Şimdi Ara

GARANTİDE TAMİR SÜRESİ 20 İŞGÜNÜNE İNMİŞTİR !!! HAYIRLI UĞURLU OLSUN.. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.137
Cevap
33
Favori
241.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • para iadesinde fatura istenir, fatura bedeli ödenir çünkü. fatura yoksa yenisini göndermelerini beklersin en fazla.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Bence Letptopumu tamir onarım merkezine gönderdim ve bu yıl işçinde aynımı farklımı bilmiyorum ama 4. kez tamir olacak ve bu cihazı ben 05,06,2012 tarihinde gönderdim. Bugün itibari ile yani 27,06,2012 tarihi itibari ile ben bu firmayı arayıp para iadesi isteyebilir miyim?

Eğer ayın 5 şi sayılıyorsa bugün tam 20. gün yarın 21. güne devam edecek. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Not: 05,06,2012 tarihinde bu firmayı aradım ve kaydımı oluşturdular bende cihazı kargoya teslim ettim. Cihazın firmaya teslim edildiği tarih 08,06,2012 benim cep telefonuma mesaj geldi cihazınız elimize ulaşmıştır diye.

Şimdi ben ayın 8 nimi baz almam gerek yoksa 5 şinimi?
  • Geçmiş olsun,
    Servise aynı arızadan gidip gitmemesi önemli değil, ilgili maddenin son hali aşağıdaki gibidir:

a) Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, garanti süresi içinde kalMak kaydıyla, bir yıl içerisinde en az dört defa veya imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,”

Servis süresi, şirketinin ürünü almasından itibaren başlar. Posta süresi dikkate alınmaz...

quote:

Orijinalden alıntı: premiumtr

Merhaba arkadaşlar,
    Bence Letptopumu tamir onarım merkezine gönderdim ve bu yıl işçinde aynımı farklımı bilmiyorum ama 4. kez tamir olacak ve bu cihazı ben 05,06,2012 tarihinde gönderdim. Bugün itibari ile yani 27,06,2012 tarihi itibari ile ben bu firmayı arayıp para iadesi isteyebilir miyim?

Eğer ayın 5 şi sayılıyorsa bugün tam 20. gün yarın 21. güne devam edecek. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Not: 05,06,2012 tarihinde bu firmayı aradım ve kaydımı oluşturdular bende cihazı kargoya teslim ettim. Cihazın firmaya teslim edildiği tarih 08,06,2012 benim cep telefonuma mesaj geldi cihazınız elimize ulaşmıştır diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokmay

Geçmiş olsun,
    Servise aynı arızadan gidip gitmemesi önemli değil, ilgili maddenin son hali aşağıdaki gibidir:

a) Tüketiciye teslim edildiği tarihten itibaren, garanti süresi içinde kalMak kaydıyla, bir yıl içerisinde en az dört defa veya imalatçı-üretici ve/veya ithalatçı tarafından belirlenen garanti süresi içerisinde altı defa arızalanmasının yanı sıra, bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması,”

Servis süresi, şirketinin ürünü almasından itibaren başlar. Posta süresi dikkate alınmaz...

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle teşekkür ederim.

Siz kargo süresi dikkate alınmaz demişsiniz ama madde şu şekilde değilmi,

Bu süre mala ilişkin arızanın servis istasyonuna, servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı-üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar.

Bu demek olmuyor mu 05,06,2012 tarihini baz almamız gerek ?

4 Defa tamir süresine gelince. Ben cihazı ilk gönderdiğimde bu 4. kez size geldi ben cihazın değiştirilmesini veya para iadesi istediğimi belirttim. Bana 1 yıl içinde cihaz 4 kez parça değişimi alacak 5. kez geldiğinde parça değişimi yapılırsa eğer yeni cihaz talebin olabilir dediler.

Şu anda 4. kez tamir olacak bundan dolayıda bir cihaz değişim hakkım doğuyor mu ve üstteki şu kargo süresi meselesine bir netlik getirelim lütfen.

