Doping Hafıza ile 3 günde LYS'de 50 net garanti
52 Cevap17306 Görüntüleme14 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

635 Mesaj
30 Nisan 2011; 18:10:24 

LYS de 50 net garanti veriyolar,sitedeki yorumlara baktım hepsi olumlu, internette pek olumsuz yorum bulamadım.Tanıtım videosunu izledim hepsi aklımda kaldı ama yinede tereddütlüyüm.Bu konuda bilgisi olanlar görüşlerini paylaşabilirler mi?

http://www.dopinghafiza.com/

http://www.facebook.com...C4%B1za/200112190017249

Facebook sayfasında videosu var 8 dakikada 49 eseri öğretiyor.

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taarruzZ -- 16 Ocak 2013; 21:50:53 >

1793 Mesaj
30 Nisan 2011; 18:55:13 

Honda VFR 1200 Rider
A5 SB 2.0 TDI

1301 Mesaj
30 Nisan 2011; 18:56:39 

Benim ezber tekniğimi kullanmışlar

225 Mesaj
30 Nisan 2011; 19:11:46 

bende böyle ingilizce kelimeleri baya baya ezberlemiştm

MatLab ve OrCAD ile ilgili soru veya sorunlarınız için PM yoluyla ulaşabilirsiniz.

2291 Mesaj
30 Nisan 2011; 19:17:24 

nasi bi sey bu 400 liraya degecek mi nasi ezberlettiriyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

[Satılık Xbox 360 Oyunları] Tıkla!

//Satılık Fossil erkek saati\\ TIKLA!

617 Mesaj
30 Nisan 2011; 19:24:52 

Video yu izliyim dedim hiç bişey anlamadım sıkıldım kapattım

635 Mesaj
30 Nisan 2011; 19:26:44 

quote:

Orijinalden alıntı: Fâti

nasi bi sey bu 400 liraya degecek mi nasi ezberlettiriyolar

Videoda resimler felan var hikaye şeklinde anlatıyo işte,izle anlarsın.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Nisan 2011; 19:27:31 

ulen ben sayısalım

2157 Mesaj
30 Nisan 2011; 19:36:39 

quote:

Orijinalden alıntı: JonnieWalker

Video yu izliyim dedim hiç bişey anlamadım sıkıldım kapattım

aynen sıkıldım kapattım. Bana uygun değil bu method...
İlla ezberleyeceksem; yazar kağıda çalışır ezberlerim...

117 Mesaj
30 Nisan 2011; 19:37:44 

Mutlaka bakacam

580 Mesaj
30 Nisan 2011; 19:56:16 

Mesajımı bulun

635 Mesaj
30 Nisan 2011; 20:03:04 

quote:

Orijinalden alıntı: metinardicli

aynen sıkıldım kapattım. Bana uygun değil bu method...
İlla ezberleyeceksem; yazar kağıda çalışır ezberlerim...

Zaten kisiye gore degisir bu.sen yazarak ezberlersin baskasi gorerek,duyarak ezberler

26 Mesaj
14 Mayıs 2011; 14:18:13 

giden oldumu hiç bu kursa ben bu hafta olucak gitmeyi düşünüyorum

340 Mesaj

[25 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

28 Mart 2012; 10:21:32 

Katılan varmı?

1733 Mesaj
28 Mart 2012; 10:24:45 

Grup indirimi ? Özel muamele dahil mi?

Adèle Exarchopoulos Fan Club
♦ Chloë Grace Moretz Fan Club ♦ ★ Ellen Page Fan Club ★

Erdemli adamın yolu bencillerin insafsızlıkları ve kötü insanların zulmü ile sarmalanmıştır. Ancak merhamet ve iyi niyet adına karanlıklar vadiine zayıf olana rehberlik eden kişi kutsanmıştır. Çünkü kardeşinin gerçek hamisi ve kayıp çoçuklarının kurtarıcısıdır o, kardeşimi zehirlemeye ve yok etmeye kalkışanlardan intikamımı mutlaka alacak ve onları büyük bir öfke ve güçle vuracağım ve senden intikam almaya geldiğimde adımın tanrı olduğunu anlayacaksın.

92 Mesaj
28 Mart 2012; 10:33:45 

yav he he

1867 Mesaj
28 Mart 2012; 10:38:35 

rizörvıd

Hayatı yakalamak için bugün ne yaptın?

