Şimdi Ara

HTC Incredible S video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
56.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda HTC'nin üst düzey telefonlarından Incredible S'i inceledik. HTC'nin yeni telefonu sahip olduğu 8 MP'lik kamerasıyla ve yüksek donanımıyla oldukça iyi görünüyor. Merak edilen bütün soruların cevapları bu videoda.

• Merakla bekledigim bir modeldi inceleme icin tesekkurler.
  • inceleme için teşekkürler
  • güzel olmuş inceleme telefonda baya bi kaliteliymiş
  • güzel bi telefon.
  • neden incelemelirinizde bir dengesizlik var

yani bazı popüler ürünleri geç incelerken yada hiç incelemezken bazı modelleri ise daha yeni çıkmışken inceliyorsunuz yani arada bir dengesizlik var sebebi neden acaba
  • Htc bu urunu piyasaya cok gec cikardi artik devir cift cekirdeklilerin devri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Desire HD incelemesi yayınlansa bir de.
  • Güzel bir inceleme olmuş. Merak ediyorudum bu telefonu gerçekten. Elinize sağlık.
  • İnceleme güzel olmuş ellerinize sağlık.
    Telefona biraz önyargı ile yaklaşıyordum özellikle arkadaki o çıkıntı olayından dolayı ama fazla dert edilebilir gibi durmuyor. kullanımda da zorluk çıkartmaz umarım.
  • İnceleme ile ön yargılarım gitti. Telefonun arkası çokda kaba durmuyormuş. Güzel bir alternatif. Keşke bu boyutta Sensation gelseydi. 4.3 çok büyük
  • Cihaz gayet alınabilir bişey olmuş. Ama Xenon flash getirilsin artık şu akıllı telefonlara ya.

Bu 1.1 GB olayının esprisini anlamadım yalnız
  • inceleme eksiksiz olmuş tebrik ederim . cihaz gerçekten güzelmiş ...
  • fiyatı hakkında bir bilgi varmı? eğer fiyat güzel bişey olursa gerçekten çok güzel telefon.
  • bunlar güzel gelişmeler ama benzeri modeller zaten farklı markalar tarafından da çıkartılıyor bu model de alternatif olmuş.bekliyorum bakalım 5 inch lik 3D ekranı avuç içine sığdırabilen kalınlığı 1cm i geçmeyen. 2ghz lik 4 çekirdekli işlemcili 2 gb ram li 1080 p 3D video çeken termal görüntüleme,slow motion çekim özelliği bulunan 12 megapiksel kamerası olan 4g desteği sunan süper hızlı gps bağlantı hızı sağlayasn 2+1 ses çıkışı sağlayan 2gün bataryası gidebilen ayrıca çeveresinden aldığı ısı ve güneş enerjisiyle şarj ömrünü uzatabilen baramotre termometre ve nem ölçeri olan telefonlar ne zaman gelecek??? ben teknolojiye güveniyorum bunu da yapar o :D
  • Bu inceleme güzel olmuş, önceki incelemelerde kısalık ve içerikten oldukça fazla tepki alınca mı yaptınız bilinmez güzel bir adım. Birde Mesut ÇEVİK yapıyorduz sizde yapmaya başladınız, kutu içeriğinden bahsederken çıkanları tek tek göstermek yerine kutuyu açıp göstermenizi kendi açımdan istiyorum o şekilde daha dikkatimi çekiyor ve telefonun birlikte geldiği kutuyu da görmüş oluyoruz.
  • Telefon şu anda satıştamı fiyatı nedir ? almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pink Floyd -- 26 Nisan 2011; 21:22:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heaven&Hell

Telefon şu anda satıştamı fiyatı nedir ? almayı düşünüyorum.

Cihaz daha tekno marketlere gelmedi fakat forumda satan arkadaşlar var. Fiyatı 1100 tl.
  • çok güzel br inceleme olmuş elinize saglık.
  • dhd kullanıcısıyım ve alttaki dokunmatik tuşlar hiç iyi olmuyor. Bazen el değiyor oyunda veya internette iyi olmuyor.

Ayrıca çok mu zor ayrı bir fotoğraf çekme tuşu koymak. Ekrana dokunarak foto çekmek zor ve titreme yapıyor.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.