- x
windows 7 ethernet driver guncelleme sorunu
4 Cevap3030 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

52 Mesaj
28 Nisan 2011; 18:34:52 

ARKADASLAR ACIL YARDIM
BI ARKADASIMIN PC SINI YAPIYORDUMM ONCEdeN SISTEMI WIN 7 IDI PC ACILIRKEN WINDOWS YAZISININ ORDA TAM 10 15 DK BEKLEDIKTEN SONRA ACILIYORDU BISEYLER YAPTIM FORMAT FALAN DUZEL DI SIMDI WIN 7 KURDUM DRIVERLERIN COGUNU OTOMATIK TANIMLADI AMA REALTEK RTL8168C ETHERNET SURUCUSUNUN YANINDA UNLEM ISARETI VAR NETTEN BULDUM INDIRDIM GUNCELLERKEN HATA VERIYOR COK COK AMA COK ACIL YARDIM
SIMDIDEN COK TSK EDERIYORUM

794 Mesaj
28 Nisan 2011; 18:46:33 

hata tam olarak ne?

resmi siteden driveri i:
indir______

Yenilmeyi kabullenebilirim ama denememeyi asla... (Michael Jordan)

52 Mesaj
28 Nisan 2011; 18:48:20 

simdi hatayi tam olarak bilmiyorum nootebook oldugu icin acamiyorum resmi sitesinden de indirdim realtek sitesindende indirdim ordaki unlem isareti ne onu tam olarak anlamadim onu nasil hallederiz acaba

245 Mesaj
3 Mayıs 2011; 17:39:38 

windows 7 de yerel bağlantı olduğunda ve internete çıkamadığında da o ünlemi verir. Aygıt yöneticisinden bak bi sürücüyü tanımışmı. Tanımadı diyosun ama tanımasa hiç bağlantı yok der senin makina ip alamıyo ya da internete çıkamıyo. ağ ayarlarından elle ipv4 e elle ip ver bakalım ne yapıcak.

2325 Mesaj
4 Mayıs 2011; 6:12:38 

aynı sorun eski pc'm dede oldu kendi cd si vardı ethernat kartının ancak o şekilde yüklendi. güncellemede bile bulamadı en kötü ihtimal kullandığınız markanın internet sitesinden bulursunuz.

twitter.com/erdemaktas imessage/mail:erdemaktas@me.com
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Network ve Güvenlik » Network » windows 7 ethernet driver guncelleme sorunu
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.141