177 Mesaj
28 Mart 2012; 10:42:52 

iyiymiş ama 400 tl çok

Yeni bir başlangıç:
http://www.youtube.com/watch?v=0ctbnVQQhpg

2880 Mesaj
28 Mart 2012; 10:47:53 

LYS Edebiyat sınavı artık sadece eser öğrenerek halledilebilecek bir sınav değil.

340 Mesaj

28 Mart 2012; 22:21:23 

yukarı

3218 Mesaj
28 Mart 2012; 22:25:05 

quote:

Orijinalden alıntı: taarruzZ

LYS de 50 net garanti veriyolar,sitedeki yorumlara baktım hepsi olumlu, internette pek olumsuz yorum bulamadım.Tanıtım videosunu izledim hepsi aklımda kaldı ama yinede tereddütlüyüm.Bu konuda bilgisi olanlar görüşlerini paylaşabilirler mi?

3 gün boyunca grup indirimi ile 400TL fiyatı var.

http://www.dopinghafiza.com/

http://www.facebook.com...C4%B1za/200112190017249

Facebook sayfasında videosu var 8 dakikada 49 eseri öğretiyor.

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

hangi liselide 400 tl var?

1894 Mesaj
28 Mart 2012; 22:28:20 

Intel Core i5 2500K | Nvidia GTX 560 | 3X4 1666 mhz Geil 12 GB RAM | ASUSTeK P8Z68-V | 500 GB Western Digital WDC | Silverstone Precision Ps06 atx | Samsung B2230 21.5| Logitech x-230 |

2641 Mesaj
28 Mart 2012; 22:30:39 

merak ettim

340 Mesaj

28 Mart 2012; 22:32:30 

Para problem değil gerçek olduğuna inansam çalışır kazanırım.

152 Mesaj
28 Mart 2012; 22:35:46 

Bulunsun

Zahmette Rahmet Vardır..

8 Mesaj
28 Mart 2012; 22:49:36 

Oha lan harbici hepsi aklımda kaldı 49 eser kime ait

5784 Mesaj
28 Mart 2012; 22:52:34 

quote:

Orijinalden alıntı: MAVİT

hangi liselide 400 tl var?

Mesela ben de var,problem?

PSN ID:KnGrkM
XBL Gamertag:KnGrkM

Chevrolet Trax 1.6LT . Suzuki intruder M800

3218 Mesaj
28 Mart 2012; 22:56:22 

quote:

Orijinalden alıntı: KinGoRkeM35

Mesela ben de var,problem?

BABA PARASI DEMEDİM LİSELİ
0

PROBLEM?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MAVİT -- 29 Mart 2012; 22:58:59 >

5784 Mesaj
28 Mart 2012; 22:59:06 

quote:

Orijinalden alıntı: MAVİT

BABA PARASI DEMEDİM LİSELİ
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/096/044/trollface.jpg?1296494117

Yoo birader kendi param,var mı var hem sen ona bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KinGoRkeM35 -- 28 Mart 2012; 23:00:05 >

PSN ID:KnGrkM
XBL Gamertag:KnGrkM

Chevrolet Trax 1.6LT . Suzuki intruder M800

3218 Mesaj
28 Mart 2012; 23:05:11 

quote:

Orijinalden alıntı: KinGoRkeM35

Yoo birader kendi param,var mı var hem sen ona bak

HAKLISIN

340 Mesaj

29 Mart 2012; 9:32:02 

Her liselinin para alacağı babası yok herkesi kendin gibi görme. Hayat adil değil. Baba olsa parasıyla yaşamasaydım onada razıyım.

340 Mesaj

30 Mart 2012; 18:43:38 

yukarı

68 Mesaj
30 Mart 2012; 18:45:47 

nasıl bi teknik ki bu pcye geçince bakayım

English Language Teaching Department

393 Mesaj
16 Nisan 2012; 21:16:29 

video satışı yok mu bunların yaw..

19 Mesaj
26 Nisan 2012; 23:24:52 

quote:

Orijinalden alıntı: okaaaaaan

video satışı yok mu bunların yaw..

video satışı malesef yok.

Sadece seminerlerler.Özellikle matematik seminerleri videolardan izlediğim kadarıyla gerçekten işe yarıyor.LYS yada bir sınava girmeyeceğim ama eski bilgilerimi tazelemekte ufacık videolar işe yaradı.

http://www.youtube.com/...2BFFE1EBF7&feature=plcp

saygılar

393 Mesaj
27 Nisan 2012; 6:30:59 

quote:

Orijinalden alıntı: tufekciler

video satışı malesef yok.

