Şimdi Ara

Win7 Bluetooth çevre aygıtı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
7.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bildiğim kadarıyla eksik olarak piyasaya sürüldü Win7.Epey zaman geçti,yok mu hala bir gelişme?Stereo Bluetooth kulaklık kullanımı neredeyse imkansız...

• Görünüşe göre herhangi bir düzeltme yapılmamış.
  • win 8 de düzeltilir
  • Stereo Bluetooth kulaklık kullanıyorum sorunsuz bir şekilde bahsettiginiz çevre aygıtlarını anakartınızın driver cd sinden yükletebilirsiniz en azından asus laptopum için ben öle yapıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackRos3

Stereo Bluetooth kulaklık kullanıyorum sorunsuz bir şekilde bahsettiginiz çevre aygıtlarını anakartınızın driver cd sinden yükletebilirsiniz en azından asus laptopum için ben öle yapıyorum

Widcomm Bluetooth driver'ı yüklü hocam.Veri alışverişlerinde sorun yok fakat kulaklığı etkin hale getirdiğimde maximum 2-3 dakika sonra bluetooth bir sonraki restart'a kadar manuel açılamayacak şekilde kendini kapatıyor.Aygıt yöneticisine girdiğimde ise Bluetooth Çevre Aygıtında bildirim gösteriyor (Bu aygıtın sürücüleri yüklenmemiş. (Kod 28)
    Aygıt bilgi kümesi veya öğesi için seçili sürücü yok) Güncelleştir dediğimde otomatik olarak internetten Driver'ı bulamadığı gibi Driver CD'sini hedef gösterdiğimde yine sonuç alınamıyor.
    Dikkatimi çekense,sizde durum nedir bilmem fakat bugüne kadar merak edip baktığım tüm Win7 işletim sistemlerinde Bluetooth Çevre Aygıtında aynı bildirimle karşılaşmam.Bırakın Iphone'u,Nokia'nın bile yeni nesil cep telefonlarında bulunan v2 tabanlı Bluetooth Driverlarının sorunsuz çalıştırdığı kulaklık desteğinin Win7'de bulunmaması ve aradan geçen bu kadar zamana rağmen eksiğin giderilmemesi manidar.

• Aygıt yöneticisinde sürücüleri yüklenmemiş aygıtın driverlarını asusun gönderdigi (bir dönem ki win7 upgrade olayları sırasnda gönderilen ) win7 driver cd si ile yükledigimde sorunsuzca yükleniyor ve southwing marka stereo kulaklıgım sorunsuz calışıyor

sizin çalışmıyor olabilir ama bende çalıştıgı için hani belirtmek istedim stereo kulaklıklar çalışabiliyor. Demek istedigim bence gösterdiginiz driverlarla ilgili bi problem var gibi ama konu hakkındada cok bilgim yok açıkcası bilemiyorum belki bir başka driverla yüklemeyi denerseniz sorununuz çözülebilir biraz araştırmanızı tavsiye ederim hemen pes etmeyin stereo kulaklıklar win7 de çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackRos3

Aygıt yöneticisinde sürücüleri yüklenmemiş aygıtın driverlarını asusun gönderdigi (bir dönem ki win7 upgrade olayları sırasnda gönderilen ) win7 driver cd si ile yükledigimde sorunsuzca yükleniyor ve southwing marka stereo kulaklıgım sorunsuz calışıyor

sizin çalışmıyor olabilir ama bende çalıştıgı için hani belirtmek istedim stereo kulaklıklar çalışabiliyor. Demek istedigim bence gösterdiginiz driverlarla ilgili bi problem var gibi ama konu hakkındada cok bilgim yok açıkcası bilemiyorum belki bir başka driverla yüklemeyi denerseniz sorununuz çözülebilir biraz araştırmanızı tavsiye ederim hemen pes etmeyin stereo kulaklıklar win7 de çalışıyor

Peki,sağolun.En azından çalıştığını öğrendiğim iyi oldu,aramaya devam o zaman

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.