GTA san andreas de 2.adada zeronun werdiği supply lines görevi yardım
22 Cevap5173 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

248 Mesaj
28 Kasım 2005; 22:33:22 

GTA san andreas de 2.adada zeronun werdiği supply lines görevinde uçak nasıl kullanılıyo göew nasıl yapılacak............yardım...........edin...............help..............lütfen........şimdiden teşekürler......................kafamı taşlara vuracam

ewet doğru bir gün herkez fenerli olacak geriye kalan364 gün ise GALATASARAYlı & GÖZTEPELİ olacak...
Biz alıştık avrupada kupa görmeye sıra sende fenerbahçe bulgaristanda da yayla kupası warmış haydi fenerede bir alkış...
FORZA__GALATASARAY_1905
FORZA__GÖZTEPE__1925

1717 Mesaj
28 Kasım 2005; 22:36:34 

oyunu tam hatırlayamadım biraz daha anlatırmısın

SÖZ KONUSU VATANSA,GERİSİ TEFERRUATTIR...

248 Mesaj
28 Kasım 2005; 23:11:49 

HANİ ZERO Bİ GÖREV WERİYO KÜÇÜK Bİ UÇAKLA 5-6 ARABA YOK ETMEYE ÇALIŞIYOSUN YA BEN UÇAGI KALDIRMAYI FALAN BULDUM DA KONTROL EDİLMİYO

ewet doğru bir gün herkez fenerli olacak geriye kalan364 gün ise GALATASARAYlı & GÖZTEPELİ olacak...
Biz alıştık avrupada kupa görmeye sıra sende fenerbahçe bulgaristanda da yayla kupası warmış haydi fenerede bir alkış...
FORZA__GALATASARAY_1905
FORZA__GÖZTEPE__1925

2922 Mesaj
29 Kasım 2005; 0:20:19 

ben gamepad ile geçmiştim uçaklı bölümleri klavyeye göre çok rahat kontrol ediliyor klavyede işin zor

Life is beautiful...

248 Mesaj
29 Kasım 2005; 12:31:22 

joystik war ama kurulum disketini bulamıyom bulsam

FORZA__GALATASARAY_1905
FORZA__GÖZTEPE__1925

648 Mesaj
29 Kasım 2005; 13:48:03 

bak aradaşım ben o oyunun uçak görevlerini klavyeyele oynadım evet zor ama imkansız değil hatırladığım kadarıyla ok tuşları ve w-a-s-d tuşlarınıda beraber kullan gerekirse biraz alıştırma yap emin ol başaracaksındır

6153 Mesaj
29 Kasım 2005; 14:44:36 

quote:

Orjinalden alıntı: free29mist

bak aradaşım ben o oyunun uçak görevlerini klavyeyele oynadım evet zor ama imkansız değil hatırladığım kadarıyla ok tuşları ve w-a-s-d tuşlarınıda beraber kullan gerekirse biraz alıştırma yap emin ol başaracaksındır

+1 ewt bende bir iki denemeden sonra geçmiştim orayı zor ama imkansız diil tabiki yani biraz antraman yap geçersin

YOLDAN ÇEKİLİN MUTLAK GÜÇ GELİYOR!!!

248 Mesaj
29 Kasım 2005; 16:25:45 

antreman deniyelim bakalım inşallah geçerim

FORZA__GALATASARAY_1905
FORZA__GÖZTEPE__1925

612 Mesaj
29 Kasım 2005; 20:09:18 

bilmiyorum hiçbi fikrim yok.konu yükselsin diye yazdım.

raporlu bulaşmayın
46

248 Mesaj
29 Kasım 2005; 21:00:38 

FORZA__GALATASARAY_1905
FORZA__GÖZTEPE__1925

4119 Mesaj
29 Kasım 2005; 21:21:34 

Valla aynı yerde bende kaldım geçemiyorum deli oluyorum böyle saçma sapan görevlere

» Üç sey kalbi öldürür: Çok konuşmak, çok uyumak ve çok yemek.[ Fudayl bin Iyad Rahmetullahi aleyh]
»Intel Quad Core E2140 (@2.8Ghz 1.28V) - Asus P5K-E Wifi - 2x2gb Kingston HyperX 1066Mhz - Gigabyte 460GTX OC - Wd 74 GB Raptor - Enermax Infiniti 720W - Viewsonic Vx922 - CM RC-690

