Şimdi Ara

Motorola'nın 3.Nesil Droid'i; Droid 3'ün üzerindeki perde aralanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Motorola'nın yepyeni bir başlangıç yaparak hızla eski günlerine dönmesini sağlayan Droid'in 3.nesili üzerindeki perde, Global Redirect Parts isimli OEM parça satışı yapan site sayesinde, aralanmaya devam ediyor.

Uzakdoğu kökenli Global Redirect Parts'ın yayınladığı fotoğraflarda Droid 3'ün Droid ve Droid 2'nin 3.7 inçlik ekranının aksine 4 inçlik ekran ile ön kameraya sahip olduğu görülürken; navigasyon tuşlarının bulunduğu bölümünde daha farklı tasarıma sahip olduğu dikkatlerden kaçmıyor.

Hatırlanacağı üzere bir süre önce Droid 3'e ait olduğu iddia edilen fotoğraflar (İlk görselde sağda) internete sızmıştı. Yayınlanan o fotoğraflardaki cihaz ile GRP'nin Droid 3 olduğunu iddia ettiği cihazın tamamen benzerlik gösteriyor olması, her iki kaynağın iddiasınında doğruluğunu arttırır nitelikte.

• Hergün yeni bir Nokia adayı olma yolunda Motorola
  • -cep-likten çıkıyor artık telefonlar :)
  • 4inçlik bir telefonu cebimde taşımak istemem doğrusu. ama bu telefonlar masaya koymalık, sigara zippo araba anahtarına güzel tamamlayıcı olur.
  • Niye oyle diyorsunuz galaxy s bana kucuk gozukuyor :) alistiktan sonra fikirleriniz degisir :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS
    Niye oyle diyorsunuz galaxy s bana kucuk gozukuyor :) alistiktan sonra fikirleriniz degisir :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaa size ne. istedikleri kadar tel çıkarırlar.en azından kişinin bütçesine uygun 1 deilde 10 tane tel olur müşteri istediğini seçer.memnun olan yine müşteridir.10 değilde 1 çeşit olsa bütçesine uygun.mecburen beğenmeyeceği bi özellik olsa dahi onu almak zorunda kalır.anlamıyorum sizi.çok model olması gayet iyi bişey.tek dezavantajı bir ürün aldığımız zaman daha eskimeden modası geçiyor.bu da kendi açımdan bi sorun teşkil etmiyo.elindeki tel ile reklam yapacak deilim :)))
  • Moda geçsin umurumuzda degil telefonun degeri düşüyor
  • nokia çok model çıkarıyo diyosunuz da, ben n8'in 1000 tl nin altına hiç düştüğünü görmedim.ilk çıktığı değeri korumaya devam ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakops.

nokia çok model çıkarıyo diyosunuz da, ben n8in 1000 tl nin altına hiç düştüğünü görmedim.ilk çıktığı değeri korumaya devam ediyor

Bir telefonunu talebi çok olursa fiyatı kolay kolay düşmez bak 5800 kaç yıl oldu kaç fiyattan satılıyor halen.Şimdiye 250tl olmalı idi en fazla
  • cok cabuk model cıkarıyor baştan tasarlamışlar
  • Bu da fiziksel klavyeli mi olacak ve çıkış tarihi hakkında bilgi var mı?
  • Motorola Nokia olma yolunda değil dünya devi olma yolunda ilerliyor.Nokia,başındakilerin saçma stratejileri yüzünden şu anda Motorola ve SE nin eski haline doğru ilerliyor.Bir an önce kendilerine çeki düzen vermeleri lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.