Sadece seminerlerler.Özellikle matematik seminerleri videolardan izlediğim kadarıyla gerçekten işe yarıyor.LYS yada bir sınava girmeyeceğim ama eski bilgilerimi tazelemekte ufacık videolar işe yaradı.

http://www.youtube.com/...2BFFE1EBF7&feature=plcp

saygılar

Dostum birde düetmatematik sitesi var aynı mantık vekalitede ancak onda dvd var haberin olsun bende yeni öğrendim zaten......

13 Mesaj
27 Nisan 2012; 7:33:55 

Benim geçen yıl arkadaşlarım seminerlere gittiler ve hepsi lysde patladı gerek yok şimdiden çalışmaya başlayın yok yani öyle bir şey.

567 Mesaj
27 Nisan 2012; 7:48:09 

Bu senekine arkadasim katildi ve cok yararli oldugunu soyluyor. Lysye hazirlaniyor olsan ben de gidecektim

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

393 Mesaj
28 Nisan 2012; 7:15:42 

faydasız değil hocam ben ingilizce çalıştım oradan biliyorum, siz bir kere dinleyip geçmiş olabilirsiniz... bu kadar olmsada şifreleme yöntemlerini ve kodlamaları hocalarda kullanıyor....normal derse çalışır gibi çalış aklından 10 yıl çıkmaz, ancak nasılsa hafıza seti 1 kere dinledim dedikleri gibi değilmiş derseniz olmaz......en önemli tavsiyem ise ayrıca dersinize gene çalışın ancak bunlarıda takviye tekrar iyice öğrenme amaçlı kullanın, yani normal kitaptan çalışıyorsunuz arada bunada bakın olay bu...hafızaya yerleştiriyor diye tekrar etmezseniz faydasız dersiniz tabi...ben ne baktıysam beynime normal kitaptan daha iyi giriyor kesinlikle...ancak tek buna güvenmem tabi ki; extra kitaptan mutlaka çalışırım...ingilizce biliyorsam az çok hafıza teknikleri sayesindedir...

halıya kar pıt pı diye yağıyordu halı karpıt....bunu bir kere okursan işe yaramıyor dersin ancak 10 kere tekrar et hayalinde canlandır yarın 1 defa 1 hafta sonra bir daha bak....2 yıl sonra gel farkı gör...hala beyninde......birşeyi hatırla çorap söküğü gibi geliyor......tavsiye ederim ancak fazla para vermeyin ortak alın 10-15 kişi toplanın......

86 Mesaj
28 Nisan 2012; 7:20:34 

Mesajim bulunsun

14 Mesaj
28 Nisan 2012; 9:45:09 

fena değildi ya dikkatimi vermememe rağmen bir çok eser aklımda kaldı

36 Mesaj
28 Nisan 2012; 11:32:19 

reserved

305 Mesaj
3 Mayıs 2012; 18:30:44 

Arkadaşlar gidip de faydasını gören var mı ? Referans lazım bize

12 Mesaj
25 Mayıs 2012; 14:12:17 

Ben gittim arkadaşlar fiyat 550 lira olmuş ayrıca hiç bir garanti falan verdikleri yok size 5 8 net fazla yaptırabilir ancak ben şahsen pişman oldum
karar size kalmış 5 8 net için 550 lira değer mi değmez mi

6 Mesaj
15 Nisan 2013; 13:44:48 

Bunu okuyun bence. ekşi sözlükte yazmış.

merhabalar efendim,
şu an okumakta olduğunuz yazıyı dikkatlice okuyunuz.zira bunu okuyorsanız belliki aklınızda "ya ben matematiğe kasarım, edebiyatıda burdan hallederimm ohhhh kebap" fikri geçmektedir buda büyük bir yanlişş.aslında bu doping hafıza dedikleri(ben onun adı yerine bipli şeyler kullanmayı tercih ediyorum) şey işe yarasaydı aklınızdaki fikir çok mantıklı olabilirdi.ama fakat lakiiiin...hikayemi anlatmaya başlıyorum