• Rica ederim,
    Bildirim tarihinden kasıt, bu durumdan servisin haberdar olması anlamını içerir, dolayısı ile ürün eline geçmeden bildirimi almış kabul edilmez.

4-5 konusana gelince, madde gayet açık illa parça değişimi olacak diye birşey yok. Ayrıca 5. kez gelecek diye bir şart da yok, 4 kez arıza yapması yeterli.

Bana göre burada can alıcı nokta burası: "bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması"

Bu lafa dayanarak sorun çıkarmayı çalışabilirler...

quote:

Bu süre mala ilişkin arızanın servis istasyonuna, servis istasyonunun olmaması durumunda, malın satıcısı, bayii, acentesi, temsilciliği, ithalatçısı veya imalatçısı-üreticisinden birine bildirim tarihinden itibaren başlar.

4 Defa tamir süresine gelince. Ben cihazı ilk gönderdiğimde bu 4. kez size geldi ben cihazın değiştirilmesini veya para iadesi istediğimi belirttim. Bana 1 yıl içinde cihaz 4 kez parça değişimi alacak 5. kez geldiğinde parça değişimi yapılırsa eğer yeni cihaz talebin olabilir dediler.

Şu anda 4. kez tamir olacak bundan dolayıda bir cihaz değişim hakkım doğuyor mu ve üstteki şu kargo süresi meselesine bir netlik getirelim lütfen.

• quote:

Rica ederim,
    Bildirim tarihinden kasıt, bu durumdan servisin haberdar olması anlamını içerir, dolayısı ile ürün eline geçmeden bildirimi almış kabul edilmez.

4-5 konusana gelince, madde gayet açık illa parça değişimi olacak diye birşey yok. Ayrıca 5. kez gelecek diye bir şart da yok, 4 kez arıza yapması yeterli.

Bana göre burada can alıcı nokta burası: "bu arızaların maldan yararlanamamayı sürekli kılması"

Bu lafa dayanarak sorun çıkarmayı çalışabilirler...

quote:

Şimdi bu söylediklerinizi dikkate alarak ben 08,06,2012 tarihini baz almam gerekiyor sanırım bana o tarihte mesaj geldi cihazınız elimize ulaşmıştır diye. ayın 8 nide sayarsak ben 30 haziran cumartesi günümü arayayım bu firmayı veya pazartesi günümü arayayım?

Üstteki sorum 20 günlük limit için.

Veya bu 4 kez tamire gitme sorunu için arayıp ben para iadesi istiyorum deme hakkım var ve bunu kullanabilir miyim?

Bunu kullandığım taktirde cihaz 1850 TL bunun için tüketici derneği biz ilgilenemeyiz diyor valilikten. Bunun için nereye baş vurayım ve ne kadar süre içinde yeni bir cihaz veya paramı alırım?

• 20 iş günü için (süre sonu 2 Temmuz hesapladım ben) süre sonunda,
    veya 4 arıza oluştuktan sonra

garantiden doğan haklarını talep edebilirsin. Firmalar genelde pek buna yanaşmıyor, en iyi çözüm TSHH dir.
    Belli bir rakamdan sonrasına da Tüketici Mahkemesi bakıyor...

Benim mahkemelik bir işlemim olmadı. TSHH'de karar çıkması 1 ile 3 ay arasında değişebiliyor.
    Heyetin yoğunluğuna, çalışan sayısına ve izin durumuna göre bu süre farklılık gösterebilir...

quote:

Şimdi bu söylediklerinizi dikkate alarak ben 08,06,2012 tarihini baz almam gerekiyor sanırım bana o tarihte mesaj geldi cihazınız elimize ulaşmıştır diye. ayın 8 nide sayarsak ben 30 haziran cumartesi günümü arayayım bu firmayı veya pazartesi günümü arayayım?

Veya bu 4 kez tamire gitme sorunu için arayıp ben para iadesi istiyorum deme hakkım var ve bunu kullanabilir miyim?

Bunu kullandığım taktirde cihaz 1850 TL bunun için tüketici derneği biz ilgilenemeyiz diyor valilikten. Bunun için nereye baş vurayım ve ne kadar süre içinde yeni bir cihaz veya paramı alırım?

