Şimdi Ara

HTC, Android 2.2 işletim sistemli Incredible 2 modelini resmi olarak duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Akıllı telefon denildiğinde aklımıza gelen ilk üreticilerinden HTC, uzun süredir internette üzerinde konuşulan Incredible 2 modelini resmi olarak tanıttı.

Verizon Wireless tarafından, 2 yıllık sözleşme karşılığında, 199$'dan satışa sunulması beklenen Incredible 2, 1 GHz saat hızında çalışan Qualcomm

MSM8655

Snapdragon işlemci ile 768 MB RAM'den güç alıyor; Google'ın mobil işletim sistemi Android'in 2.2 ''Froyo'' versiyonunu kullanıyor. Uzun vadede ise Android 2.3 güncellemesinin gelip gelmeyeceği şu an için belirsizliğini koruyor.

HTC Sense arayüzünün eşlik ettiği CDMA destekli akıllı telefonda, 4.0-inç boyutunda dokunmatik kapasitif S-LCD ekrana ve çift kameraya yer verilmiş. Görüntülü konuşma için telefonun ön yüzünde konumlandırılan kamera 1.3 megapiksel, anı yakalamak için eklenen kamera ise 8 megapiksel çözünürlüğe sahip. 8 megapiksellik kamerada otomatik odaklama, led flaş ve 720p video kaydı gibi özellikler bulunuyor.

Bluetooth 2.1, Wi-Fi ve GPS gibi günümüzde standart haline gelmeye başlayan özellikleri bünyesinde barındıran telefonda 3.5 mm kulaklık girişi, mesafe sensörü, g-sensörü, FM radyo, microUSB portu mevcut. Telefonun 1450 mAh'lık bataryası ise 361 saate varan bekleme, 390 dakikaya varan konuşma süresi vaad ediyor.

• Teknoloji çöplüğü dünyaaa... tüketim çılgını insanlar.. bizler
  • üzerinde Verizon ya da Turkcell, vodafone yazan bir telefonu insanlar nasıl kullanıyor anlamıyorum.Bana çok aşırı itici geliyor.
  • banada...
    hiçbirinde yazmasın, sadece logoları olsun (önde)
  • ne gereği var yaf bunun gibi 10 tane telefon var zaten
  • ULan! :) benim bilgisayarda bile
    bu kadar RAM yok dermişim :D
  • e şimdi buna alternatifi zaten vardı neden birbirine çok yakın modeller çıkarıyorki şahşalı bir yenilik varda benmi göremedim.
  • +1 sweatcan.incredible'dan ne farkı var ben onu anlamadımki. incredible 2 deyince ne bilim en azından dual core işlemci beklerdim
  • snapdragon mu kaldı. koysana bir cortex A9...
  • Yahu bu telefon CDMA destekli verizon için üretilmiş model sim kartsız kullanılıyor mesela ev veya işyeri sabit telefonlarını herhangi bir kablosuz bağlantı olmadan gsm şebekesi üzerinden kullandığınızı düşünün türkiyede böyle bir teknoloji yok zaten bu modelde bizi ilgilendirmiyor...
  • tam desire hd düşünürkentamam ne alırsak alalım yenisi çıkacakta hele biraz kullanaydık lea
  • yaw arkadaşlar incredible s'in aynısı bu telefon verizon etiketlisi bi farkı yok haber niteliğide taşımıyor bana kalırsa bizim ülkeye gelecek bir cihaz değil sadece USA'da satılıyor bunlar... nasıl iphone'un verizon etiketlisi geç çıktıysa buda incredible s'in sonradan verizon için çıkanı...
  • bu htc de iyice sapitti ha 4 versiyon onceki surumle yeni telefon cikartiyor
  • hayret çift kamera ..... android 2.2 ve bilinmeyen bir denklem 2.3 e yükselir mi?

android seninde bir ayağın TOPAL ..... !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutarslan.com

üzerinde Verizon ya da Turkcell, vodafone yazan bir telefonu insanlar nasıl kullanıyor anlamıyorum.Bana çok aşırı itici geliyor.

Valla ben Vodafone sempatizanıyım. Çok seviyorum. kullandığım telefonun üzerinde Vodafone logosu olsun isterim yani..
    Zevkler ve renkler tartışılmaz.
  • HTC den soğudum. 3 üz 4 üz çocuklara farklı isimler veriyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.