Şimdi Ara

Xbox 360'a Hulu Plus Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Micosoft yaptığı açıklama ile uzun süredir beklenen Hulu Plus'ın yarından itibaren Xbox 360'da kullanıma açılacağını belirtti.

Öncelikle tabii ki Hulu Plus nedir sorusuna cevap vermek gerekiyor. Hulu Plus, bir çok televizyon programı ve dizileri izleyebileceğiniz bir platform.

Önümüzdeki bir hafta boyunca tüm Xbox kullanıcıları bu hizmetten ücretsiz olarak yararlanacaklar. Bu bir haftalık sürecin akabinde isterseniz bir hafta daha Hulu Plus'ı denemeye devam edebileceksiniz; bunun için ise tek yapmanız gereken Hulu Plus'ın web sitesine girerek deneme süresini arttırmak olacak.

Toplamda iki haftalık deneme şansınızı tükettikten sonra hala bu hizmeti kullanmak isterseniz standart Hulu Plus paketini satın almanız gerekecek. Bu paketin maliyeti ise aylık 7.99 dolar.

[Kunye=367-6][/html]

• Microsoft paranın nerede olduğunu biliyor. Ki bu ülkemizde pek bir işe yaramaz. Mâlum ingilizce seviyesi gerekli.
  • Keske Microsoft Türkiye'ye bir baksa :(
  • Aslında xbox güzel şeyler yapıyor ama bizim işimize yaramıyor . Türkiye'de Live'ı sadece oyun için kullanabiliyoruz .
  • microsoft psn'nin kapanmasını bekliyormuş ardı ardına açılan servisler ve yenilikler hepsi psn kapandıktan sonra oldu mantıklı aslında :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: quexstre48

microsoft psn'nin kapanmasını bekliyormuş ardı ardına açılan servisler ve yenilikler hepsi psn kapandıktan sonra oldu mantıklı aslında :)

Yoksa
  • Ya herşey haber bir yana ERDİNÇ ABİYİ çok özledim hadi ya 1e1 ve incelmelerini istiom artık
  • Çok iyi, tam böyle region locksuz bir uygulama bekliyordum ve baktım sitesine 8 dolar hakkını 10 katı veriyor. İnşallah region kilidi olmazda kullanabiliriz.
  • CoupDeGrace

Her ihtimali düşünmek lazım demi ama :D
  • Güzelde inş yararlanabiliriz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.