• quote:

Orijinalden alıntı: vurguncu46

arakadaşlar 28.05.2012 günü 5800 cep telefonumu servise verdim ve 25.06.2012 günü 20 iş günü dolduğu için önce tüketici hakları dernegini aradım faturamın kayıp olduğunu söyledim ve bana yardımcı olamayacaklarını söylediler..daha sonra nokia yı arayarak dedim sizin anlaşmalı olduğunuz tele servis 20 iş gününde cihazımı teslim etmedi ücret iadesi istedim(faturamın kayıp olduğundan bahsetmedim)onlarda bana ücret iadesi yapmayacaklarını koşullar incelendikten sonra yeni ürünle değişim talebimi alacaklarını söylediler. ..ve gün içinde banan tekrar dönerek telefonunuz normalde tamir edilmiş fakat servisten kaynaklı bir gecikmenin olduğunu cihaz değim talebinizi teleserviz yetkililerine ileteceklerini teleservis yetkililerinin size telefonla dönüş yapacakalrını belittiler..
    1. faturam olmadan ücret iadesi oluyor mu
    2.teleservisi aramaz isem onlar beni ararmı ve 5800 cihazındeğişiminde aynı cihazın sıfırı yok yerine seçenek sunarlar ise hangi telefonu almalıyım (ücret iadesi almak birinci tercihim)
    3- şuanda ne yapmalıyım izlemem gereken yolu bana tecrübeli biri aktarırsa memnun olacağım..önce teleservisi arayıup sonra tüketci mahkemesine falan mı gidecegim vb. konular kafamı karıştırıyor servisle ilgili ss:http://shot.qip.ru/008Fuj-1ZkNFxsDb/

faturanız kayıpsa ücret iadesini kesinlikle alamazsınız . bu 2x2=4 kadar net ve açıktır .

Ücret iadesinde faturanızı aldığınız yere iade ediyorsunuz , Teleservice sizden istediği an faturanızın bir nüshasını da talep etme hakkına sahip , değişim yaparlarken de bunu da talep edebilirler .

• quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

hb ye arıza değişim için gönderdiğim pc için 10 iş günü doldu.yedek muadil ürün istedim bakalım ne cevap verecekler.
    aceba sanayi ve ticaret bakanlığının genelgeleri uyulanıyor mu yoksa bunları kimse takmıyor mu göreceğiz.
    ama hiç umudum yok.yine texas kanunları geçerli olacak gibime geliyor....

malesef hala texas kanunları işliyor arkadaşlar.
    mesajı attığım gün pc yi geri kargoladılar.
    hiç bir işlem yapılmamış üstelik te garanti belgesini kaybetmişler.
    ben de aynen geri gönderdim.
    sizce ne yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

arakadaşlar 28.05.2012 günü 5800 cep telefonumu servise verdim ve 25.06.2012 günü 20 iş günü dolduğu için önce tüketici hakları dernegini aradım faturamın kayıp olduğunu söyledim ve bana yardımcı olamayacaklarını söylediler..daha sonra nokia yı arayarak dedim sizin anlaşmalı olduğunuz tele servis 20 iş gününde cihazımı teslim etmedi ücret iadesi istedim(faturamın kayıp olduğundan bahsetmedim)onlarda bana ücret iadesi yapmayacaklarını koşullar incelendikten sonra yeni ürünle değişim talebimi alacaklarını söylediler. ..ve gün içinde banan tekrar dönerek telefonunuz normalde tamir edilmiş fakat servisten kaynaklı bir gecikmenin olduğunu cihaz değim talebinizi teleserviz yetkililerine ileteceklerini teleservis yetkililerinin size telefonla dönüş yapacakalrını belittiler..
    2.teleservisi aramaz isem onlar beni ararmı ve 5800 cihazındeğişiminde aynı cihazın sıfırı yok yerine seçenek sunarlar ise hangi telefonu almalıyım (ücret iadesi almak birinci tercihim)
    3- şuanda ne yapmalıyım izlemem gereken yolu bana tecrübeli biri aktarırsa memnun olacağım..önce teleservisi arayıup sonra tüketci mahkemesine falan mı gidecegim vb. konular kafamı karıştırıyor servisle ilgili ss:http://shot.qip.ru/008Fuj-1ZkNFxsDb/

faturanız kayıpsa ücret iadesini kesinlikle alamazsınız . bu 2x2=4 kadar net ve açıktır .

