Şimdi Ara

BRC LDI'li MONTAJ RESİMLERİ (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.235
Cevap
27
Favori
309.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BRC'ye tebrikler. Makul bir fiyata satılırsa Direkt Ebjksiyonlu araçlar çok popüler olur. Darısı MPI araç sahiplerinin başına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOXB

BRC'ye tebrikler. Makul bir fiyata satılırsa Direkt Ebjksiyonlu araçlar çok popüler olur. Darısı MPI araç sahiplerinin başına.

DI araçlar zamlanacak mı diyorsunuz yani
  • BRC yi tebrik ederim, hadi devamı da sorunsuz gelir umarım

Felaket tellallığı gibi olmasın ama:

Bakan Şimşek:' otogazdan ciddi bir vergi kaybı var, ona el atılması gerek!' CNBC
  • quote:

Orijinalden alıntı: maminci

BRC yi tebrik ederim, hadi devamı da sorunsuz gelir umarım

Felaket tellallığı gibi olmasın ama:

Bakan Şimşek:' otogazdan ciddi bir vergi kaybı var, ona el atılması gerek!' CNBC

Otogazı kasdetmiş olamaz, bizden bayaa iyi vergi alıyorlar çünki,
    Seramik sanayiinde, Tavuk çiftliklerinde, Villalarda, Kozmetik sanayiinde, vb. kullanılan vergileri kasdetmişlerdir.

http://enerjipusulasi.com/haber/kozmetikte-lpg-vergisi-kaldirildi-347.html

http://www.kanal27tv.com/detail.php?cat=10&content=15347

Aynı lpg yi vergili, az vergili, çok vergili, ençok vergili olarak satarsanız bu haberleri daha çoook duyarız.

Hoşgörünüz ile saygılar.

• 1.6 fsiler içinde geçerli bir durum değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uakoc

1.6 fsiler içinde geçerli bir durum değil mi?

evet beyefendi, sistemimiz bir çok direkt enjeksiyonlu motora(MAZDA DISI, PEUGEOT THP, KIA-HYUNDAI GDI, FORD ECOBOOST,VOLKSWAGEN FSI-TSI) uygulanabilecek.
  • Cehaletimi mazur görün ama ben bu araba motor işlerinden pek anlamam.bende 2011 model yeni aveo ot.vites araç var.bu araçlara my-11 uygulanıyor brc tarafında hali hazırda.bende 1-2 ay içinde tüp taktırmayı düşünüyorum.bu yeni ldi sistem bizim araçlara uygulanabilecekse bunu tercih edeceğim,yok değilse uygun olan diğer kiti taktıracağim.Yetkililer bu konuda aydınlatırsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrixfx

Cehaletimi mazur görün ama ben bu araba motor işlerinden pek anlamam.bende 2011 model yeni aveo ot.vites araç var.bu araçlara my-11 uygulanıyor brc tarafında hali hazırda.bende 1-2 ay içinde tüp taktırmayı düşünüyorum.bu yeni ldi sistem bizim araçlara uygulanabilecekse bunu tercih edeceğim,yok değilse uygun olan diğer kiti taktıracağim.Yetkililer bu konuda aydınlatırsa sevinirim.

LDI sistemimiz direk injeksiyonlu araçlar için üretilmiş olup sadece direk injeksiyonlu araçlara uygulanabilmektedir.

Manifolddan beslemeli araçlar için AR-GE ler devam ediyor bunların seri üretimine geçilmesi zaman alacaktır.

Mevcut MY-11 kitimiz sizin için en uygun seçimdir, şimdiden hayırlı olsun bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.
    Saygılar

• Faruk Bey;

LDİ 'nin test tüketim değerleri az çok kendini belli etmiştir, şuanki mevcut deneyimlerinizi anlatabilirmisiniz? Erzurumda benzin 4,67 TL, ERGAZ LPG 2,57 TL, bir de ulaşılabilir bir fiyatlı LDİ kit oldu mu gerçekten BRC artık bu işi türkiyede son sözü söyleyen marka olacak.
  • Merhabalar Faruk hocam 29 Mart daki GASTURKEY isimli fuar herhangibir kanalda yayimlanacak mi?
  • öncelikle herkese selamlar,saygılar...aracım 1.4 tsi 140 hp jetta,sayın brc yetkilileri :bursadaki brc marmara bölge bayisi(sanırım ni-ra mühendislikti) daha prosüdürler vs.sistemin daha montaj işlemlerinin başlamasının yazı bile çıkarabileceğini söylüyor...doğru mudur?birde bu sistem benim gibi araç sahiplerinde yani superchargerli araçlara tam uyumluluk ve verimlilikte çalışması durumu nedir?
  • slm herkese bende motor çeşitlerinden pek anlamıyorum benım aracım 2011 1.4 titanium ford fiesta benım aracıma uygun mudur yoksa ar ge calısmaları bu araclar ıcın mı devam edıyor. ilginize teşekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anesto80 -- 28 Mart 2012; 18:23:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 33el_saka33

