Şimdi Ara

HTC Wildfire S, İngiltere pazarına 398$'dan giriş yaptı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• HTC firmasının Barselona'da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi'nde lanse ettiği Wildfire S, vergiler dahil olmak üzere 238,80 Pound (~398$) fiyat etiketiyle İngiltere'de satışa sunuldu.

101.3 x 59.4 x 12.4 mm boyutlarında, 105 gram ağırlığında dört farklı renk seçeneğiyle tasarlanan Wildfire S, 600 MHz saat hızında çalışan işlemciden ve 512 MB RAM'den güç alıyor; Google 2.3 Gingerbread işletim sistemiyle ve HTC Sense arayüzüyle geliyor.

3.2-inç boyutunda ve 320 x 480 piksel (HVGA) çözünürlüğünde dokunmatik ekrana sahip akıllı telefonun göze çarpan diğer detayları arasında dört band GSM (850, 900, 1800, 1900 MHz) şebekesi ve HSPA alt yapısı desteği, microSDHC kart girişi, Bluetooth 2.1, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0, GPS, 5 megapiksel çözünürlüğünde otomatik odaklama özellikli ve led flaşlı kamera, 1230 mAh batarya yer alıyor.

• Pahalı sanki.
  • ülkemize gelirse en az 800 lira olacaktır ki bu kadar küçük ekranlı bir telefon için çok yüksek bir fiyat
  • Bencede pahalı değermi değmez gibi geliyor ilk etapta ama fiyat konusunda revizyona gidileceği çok açık gözüküyor. Bu fiyatın biraz üzerinde bu telefondan çok daha iyi telefonlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue_brownie

Bencede pahalı değermi değmez gibi geliyor ilk etapta ama fiyat konusunda revizyona gidileceği çok açık gözüküyor. Bu fiyatın biraz üzerinde bu telefondan çok daha iyi telefonlar var.

fiyatı çok yüksek dedim ama arayüzü de bir o kadar iyi

fiyat biraz daha makul olursa rahatlıkla tercih edilebilir
  • HTC sense arayüzü var ki yeni çıkan Desire S ve incradible S aynı arayüz olacaktır.
  • Tamam da herşey arayüz değil ki.Arayüzünü ben de sevdim ama arayüzü için fazladan 200 lirayı çöpe atmaya gerek yok bence.
  • Tamam da herşey arayüz değil ki.Arayüzünü ben de sevdim ama arayüzü için fazladan 200 lirayı çöpe atmaya gerek yok bence.
  • 600 mhz az bence flash desteği varsa HTC diye alabilrim ama yoksa HUAWEI x5 ideal gibi şuanda
  • deymez o paraya 769tl samsung s5830age var cok daha iyi ve 800mhz işlemciyle gelio ve ekran 3,5 yani :)
  • gereksiz ve berbat olmuş.2. nesil wildfire daha iyi beklerdim..
  • "Wildfire S, 600 MHz saat hızında çalışan işlemciden ve 512 MB RAM'den güç alıyor; Google Gingerbread işletim sistemiyle ve HTC Sense arayüzüyle geliyor. "

Çok yavan haber olmuş. Kaç kişi Gingerbread işletim sisteminin Android kaç olduğunu bilir ki? 2.1 mi 2.2 mi 2.3 mü nerden bilecek. Yani orada Google'ın Android 2.3 Gingerbread işletim sistemiyle yazsanız daha doğru olurdu bence.
    Yoksa haberi okuyan kişi eksik bilgi alıp gibip Google'da Gingerbread'ın Android in hangi versiyonu olduğunu arayacak bir de...
  • "1230 mAh batarya"

aman koymayin soyle 1800 mah civari batarya, neme lazim bir gunden fazla dayanir falan, olmaz tabi...!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: lapya

"1230 mAh batarya"

aman koymayin soyle 1800 mah civari batarya, neme lazim bir gunden fazla dayanir falan, olmaz tabi...!!!

bu telefon zaten büyük bir telefon değil ki

bence 1230 mAh rahatlıkla yeter
  • htc çok fazla üst segment telefon çıkarıyor. wildfire s ayarında modeller çıksa daha iyi olur. diğer bütün modeller +1000 lira üstü ve 4 inç civarı ekrana sahipler.
  • Türkiye giriş fiyatıda aşağı yukarı belli olmuş oldu. 800 Tl aşağı beklemeyin artık bu telefonu alacaklara başka telefonları öneririm.
  • hic sanmiyorum, eger hakkini verip smartphone olarak kullanilirsa, 3g ustunden browsing, email sync, twitter, facebook, whatsapp vb. updateleriyle yetmeyecegine eminim. tecrube ile sabit.
    nokia 3310 gibi kullanilirsa yeter elbet.
    ben simdiden eminim cikar cikmaz 1 gun dahi pilini yetiremiyorum diye forumlarda paylasimlar olacagina.
    artik pil konusunda bir atilim gerekmekte. insanlar gitgide daha fazla 3g uzerinden online olmakta, telefonlardaki data kullanimi artti ama pil teknolojisi yerlerde geziyor. bildigim uzere cin uretimi tum piller. bu konuya yatirim yapilmiyor anlasilan, teknoloji gelismiyor bu konuda. lion ustune bir iyilesme gormedik. lion icin ise tum telefonlardaki piller en az atrixteki wh ayarinda batarya gibi olmali. sabahtan aksama mobil baglantiyla bile dayanmali bana misin dememeli. yurtdisi forumlarda atrixi dedigim tarzda yogun kullanimda 2 gun dayandiranlar gordum, bu onemli.
    dusuk wh li pillerle milleti oyalayip sonra 3gyi kapat wifiyi kapat, email sync etme falan, nokia 3310 a donuyor telefonlar pil bitecek korkusuyla...

quote:

Orijinalden alıntı: wentworthscofield

quote:

Orijinalden alıntı: lapya

"1230 mAh batarya"

bu telefon zaten büyük bir telefon değil ki

bence 1230 mAh rahatlıkla yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lapya -- 30 Nisan 2011; 21:23:17 >

• fiyat-özellik karşılaştırıldığında rakipsiz bu telefon.
    bir telefon şirketi de aylık 5 TL den, toplam 120 TL ye veriyor bu cihazı.
    daha iyisi şam da kayısı ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.