Ücret iadesinde faturanızı aldığınız yere iade ediyorsunuz , Teleservice sizden istediği an faturanızın bir nüshasını da talep etme hakkına sahip , değişim yaparlarken de bunu da talep edebilirler .

Küçükte olsa şansı var ben ücret iadesi alırken fatura götürmedim mesela.. Hala da mevcuttur fatura bende..

• arkadaşlar faturayı evde bulamadım. bende faturanın 2. nüshasının peşine düştüm telefonu satın aldığım dükkat kapandığı için mesleğim icabı biraz uğraş vererk kapatılan iş yerinin muhasebecisini buldum ada demez mi biz arşivleme yapmıyoruz 2 ay fatura bizde kalır sonra işyerine iade edilir diye ...
    yaptığım araştırmalara göre faturasız ücret iadesi olmuyor sebebi sana faturada yazan mebla baz alınarak ücret iadesi yapılıyor..
    ben bunu bilerek ten NOKİA müşteri hizmetlerini aradım iyi bir bülöf yaparak dedim sizin anlaşmalı olduğunuz TELESERVİS e vermiş olduğum telefonumu tamir süresi 20 iş günü dolduğu için ücret iadesi istiyorum telefon sizde kalsın dedim...müşteri temsilcisi aynen şöyle dedi biz ücret iadesi yapmıyoruz dilerseniz yeni cihaz verebilirz dediler ..bende dedim (bu arada faturanın kayıp olduğundan bahsetmedim) ücret iadesi almak benim hakkım temsilcide bana yasal hakkınızı hukuki yollar kullanarak talep edebililirsiniz dediler. bende elimde faturam olmadığı için yeni cihaz talebinde bulundum(mecburi) cihaz değişim talebim onaylanmış ..
    cihaz ne zaman gelir dedim bana en az 20 gün dedi arkadaşlar bu benim elimde cihaz oplmadan geçirdiğim günler garanti süremden mi düşüyor yoksa ne oluyor
    cihaz değişimlerinde fatura talep ediliyor u
    5800 cihazı yoksa ellerinde sadece anakart değişimi yapılıyormuş doğrumu yada 5800 cihazı yerine hangi cihazı verirler.

• quote:

20 iş günü için (süre sonu 2 Temmuz hesapladım ben) süre sonunda,

garantiden doğan haklarını talep edebilirsin. Firmalar genelde pek buna yanaşmıyor, en iyi çözüm TSHH dir.

Benim mahkemelik bir işlemim olmadı. TSHH'de karar çıkması 1 ile 3 ay arasında değişebiliyor.
    Heyetin yoğunluğuna, çalışan sayısına ve izin durumuna göre bu süre farklılık gösterebilir...

quote:

Kardeşim cevapların için çok teşekkür ederim yarın 2 Temmuz büyük gün. Ben sabah mesaai saatlerinde ilk işim Bu firmayı arayıp para iadesi talebinde bulunduğumu söyleyeceğim. Benim elimde 8 Haziranda gelen mesajları duruyor Kendimi garantiye almak için 2 Temmuzdaki konuşmanında ses kaydını oluşturacağım. Bunlar para iade talebimi yerine getirmeyip illa yeni bir cihaz vermek istiyoruz derlerse ben yinede para talebinde buluna biliyor muyum ? Yarın ona göre konuşayım.

• quote:

quote:

quote:

Kardeşim cevapların için çok teşekkür ederim yarın 2 Temmuz büyük gün. Ben sabah mesaai saatlerinde ilk işim Bu firmayı arayıp para iadesi talebinde bulunduğumu söyleyeceğim. Benim elimde 8 Haziranda gelen mesajları duruyor Kendimi garantiye almak için 2 Temmuzdaki konuşmanında ses kaydını oluşturacağım. Bunlar para iade talebimi yerine getirmeyip illa yeni bir cihaz vermek istiyoruz derlerse ben yinede para talebinde buluna biliyor muyum ? Yarın ona göre konuşayım.

