Şimdi Ara

BEYAZ IPHONE 4 ÇOK YAKINDA VODAFONE RED AYRICALIĞI İLE..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone Türkiye, Beyaz Iphone 4ü yakında Vodafone RED aracılığıyla Türkiye'de satışa sunacağını açıkladı..

Kaynak : Vodafone Erkek Yaşam Servisi (Ücretsizdir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 29 Nisan 2011; 18:34:00 >

• Android işletim sistemli

Samsung Galaxy serisini öneririm.
  • siyah bulamadık. az daha bekliyip beyaz alalım bari
  • Stok sıkıntısı umarım olmaz diyeceğim ama pek ihtimal vermiyorum...
  • vodafone nin başka bedava haber paketi varmı? Sırf bu yüzden Tcell den vazgeçmemeyi düşünüyodum.

Turkcell'deki bedava haber paketleri; HAVA DURUMU, teknomobil, Sağlık, Deniz Keyfi...
  • aynı kampanya ile versin:( olmadı veya 11 tl kampanyası ile 110 liraya versin o da iş görür:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

vodafone nin başka bedava haber paketi varmı? Sırf bu yüzden Tcell den vazgeçmemeyi düşünüyodum.

Turkcell'deki bedava haber paketleri; HAVA DURUMU, teknomobil, Sağlık, Deniz Keyfi...

VODAFONE LİVE! DA FARK VAR

• quote:

Orijinalden alıntı: fusem
    Android işletim sistemli

Android hiç güven vermedi bana. Üç gün önce de karspersky şirketi androidde truva atı bulunduğunu açıkladı. Beyaz iphone gerçekten güzel ama ben yine siyahtan yanayım ;-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

Android işletim sistemli

iphone varken bu cihazı önermem ben ama adroid işletim sistemi güzel.

iphone'da dokunmatik çok iyi.
  • Turkcellden bir açıklama varmı?
  • Siyahim zindan olsun Beyaz aydinlik herkese nasip olmaz Iphone'luluk :))) Hayat ya Siyah'tir ya Beyaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asia Eagle
    Siyahim zindan olsun Beyaz aydinlik herkese nasip olmaz Iphone'luluk :))) Hayat ya Siyah'tir ya Beyaz...

iPhone ne ayfonmuş ya :) adama neler yazdırıyor :) helal hocam
  • Ne zaman getiricekler acaba ?, ben iphone 3gs beyazı satıp iphone 4 beyaz almak istiyorum da =)
  • Bugün haberde gördüm.

quote:

Orijinalden alıntı: http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/17681216.asp?gid=381

Beyaz renkli modeli sıkıntı yarattı
    Beyaz iPhone 4'ün sadece renk farkıyla geleceğini düşünenler... İşte beyaz iPhone 4 ile önceki model arasındaki o "ufak" fark...

Siyah iPhone 4'ten sonra uzun zamandır beklenen beyaz modeli de nihayet satışa sunuldu. Ancak yeni iPhone 4 sadece "beyaz" rengiyle gelmedi.

Yeni iPhone 4'ün kalınlığı siyah iPhone 4 modeline göre 0.2 milimetre daha kalın yapıda. Her ne kadar bu rakam kullanıcılar için büyük olmasa da, siyah iPhone 4 için üretilen kılıfların bazılarının beyaz iPhone 4 ile uyum sorunu yaşadığı ortaya çıktı. Beyaz iPhone 4'ün bir önceki modele göre daha kalın olması bu soruna neden oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: admylmz

Bugün haberde gördüm.

quote:

Orijinalden alıntı: http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/17681216.asp?gid=381

Beyaz renkli modeli sıkıntı yarattı
    Beyaz iPhone 4'ün sadece renk farkıyla geleceğini düşünenler... İşte beyaz iPhone 4 ile önceki model arasındaki o "ufak" fark...

Siyah iPhone 4'ten sonra uzun zamandır beklenen beyaz modeli de nihayet satışa sunuldu. Ancak yeni iPhone 4 sadece "beyaz" rengiyle gelmedi.

Yeni iPhone 4'ün kalınlığı siyah iPhone 4 modeline göre 0.2 milimetre daha kalın yapıda. Her ne kadar bu rakam kullanıcılar için büyük olmasa da, siyah iPhone 4 için üretilen kılıfların bazılarının beyaz iPhone 4 ile uyum sorunu yaşadığı ortaya çıktı. Beyaz iPhone 4'ün bir önceki modele göre daha kalın olması bu soruna neden oldu.

ilk yorumu haklı buluyorum haberdeki

• ZAten o yüzden ilk partide çıkmadı beyaz. Geri çekildi. Işık geçiriyordu.
  • hocam beyazı rabet görürmü bilemiyorum. bi genç site üzerinden beyaz kab satıyordu ilk çıktığında
  • Yurtdışındada bulunmuyor beyaz.dün aldım bende ilk iphone umu
  • beyazci lar yüzünden siyah satan olacak demek
  • siyahı çok verdiniz millete de,tezgah altından eşe dosta dağıttınız
    şimdi beyaz iphone u mu batırmaya geldi sıra
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.