öncelikle herkese selamlar,saygılar...aracım 1.4 tsi 140 hp jetta,sayın brc yetkilileri :bursadaki brc marmara bölge bayisi(sanırım ni-ra mühendislikti) daha prosüdürler vs.sistemin daha montaj işlemlerinin başlamasının yazı bile çıkarabileceğini söylüyor...doğru mudur?birde bu sistem benim gibi araç sahiplerinde yani superchargerli araçlara tam uyumluluk ve verimlilikte çalışması durumu nedir?

merhabalar. volkswagen tsı motorlar yapılan testlerde yer almış herhangi bir sorun yaşanmamıştır.bize verilen örnekler arasında 1.4 TSI Scirocco'da vardı.BRC İtalya'da dönüşüm yapılmış ve herhangi bir sorunla karşılaşılmamıştır.
    belge ve prosedür konusunda çalışmalar devam ediyor henüz kesin bir taraih veremiyoruz.bu konudaki her gelişmeyi paylaşacağız.
    YEŞİLYURT OTOMOTİV Cemal.

• Saolun Cemal bey,benzine de yine zam geldi bu arada sabırsızlıkla güzel haberleri bekliyoruz o zaman ...
  • Sn BRC ceciler. Bu sistemimizi daha italya da takılmamışken neden Türkiye de ilk defa denenmekte, bu testin italya ayağı oldumu hiç. Çünkü araştığımda italyadaki montajcıların bundan hiç haberi yok, yani Türkiye de bu mal çok satıldı diye bizi kobay mı tutacaklar. olmsı gerekeni siz daha iyi bilirsiniz değil mi ?
  • Merhaba ;
    Daha oncekı mesajlarımızı dıkkatle okursanız BRC LDI sıstemının 2009 yılından buyana BRC Italya'da test edıldıgını yazdık.Turkıye'de yapılan montaj ıse Italya'dan sonra Dunya'da ılk defa yapılan montajdır ve bız bu ılkı yasamanın mutlulugu ıcerısındeyız.Sız de Italya'da gorustugunuz montajcı arkadaslarınıza bılgı verın , TURKLER sızden once montaj yaptı dıye ekleyın , bızden de selam soyleyın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anesto80

slm herkese bende motor çeşitlerinden pek anlamıyorum benım aracım 2011 1.4 titanium ford fiesta benım aracıma uygun mudur yoksa ar ge calısmaları bu araclar ıcın mı devam edıyor. ilginize teşekkurler.

özür dilerim forumda kirlilik yapmak istemiyorum ama cok da merak ediyorum ilginize teşekkurler.
  • quote:

quote:

slm herkese bende motor çeşitlerinden pek anlamıyorum benım aracım 2011 1.4 titanium ford fiesta benım aracıma uygun mudur yoksa ar ge calısmaları bu araclar ıcın mı devam edıyor. ilginize teşekkurler.

özür dilerim forumda kirlilik yapmak istemiyorum ama cok da merak ediyorum ilginize teşekkurler.

manifolttan beslemeli mpi motorlar için arge çalışmaları devam etmektedir. sizin aracınızda bu motor grubuna girer. sizin bu sistemi beklemenize gerek yok, BRC MY11 kitimiz aracınız için son derece uyumludur. dilerseniz bu sistemimizi tercih edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: YEŞİLYURT OTOMOTİV

quote:

quote:

manifolttan beslemeli mpi motorlar için arge çalışmaları devam etmektedir. sizin aracınızda bu motor grubuna girer. sizin bu sistemi beklemenize gerek yok, BRC MY11 kitimiz aracınız için son derece uyumludur. dilerseniz bu sistemimizi tercih edebilirsiniz.

Öncelikle verdiginiz bilgi için teşekür ederim son bır sorum var önerdiginiz kit önce benzin ile calışıp sonra lpg geciş yapıyor dimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozenclerotogaz

Merhaba ;
    Daha oncekı mesajlarımızı dıkkatle okursanız BRC LDI sıstemının 2009 yılından buyana BRC Italya'da test edıldıgını yazdık.Turkıye'de yapılan montaj ıse Italya'dan sonra Dunya'da ılk defa yapılan montajdır ve bız bu ılkı yasamanın mutlulugu ıcerısındeyız.Sız de Italya'da gorustugunuz montajcı arkadaslarınıza bılgı verın , TURKLER sızden once montaj yaptı dıye ekleyın , bızden de selam soyleyın.

ne bu simdi, uslubunuzu anlayamadim. Brc tuketicilerke bu sekilde konusmaniza nasil izin veriyor ankamadim yada neye guvenmek bu. Nasil bir rehavettir bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.