Genelde bedel iadesine pek yanaşmazlar, değişim önerebilirler. ben ısrarcı davrandım, kabul etmediler. Heyete müracaat ettim, Heyet kararı ile aldım bedel iadelerini...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Genelde bedel iadesine pek yanaşmazlar, değişim önerebilirler. ben ısrarcı davrandım, kabul etmediler. Heyete müracaat ettim, Heyet kararı ile aldım bedel iadelerini...

veeeee Sonunda 21. gün olduğundan dolayı ürün değişimini kabul ettiler. Ben bedel iadesi alabilir miyim dedim onlarda size satan firma ücret iadesi yaparsa alabilirsiniz dediler. Firma ile görüştüm onlarda olur dediler sonuç itibari ile şimdide 2bin liralık bir ürün arıyorum ne tavsiye ediyorsunuz :)

• Harika bu haber çok güzel, hayırlısı olsun bakalım....

quote:

veeeee Sonunda 21. gün olduğundan dolayı ürün değişimini kabul ettiler. Ben bedel iadesi alabilir miyim dedim onlarda size satan firma ücret iadesi yaparsa alabilirsiniz dediler. Firma ile görüştüm onlarda olur dediler sonuç itibari ile şimdide 2bin liralık bir ürün arıyorum ne tavsiye ediyorsunuz :)
  • quote:

Anladığım kadarıyla sendeki sorun 20 iş günlük servis süresinin geçmesiyle ilgili değil.
    Kullanıcı hatası nedeniyle bir parçanın değişiminde/tamir edilmesinde servis fatura kesip ücret talep eder.
    Senin tamirin ücretsiz yapıldı ise zaten kullanıcı hatası kapsamına alınmamış demektir...

quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

Teşekkürler bir sorum daha olacak.. Ben tüketici haklarına gitmeden önce mağazayı aradım ve tuş takımının tamir edildiğini öğrendim fakat benim kötü kullanımıma dahil olan bir yer değil burası yani raporda kullanıcı hatasına dahil değil.. Heyet lehime karar verir mi? Galiba servisten onarım raporunu alıp kaymakamlığa götürmem gerekiyor ya da bilir kişi onlardan ister mi raporu? Bana x yeri tamir oldu deyip haklı çıkmak için z yeri yapıldı yazabilirler mi?

Bundan 3 sene önce herhalde nokia telefonumu 3. servise götürüşümdü ve 30 günü geçmişlerdi. 40 gün sürmüştü ve tüketici hakem heyetine başvurdum. Bir ton kağıt doldurdum postaladım ilgili yerlere 2 ay sonrasına bana randevu verdiler. Belirtilen tarih saatte gittim ve bana durumunuzu belirtmişsiniz ama telefonu almışsınız dendi. Bende ne yapacağımı sordum. Almayıp bize gelecektiniz dediler. Bende elinizdeki dosyada her şey açık ve net bir şekilde yazıyor 30 gün aşıldı ve ben değişim yada para iadesi istiyorum dedim. Israrla telefonu almamdan bahsedip durdular bana. Kanunlar açık değil mi neden benimle böyle konuşuyorsunuz dediğimde bana firmalar bazen yedek parça gecikebilir bir hafta sonra gelecek diyebilirler dedi. Bende siz açık ve net bir şekilde bu firma bana yalan söyleyebilir mi demek istiyorsunuz dedim. Aynen öyle dedi. Bende o zaman burada bulunmamın hiç bir anlamı yok ben telefonu almasam da firma biz telefonu verdik o almadı diyebilir kusura bakmayın ama siz devletten boşu boşuna para alıyorsunuz deyip çıkmıştım. Avukat bir arkadaşımda bana böyle söyleyemeyeceklerini dava açabileceğimi söylemişti de yani kim uğraşacak o işlerle bir sürü yazışma prosedür. Yani garantiye fazla güvenmiyorum açıkcası. Bir şekilde kullanıcı hatası deyip zaten işin içinden sıyrılmayı tercih ettikleri için illallah demiş durumdayım ama uğraşanları da takdir ediyorum gerçekten. Ya adidastan ayakkabı aldım ilk hastası ayakkabının burnu açıldı hadi biraz idare edeyim dedim sonra bir baktım topuğu çöktü içi parçalandı. Garantiye iki kere gönderdim kullanıcı hatası olarak geri geldiler :D Ayakkabının nasıl bir kullanıcı hatası olabilir nereden anlıyorlar bunu çooook ama çok merak ederim gerçekten.