bundan birkaç ay önce ygs den çıktık efendim.sınavım mükemmel geçmemesine rağmen ortalama düşük olduğu iççin iyi denebilecek bir sıralama yaptım birçok arkadaşımın önündeydim.lys dede bunun yükseleceğini düşünürsek iyi bir sıralama diyebiliriz.ben o saatten sonra kara kara düşünmeye başladım, çünkü matematiğim bir eşitağırlıkçıdan beklenmeyecek kadar iyiyken edebiyatım bir eşitağırlıkçıdan beklenmeyecek kadar kötüydü.sonra bir gün ismi lazım değil bir arkadaşım dedi:"yiaa doping hafıza denen bi olay varmış edebiyattan en az 50 net garanti ediyomuş tırı vırı".tabi benim gözler bir ışıldadı kafada ampuller yandı.dedim:"ne bekliyok arayalım" tabi bu arada tahmini bi fiyat attık ortaya en fazla 100 200 falan.sonuçta 3 günlük bişey o kadarı bile fazla falan dedik.sonra aradık telefon hoparlörde tabi.kadında zaten bi havalar fiyatı söyleyip şak diye kapadı.bizde bi kaldık bi süre.hayır hayır kadının yüzümüze kapatmasına donakalmadık,fiyata donakaldık.600 lira dedi lan.dedik yuh yok gitmeyiz biz falan amma benim içimde bişey kaldı gitsemmi falan biraz birikmişim vardı.annemide kafaladımmı oh rahat hukuk gelir bana falann.neyse tabi bu arada araştırıyorum.üsttekiler gibi abidik gubudik şeyler okudum.sonunda annemlede bir iki doz ciddi bi konuşma hazırladım.annemde dedi bu kızdaki hukuk aşkııı nediirr(tabi içinden bana çaktırmadıı)sonracığıma benim birikmişleri attık ortaya üstünede anneciğimin paralarını kattık kii onunki benimkinden fazlaydı.sonra o malum gün geldiii

gitttim işte oturdum ve saire bir buçuk gün yazar eser bir buçuk gün dilbilgisi olarak ayarlamışlar programı.ilk gün ara vermeden kaç saat ders yaptık milletin kafası dinlensin biraz yok ara vermediler.ikinci gün geldi 2 saat+bikaç tane 1 saatlik ara verdiler.sabah 8 ile akşam 6 arası dedikleri programı sabah 9 akşam 5 arası yaptılar.yazar eser bittikten sonra dedik biz hiçbişey hatırlamıyooruz hocam.son gün tekrar etcez dedi(bu arada hocanın küstah küstah laf sokmalarını, ortamın uyku getiren bir ortam olmasını ve herkesin ellerinde enerji içecekleriyle zorla ayakta kalmasını hiç katmıyorum)herkes iple üçüncü günü çekiyo işte geldi çattı.bi baktık dil bilgisini tekrar etti biz yazar eser bekliyoruz.el kaldırdım "hocam ben hala bişey hatırlamıyorum ama "dedim.arkadan bi ses "bende" biri daha"bende" bikaç kişi daha dedi işte.adam her zamanki gibi duymazlıktan geldi işte(genelde soruları duymazlıktan geliyo kendisi).sesler çoğalınca "size bi kaç test sorusu soriyim o zaman dedi" bi kaç yazar eser sordu herkes birlikte cevap verdi işte.bende cevap vermek istiyorum ama hatırlamıyorum abi napiyim.sonra bi durdu döndü benim gözümün içine baka baka"demek hatırlamayan bikaç kişiymiş"dedi.yüzüme baka baka mal dedi ya.yapım gereği susmadım dedim "ne demek istiyosunuz ben geri zekalı mıyım"cevap vermedi çıktı gitti.tabi benim eller ayaklar titriyo çünkü hem para verdim hem 3 günlük okuldaki sınavlara girmedim hem bişey anlamadım hem laf yedim ki bunların hiç birine göz yumamazdım.işıklar yandı işte konferansta bi kaç kişi yanıma geldi dedi bizde anlamadık gidip konuşalım.

sonra işte birr sürü şey oldu biz kendimizi üç saat ifade etmeye çalıştık.onlar anlamamakta direndiler.lafları bir evirdiler bir çevirdiler dansöz oldular gözümün önünde.beşiktaşta yürüdük ofise gittik.o kızların durumu çok kötüuymüş işte dersaneye falan gitmiyolarmış.zorla bulmuşlar bu parayı bu sene kazanamazlarsa aileleri bir daha göndermeyecekmiş hiçbiryere falan filan.ne istiyosunuz işte dediler, dedik bir dahaki seansa girmek istiyoruz.tamam biz konuşup karar vericez dediler.allahım biz aradık hepimize farklı şeyler dediler meğerse sadece başlarından atmak için yapmışlar.sonuç olarak bana verdikleri resimli kitapla kala kaldım.kendim hikaye uydurmaya çalıştım hep işte ama ne kadar oluyosa.sonra onu bıraktım bildiğiniz eşşek gibi herkesin çalıştığı şekilde ezberlemeye çalıştım.ama sınavda çok kötü bir net yaptım.çünkü uzun bir süre doping hafızanın kazığıyla uğraştımm.bu kadar insanın tuvalette s.çmadan alnının teriyle kazandığı parayı üç günde içip gidiyorlar.daha neleeeer neleeer oldu yanii parmaklarım yorulduu

