Şimdi Ara

Of Orcs and Men Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Of Orcs and Men, Tolkien'in Orta Dünyası taban alınarak hazırlanacak olan bir RPG oyunu.

Oyunun yapımcılığını Cynide Studios, yayıncılığını ise Focus Home Interactive üstlenmiş durumda. İsminden de anlaşılacağı üzere Orklar ve İnsanlar arasında geçen bir savaşı konu alacak olan oyunda iki ırkı da yönetebileceğiz.

PC, Playstation 3 ve Xbox 360 platformları için 2012'nin ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenen oyunun; 4 adet screenshot'ı yayınlandı. Yayınlanan screenshotlar pek heyecan yaratmasa da, oyunun Orta Dünya tabanlı olacak olması heyecan verici.

[Kunye=1200-4][/html]

• Orc dırek bana lord of the rıngs ı hatırlattı adam gıbı onlarda bır oyun cıkarsa ne guzel olur.bakalım bu oyun nasıl olacak
  • Bu kadar çok rpg oyunu arasında kendini ne şekilde gösterecek hep birlikte göreceğiz. Umarım hayalkırıklığı yaratmaz. içinde orc olan oyunlar beni çok etkiler. Hele ki tolkien'in orta çağ dünyasıda işi içine girdiği zaman ortaya çok güzel sanatsal bir ortam beklenebilir. Grafik,oynanış,hikaye ve müziklerde güzel olursa kesinlikle oynanır. Rpg severler zaten mutlaka deneyecektir. Zira bu sene the witcher 2, tes V skyrim ve mass effect 3 gibi kaliteli olması muhtemel olan oyunlar var. İnşallah aceleye getirmezler.
  • pc ye çıkacak olması bile beni çok mutlu etti :D
  • Benim aklıma ise ilk warcraft lar geldi :D Güzel bir oyun olur gibime geliyor.
  • Tolkien dedin mi akar sular durur bende. Senaryosunu iyi işlerlerse oyun illaki muhteşem olacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.