• 28 Haziran 2012; 17:23:40
    Yeni mesajlar yok Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Küçükte olsa şansı var ben ücret iadesi alırken fatura götürmedim mesela.. Hala da mevcuttur fatura bende..

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.
    vurguncu46
    Er

[X]

29 Haziran 2012; 3:36:42
    Yeni mesajlar yok
    arkadaşlar faturayı evde bulamadım. bende faturanın 2. nüshasının peşine düştüm telefonu satın aldığım dükkat kapandığı için mesleğim icabı biraz uğraş vererk kapatılan iş yerinin muhasebecisini buldum ada demez mi biz arşivleme yapmıyoruz 2 ay fatura bizde kalır sonra işyerine iade edilir diye ...
    yaptığım araştırmalara göre faturasız ücret iadesi olmuyor sebebi sana faturada yazan mebla baz alınarak ücret iadesi yapılıyor..
    ben bunu bilerek ten NOKİA müşteri hizmetlerini aradım iyi bir bülöf yaparak dedim sizin anlaşmalı olduğunuz TELESERVİS e vermiş olduğum telefonumu tamir süresi 20 iş günü dolduğu için ücret iadesi istiyorum telefon sizde kalsın dedim...müşteri temsilcisi aynen şöyle dedi biz ücret iadesi yapmıyoruz dilerseniz yeni cihaz verebilirz dediler ..bende dedim (bu arada faturanın kayıp olduğundan bahsetmedim) ücret iadesi alMak benim hakkım temsilcide bana yasal hakkınızı hukuki yollar kullanarak talep edebililirsiniz dediler. bende elimde faturam olmadığı için yeni cihaz talebinde bulundum(mecburi) cihaz değişim talebim onaylanmış ..
    cihaz ne zaman gelir dedim bana en az 20 gün dedi arkadaşlar bu benim elimde cihaz oplmadan geçirdiğim günler garanti süremden mi düşüyor yoksa ne oluyor
    cihaz değişimlerinde fatura talep ediliyor u
    5800 cihazı yoksa ellerinde sadece anakart değişimi yapılıyormuş doğrumu yada 5800 cihazı yerine hangi cihazı verirler.

• elektronik cihazımı 2 defa servise yolladım.garantide kaldığı süreler toplam garanti süreme eklenecek mi acaba? birinde 10 gün diğerinde de 10 gün serviste kaldı.toplam garanti sürem 20 gün daha uzadı mı acaba?

ayrıca sorunlu cihazın 20 gün servisten cıkmama durumu tüm garanti süresi için mi geçerli.cihazın 6 defa gitmesi gerek ...2 kez gitti.ondan yana şansım pek yok bence:) ama 20 gün durumu belki işimi görür...
  • Mükemmel oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayaletmavisi

elektronik cihazımı 2 defa servise yolladım.garantide kaldığı süreler toplam garanti süreme eklenecek mi acaba? birinde 10 gün diğerinde de 10 gün serviste kaldı.toplam garanti sürem 20 gün daha uzadı mı acaba?

ayrıca sorunlu cihazın 20 gün servisten cıkmama durumu tüm garanti süresi için mi geçerli.cihazın 6 defa gitmesi gerek ...2 kez gitti.ondan yana şansım pek yok bence:) ama 20 gün durumu belki işimi görür...

Tek seferde 20 gün olması gerek.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.