Şimdi Ara

Apple, iOS 5'in testlerine başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
3.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• WWDC 2011'in önemli konuları arasında yer alan iOS 5'in uygulamalarla test edilmeye başlandığının ilk işareti ortaya çıktı. iOS platformuna uygulama geliştiren gruplardan olan FutureTap, sitelerinden yaptıkları duyuruda iOS 5'li bir cihaz üzerinden hata raporu aldıklarını açıkladı.

FutureTap'in hata raporu almasına sebep olan neden ise iOS'in konum ve harita fonksiyonuyla ilgili olan API'yı MKUserLocationBreadCrumb ile bağlantılı. Daha açık birşekilde yazmak gerekirse; mevcut iOS 4 ailesinde bu API sorunsuz çalışırken; iOS 5'de yapılan değişikliklerle bu API yeni sistemle uyumsuz hale gelmesinden ötürü ilgili API, iOS'in yeni sürümünde soruna sebep olarak geliştiricinin otomatik hata raporu almasına neden olmuş.

Bilindiği üzere Apple, iOS'in yeni sürümünün geliştirilme sürecinde; kendi saha testlerini takiben resmi tanıtımdan sonra yeni sürümün betasını geliştiricilere dağıtıyor ve daha geniş çapta testler yaparak sistemin daha stabil hale gelmesini sağlıyor.

• bu yıl sanırım yeni bir iphone tanıtılamayacak fuarda...o yüzden iOS 5 daha fazla önem kazanıyor...
  • Merakla bekliyorum şu ios5 i. Dileğim şarj süresini bir parça daha iyileştirmeleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: iSafari

bu yıl sanırım yeni bir iphone tanıtılamayacak fuarda...o yüzden iOS 5 daha fazla önem kazanıyor...

iPhone 4 sahiplerinin tek dileği bu olsa gerek ;)
  • İnsallah guzel yenilikler koyarlar.
  • Bence ana ekranda takvim ikonu gibi saat ikonunu da aktif yapsalar guzel olur. Pili cok etkilemez ise tabii.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratremix

quote:

bu yıl sanırım yeni bir iphone tanıtılamayacak fuarda...o yüzden iOS 5 daha fazla önem kazanıyor...

:)) Heycanlıyız tabii
  • Ne yalan soyleyeyim bir ip4 sahibi olarak ip5 in cikmasininistemem.
    Eldekini sat yenisini yurtdisindan getirtmekle ugras vs. Ama ios 5 tabiki de ciksin. Muthis olur. Ama batarya olayi hicbir zaman iyilesmez diye dusunuyorum. Fena de olamadigi gorusundeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batarya olayı zaten donanımsal biişi. nası olsa daha az enerji çekmicek yeni sürüm o nedenle çok gelişme olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutri

Ne yalan soyleyeyim bir ip4 sahibi olarak ip5 in cikmasininistemem.
    Eldekini sat yenisini yurtdisindan getirtmekle ugras vs. Ama ios 5 tabiki de ciksin. Muthis olur. Ama batarya olayi hicbir zaman iyilesmez diye dusunuyorum. Fena de olamadigi gorusundeyim.

yenisini çıkınca almak zorunda değilsin lütfen :)

iphone 4 hangi ihtiyaca yetmez

8 kat daha iyi grafik daha iyi oyun vs için almam ben a5 işlemcili iphone 5
  • @kutzi

hocam; tuketim toplumunun cok guzel bir ornegi oldu yazdiginiz, ip4 varsa bir yenisini almak niye gereksin? kullandiginiz ve memnun oldugunuz bir telefon 1 gunde nasil olurda isteklerinizi karsilamaz, yada eksik bir cihaz haline donusebilirki. Tabii sizin dusunceniz, sizin paraniz, ancak sirf bu yuzden de ip5 cikmasin demek sadece kendinizi dusunmek olur.
  • ben telefonun peşinde değilim bence ios yazılımı telefonu telefon yapıyor..
  • İslh is5 de iphone lar arasi bluetooth la dosya transferi olur :)

• sabırsızlıkla bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbelo

İslh is5 de iphone lar arasi bluetooth la dosya transferi olur :)

bence en imkansizi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratremix
    quote:

Apple düşmanlarının da tek dileği bu olsa gerek.

• 4.0 la hizlanan 3gs telefonum 4.3.2 ile animasyonlarda teklemeler basladi.buyuk sorun yapacak yavaslama olmasada beni rahatsiz etti.gecen sene iosda 3g'lerin basina gelen bu sene 3gslerin basina gelecek gibi gozukuyor.umarim tahminimde yanilirim

• ipod touch 2g me ios 4.3 gelmedi!bu hayatta gelmez:S
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal
    4.0 la hizlanan 3gs telefonum 4.3.2 ile animasyonlarda teklemeler basladi.buyuk sorun yapacak yavaslama olmasada beni rahatsiz etti.gecen sene iosda 3g'lerin basina gelen bu sene 3gslerin basina gelecek gibi gozukuyor.umarim tahminimde yanilirim

Yeniden restore edin. Bende öyle bur problem yok.
  • arkadaşlar her sene aynı muhabbet yok bu sene iphone tanıtılmaz yıllardır mac kullanırım hersene ürün gamında iyileştirmeler yapılan yeni modeller tanıtır bu gelenek olmuştur artık her sene de iphone yeni modeli tanıtıcak...

donanimi daha stabil ve az enerji çeker vaziyete getirip batarya süresini uzatır güncellemeler yapar ha illa devasa boyutlarda degişim olmaz ama illa upgrade olur oda iphone 5 olur...

lutfen abzurt abzurt mesaj yazmayın buralara....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.