demem o ki siz siz olun aslaa ama aslaaaa git-me-yin.hala aklınızda soru işareti varsa onları da kazıyıp çıkarın.şu anda tercih döneminde böyle kıvranmamın tek sebebi onlar.hala içimde bir uktedir gidip yüzlerine tükürmedim.yapmam lazım bunu.yapıncada buraya yazarım tüm kazık yiyenlerin içi rahatlar.son sözüm:sakin
paylaş08.08.2012 17:23 mother of dictionary

6 Mesaj
17 Nisan 2013; 18:27:24 

lys edebiyat videolarını buraya toplasak?

http://forum.donanimhaber.com/m_74124787/tm.htm

104 Mesaj
17 Nisan 2013; 18:44:32 

3 dk da harbiden 10 kelimeyi çok basit bir şekilde öğrettim.Mükemmel birşey bu hayran kaldım arkadaş.Yokmudur başka örnekleri.Yani başka şirket yapıyormu böyle şeyler.

412 Mesaj
17 Nisan 2013; 18:47:51 

Eksikleri kapatmak lazım dimi

Steam ID :SilenForce
Battle.net:SilenForce
All Great Things Are Simple, And Many Can Be Expressed In Single Words:Freedom,Justice,Honor,Duty,Mercy,Hope.
Winston Churchill

2603 Mesaj
17 Nisan 2013; 18:57:55 

bız sulalecek gıttık ındırımde yaptılar kişi başı 599 tl

Her maskenin altında karanlık bir yolcu vardır
    Kimisi için Ete Duyulan açlık
    Kimisi için Güce duyulan açlık
    Kimisi içinse Kana duyulan açlıktır karanlık yolcu,
    Bazısı cesurca kabullenir onu dizginler
    Bazısı Görmezden gelir fakat günden güne esiri olur.
    Bazısı ıse artık odur ! onun kendisi olmuştur.

6 Mesaj
18 Nisan 2013; 14:25:23 

walla helal olsun millette ne para var kardeşim. ben 100 lira verirken 100 kere düşündüm. millet 600 lirayı çat diye çıkarıyor helal walla

4 Mesaj
18 Nisan 2013; 14:26:17 

Reklam kokan hareket

SEN NE İSTEDİĞİNİ BİLMEZ

ARSIZ SEVGİLİ

5613 Mesaj
18 Nisan 2013; 14:27:10 

Yalancının diyeceksin,

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,

182 Mesaj
6 Mayıs 2014; 20:36:56 

Bizde bir heves 6 kişi gittik 50 soru falan filan dediler bide grup indirimi dediler 550 tl den 500 tl ye indiler.Gittik işte 2 hafta önce falan başladı adam anlatmaya tamam güzel öğreniyosun orda bide işte kitapçık veriyolar orda anlattıklarının resimleri var ama hikayeler yazmıyor.herşey güzel şuana kadar akşam eve bi gidiyosun kitapçığı açıyosun işte slaytlara bakıyosun ama adamın anlattığı hikaye kafadan uçup gitmiş kendin bişeyler kuruyosun falan ama unutuluyor.Sonuç olarak arkadaşlar kesinlikle para tuzağı 50 soru falan hikaye 3 gün yanlızca yazar-eserden ibaret ve hepinizin bildiği gibi her sene 5 yada 6 tane yazar eserden soru geliyor.Dersenizki ben zenginim 500 lira dokunmaz 5 soru içinde olsa giderim derseniz siz bilirsiniz ben yinede söyleyim.Oturup adam gibi soru bankası bitirmessen 40 neti bile göremezsiniz ben size diyim.Başka sorusu olan varsa ulaşabilir doping hafızayla ilgili yardımcı olurum.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Doping Hafıza ile 3 günde LYS'de 50 net garanti
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.469