- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Aldatan Kadınların Anlattıkları [BU KONU TUTAR]
7 Cevap3272 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş
Mesaj


2771 Mesaj
30 Nisan 2011; 23:57:33 

Beyler radikalde de bir ara veriyordu bu konuyla alakalı baktım bişeyler yazmışlar tiksindim resmen anlatılanlardan.Şimdi onlardan en dikkatimi çekenin bir kısmını paylasıyorum.Daha neler neler yazmışlar yok eşimin penisi küçük olduğu için aldattım yok bana çekici olmadığımı söylediği için aldattım filan :S

or.spu bide sevilmek istiyorum demiş.


--------------------------------------------------------------------------------------------------

Yaşadığınız fantezilerin en unutulmazı hangisiydi?
Bütün ilişkilerim ilk günkü gibi hafızamda. İnternette tanıştığım adamlardan biriyle uzun süre telefonda görüştükten sonra buluştuk. Beni Yıl*dız Parkı'na götürdü. Ye*şillikler arasında yürürken kuytu bir yerde oturduk. Yan tarafta bir çift sevişiyordu. Onların sesinden etkilendik biz de sevişmeye başladık. Heyecanlı bir ilişki ya*şadık, birisi yakalayacak korku*suyla kalbimiz yerinden fırlayacak gibi oldu. Benim için unutulmaz bir deneyimdi ..

Artık sevilmek istiyorum
Bugüne kadar en çok kiminle sevişirken zevk aldın?

Bir avukatla buluşmuştum sokak serserisi gibiydi, ama cinsel organını gördüğüm an her şeyi unuttum. Bir erkek cinsel organının hiç bu kadar büyük olabileceğini hayal etmemiştim. Merak içinde seviştim ve büyük zevk aldım. Daha sonra iki kez daha gittim onun evine bana unutulmaz iki seks deneyimi daha yaşattı.

Seni görüp de seninle yatmak istemeyen biri çıktı mı karşına ?
Hayır şimdiye kadar buluştuğum erkeklerin içinde benimle ilişki yaşamak istemeyen biri çıkmadı. Bu konuda rahatsızım aslında; karşımdaki kişi "beni insanca sevsin, tanımaya çalışsın" istiyorum: Fakat buluştuğum erkekler beni seks obje*si olarak görüyor, direkt sevişmek için bana yaklaşıyorlar.

Bütün bu erkeklerle birlikte olma*nın bir nedeni var mı?
Tek isteğim aşkı bulmak. Aşkın pe*şinden koşuyorum ama olmuyor. Ayaklarımı yerden kesecek bir adamla tanışmak onunla evlenmek, huzuru bulmak istiyorum.

Bütün bu anlattıklarını yaptığın sü*re içinde kocan senden hiç mi şüphe*lenmedi?

Şüphelenmedi çünkü ben ya*rım gün çalışan biriyim. İşten çıktık*tan sonra sevgililerimle buluşuyor, akşam da evime dönüyordum. Eşim benden hiç şüphelenmiyordu.

Boşanma karan almanıza neden olan neydi?
Ben evliliğimin en başından beri mutlu değildim. Mutlu olmadığım için yüzlerce erkekle görüştüm. Ko*cam dünyadan o kadar kopuktu ki benim yaptıklarımı göremedi, ben*den ayrılmayı kabul etmedi ... Çap*kınlıklarımın başlamasının 8. ayında canıma tak etti. Beni yakalaması, yaptıklarımı anlaması için MSN'mi açık bırakıp çıktım evden. Benim ar*kamdan MSN'le girmiş ve seks içe*rikli yazışmalarımın hepsini oku*muş. O akşam kavga ettik ama bo*şanmayı hala düşünmüyordu .

Gerçekleri öğrenmesine rağmen bo*şanmak istememesi ilginç değil mi?
Yani, ilginç tabii ki, ama oğlumuz için olsa gerek boşanmayı kesinlikle istemiyordu. Yazışmaları gördüğü günlerde ben dışarı çıkacaktım, tele*fonum çaldı. Arayan sevgililerimden biriydi. Eşim açtı telefonu ve "Be*nim karımla aranızda neler geçti" diye sordu. Uzun lafın kısası o gün ipler koptu. Ertesi gün boşanma da*vasını açtık.

Boşanma davası sürerken sen böyle bir kitap yazdın. Bütün ilişkilerini iti*raf ettin. Gerçek kimliğin ortaya çı*karsa eşinin tepkisi ne olur?

Yapacağı ilk şey oğlumu benden almak olur, ne yapar eder onu ben*den alır. Oğlum şu an anneanesiyle birlikte memleketimizde. Orada okumasını, güvende olmasını istiyo*rum. Para kazanmak istememin en büyük nedeni de oğlum. Onun eği*tim masraflarını karşılayabilmek için paraya ihtiyacım var. Oğlumdan ayrılacağım diye ödüm kopuyor.
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilgisayARDA -- 1 Mayıs 2011; 0:00:22 >


_____________________________ 
488 Mesaj
1 Mayıs 2011; 0:02:59 

bu andan sonra seni alcak adamı ya köprü altında ya mehyanede yada keranede bulursun


 
741 Mesaj
1 Mayıs 2011; 0:07:43 

Aşkın 18cm boyunda olduğunu yeni öğrendim,akıl tutulması yaşıyorum şuan.Aşkın peşinden gidiyormuş,evlencekmiş pehhh.Ayaklarını yerden kescekmişş.Her gittiğin adam omuz hizasına çıkarmıştır zaten ayaklarını..


_____________________________226 Mesaj
1 Mayıs 2011; 0:11:52 

gerçekten yazık aşkı cinsellik olarak gören bir hayat kadının hikayesinden başka hiçbirşey değil bu.


_____________________________MatLab ve OrCAD ile ilgili soru veya sorunlarınız için PM yoluyla ulaşabilirsiniz.


1 Mesaj
1 Mayıs 2011; 0:12:29 

Şüphelenmedi çünkü ben ya*rım gün çalışan biriyim. İşten çıktık*tan sonra sevgililerimle buluşuyor, akşam da evime dönüyordum. Eşim benden hiç şüphelenmiyordu.


_____________________________ 
761 Mesaj
1 Mayıs 2011; 0:27:07 

önüne gelenin kucağına atlıyor bide beni seks objesi olarak görüyorlar diyor.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


_____________________________

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.


 
123 Mesaj
1 Mayıs 2011; 0:28:52 

rezerve


_____________________________

Drift Culture Sayfası http://www.facebook.com/DriftCulture


5885 Mesaj
1 Mayıs 2011; 0:43:33 

Bizene be aldatan kadınların anlattıklarından, vel haya vel iman,


_____________________________

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Aldatan Kadınların Anlattıkları [BU KONU TUTAR]
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

 
Reklamlar


DH VİDEO

 Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.0.340