Şimdi Ara

Haftanın en iyi Android oyunları -15-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
25.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android platformu git gide daha fazla geliştiricinin dikkatini üzerine çekiyor. Her geçen gün çok daha iyi grafiklere sahip veya oynanışı çok daha keyifli oyunlarla karşılaşıyoruz. Bu hafta da sizler için beğenerek oynadığımız 5 android oyununu bir araya getirdik. Beğenerek izleyeceğinizi umuyoruz.

• oyunlar biyere kadar birazda iş dünyasına yönelik 30 yaş üstü kullanıcılar icin programlar tanıtılsa güzel olur.
  • barkod u okutuyorum ama markette bulunamadı yazıyor.
  • radio ball 3d indirdim sorun yok.
  • Birazda oyun yerine uygulama filan tanıtılsa güzel olur.
  • htc incredible s' ye terfi edilmiş sanırım.
  • barkod u okutuyorum ama markette bulunamadı yazıyor.

--------------------------

Oyun ücretlidir seninde market ücretli oyunları göstermiyordur. Bunun için Market enabler mi ne o programı kurman lazım araştır googleden sorununa yanıt bulursun
  • Kaan Arlı 'da olmasa kim bizler icin bu kadar zahmete girerdi bilemiyorum. Calismalarinizin devamini dort gozle bekliyorum.
  • ücretli uygulamaların ücretsiz versiyonun olduğu başka bir market uygulaması olan "applanet" kurmanızı tavsiye ederim.
  • Radio Ball 3D hoşuma gitti.
  • Android de kaliteli oyun sıkıntısı mı var ne ?
  • İnceleme için teşekkürler. Bu arada telden çıkan sesler çok kötü geliyo kulağa (maksat haberiniz olsun)
  • Barkodların yanında oyunların market.android.com linklerini de verseniz daha iyi olur.
  • Death Worm iyimiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LVolkan

oyunlar biyere kadar birazda iş dünyasına yönelik 30 yaş üstü kullanıcılar icin programlar tanıtılsa güzel olur.
  • Benim için Death Worm denenebilir.
  • LesEnfantsTerribles daha önce de söylemiştim yine rica ediyorum, lütfen en azından oyunların/programların adını da belirt ilk mesajında. benim gibi videoların bloklu olduğu iş yerinden girenler en azından isimlerine bakarak marketten indirebilirler bu uygulamaları.

Çok teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rizörvd
  • Telefon motorolamı? :)
  • 1. All My Enemies Secure

1942 tarzı yukarı kayan ekranda shoot em up.

------------

2. Death Worm

Dev solucan ile insan, hayvan, kuş ve ne çıkarsa yeme oyunu. Zevklidir.

------------

3. Virtual Table Tennis

Adı üstünde masa tenisi ama ilginç videodan güzel ve kontrol edilebilir duruyor.

------------

4. Radio Ball 3D

İleryen tünelde tilt ile veya dokunmatik ile kaçınma oyunu.

------------

5. Real Football 2011

Güzel grafikleri olan lisanlı futbol oyunu. Bluetooth çoklu oyuncu desteği var.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.