitip bitmediğini internetten öğrenebilir miyiz?

Hırsız, polis peşinde.

273 Mesaj
27 Mayıs 2013; 21:55:44 

quote:

Orijinalden alıntı: hay2010

sözleşmenin bitip bitmediğini internetten öğrenebilir miyiz?

Turksat bayisine gidip ordan sorgulattır. İnternetten öğrenilmiyor.

1468 Mesaj
29 Mayıs 2013; 1:37:49 

quote:

Orijinalden alıntı: cihangir12

Turksat bayisine gidip ordan sorgulattır. İnternetten öğrenilmiyor.

Ben telefonla öğrendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

10 Mesaj
7 Nisan 2014; 21:27:55 

iptal ettirdi iseniz o kağıt parçasını saklayın ömür boyu

neden dediyseniz

kapattığım hatta dair borç çıkarıp üstünede adresim olmasına rağmen avukata vermişler ben 10 yıl geçti diye
üstüne düşmemiştim.2003 te iptal ettirdiğim hatta 2009 yılından 6 ft ile 70 tl borç faiz vs 278 tl icralık olmuşum

sakın haa....
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın » Teledünya » TELEDÜNYA-UYDUNET ABONELİK İPTALİ
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.205