248 Mesaj
29 Kasım 2005; 21:24:14 

habiden ha bide otel görevinden sonra bişey çıktı fotoğraf çekecez adamı anasının nikahından aldım başka yere götürdüm fotoğraf çekemedim görew geçilmedi sinirden denizde boğdum adamı

FORZA__GALATASARAY_1905
FORZA__GÖZTEPE__1925

3325 Mesaj
29 Kasım 2005; 22:50:56 

sabırla birlikte belki 20 kez 2-3 gün deneyeceksin sonunda geçersin bu tür görevler benimde en nefret ettiğim görevler gta3 ten beri her oyunda var lc olsun vc olsun hepsinde şimdide san andreas ta. tabi artık şerbetlendiğim için 2. denememde sallaya sallaya geçmiştim

Bu memleket dünyanın beklemediği, asla umut etmediği ayrıcalıklı bir varoluşa sahne oldu. Bu sahne en az 7 bin senelik bir Türk beşiğidir. Beşik doğanın rüzgarıyla sallandı; beşiğin içindeki çocuk doğanın yağmurlarıyla yıkandı, o çocuk doğanın şimşeklerinden, yıldırımlarından, kasırgalarından evvela korkar gibi oldu sonra onlara alıştı; Onların oğlu oldu. Birgün o doğa çocuğu, Doğa oldu; şimşek, yıldırım, güneş oldu; Türk oldu... Türk budur. YIldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir.

248 Mesaj
29 Kasım 2005; 23:10:18 

OLUM BUGÜN 2 ADAMI ÖLDÜRDÜM BENİM UÇAK DAYANAMADI BOM PATLATTILAR UÇAĞI

FORZA__GALATASARAY_1905
FORZA__GÖZTEPE__1925

6153 Mesaj
29 Kasım 2005; 23:31:08 

yaw biraz daha dene tamamen el ve göz koordinasyonuna dayanan bi görev o kesin geçersin biraz uyuz bi görev olduğunu kabul ediyorum ama böle çok görev yok tabi bi kaç tane ama onlarda bazen adamı delirtiyo tabi..

248 Mesaj
30 Kasım 2005; 13:07:04 

ben kafamı duwara wuruyom zaten

FORZA__GALATASARAY_1905
FORZA__GÖZTEPE__1925

2922 Mesaj
30 Kasım 2005; 13:54:00 

valla ben senin yerinde olsam joystiğin driverlarını arardım dediğim gibi çok rahat edersin onunla

Life is beautiful...

248 Mesaj
30 Kasım 2005; 19:02:01 

GEÇEMİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM............
SONUNDA OYUNU (BAN) EDECEM BİLGİSAYARDAN

FORZA__GALATASARAY_1905
FORZA__GÖZTEPE__1925

6153 Mesaj
30 Kasım 2005; 19:10:23 

quote:

Orjinalden alıntı: PC manyağı

GEÇEMİYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM............
SONUNDA OYUNU (BAN) EDECEM BİLGİSAYARDAN

aman diyiim yapma yaw bi bölüm için oyuna kıyma biraz daha sabırrr..

248 Mesaj
30 Kasım 2005; 19:17:56 

kardeşim dünden beri uğraşıyom 25 saat oldu bilgisayarın başından kalkmadım deli olacam bide şey görewinde çok deli oldum cesar ı alıoz anasının nikahından başka yer götürüyoz adamların hepsinin fotoğrafını çekemedim diye gitti görew kaçkere uğraştım 3-4 kere geçtim ama ah bide uçaklıyı geçsem

FORZA__GALATASARAY_1905
FORZA__GÖZTEPE__1925

107 Mesaj
5 Ocak 2014; 15:17:01 

Kardeş 200 kere oyna zamnla zaten alışıyo elin geçersin ben 200 kere denedim geç tim

Bu mesajda bahsedilenler: @PC manyağı

4176 Mesaj
5 Ocak 2014; 15:19:36 

Ben iPadde ilk oynayışımda geçtim, zor ama imkansız değil

Kim ki, kendinden bir canavar yaratır,o zaman insan olmanın acısından kurtulur.

169 Mesaj
6 Ocak 2014; 0:03:37 

Olum gibi gorev bu ya. Bilgisayarda gecmek asiri zordu. Telefonda nasil acaba deneyelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Wesley
SNEİJDER

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Oyun] » Pc Oyunları » GTA san andreas de 2.adada zeronun werdiği supply lines görevi yardım
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.375