Şimdi Ara

ASUS K53SV-SX144D aldım, mini incelemem ve resimleri (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
613
Cevap
3
Favori
52.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yunus_ts

quote:

Orijinalden alıntı: yupbiy

quote:

bende ısıyı aida64 extreme edition la ölçüyorum 60 ı yukarı çıktığını görmedşm hiç.. Gta 4 oynadıktan sonrada.. Gta 4 ü de son ayarlarda donmadan oynuyorum...

gta4 ü takılmadan çalıştırıyor mu

kac saat gta4 oynadıktan sonra 60 derece oluyor?

şarj girişinin sol tarafta olması çok sorun oluyor mu?

Gta Comple Edition Kurdum içinde kendinden patclar yüklü geliyor crack te yapıyor yüklerken siz sadece kuruyorsunuz bitince oynuyorsunuz burdan indirin
    http://www.oyuncehennemi.com/grand-theft-auto-iv-complete-edition-t826106.html

30 dk falan oynadım ama gta yı sadece deneme amaçlı oynamıştım sevmiyorumda o oyunu.. :D

Şarj girisini aldığım siteden soğutucu verdiler yerden yüksek oluyır yani fanın önüne gelmiyor sorun olmadı bende şimdiye kadar. Yada şarj girişini usb nin yanlarına da salabilirsin..

zaten üniversiteye başyacam bu sene inş.

proje-kod-program yazmak için alıyorum

oyun için total war serisini çalıştırması yeter benim için arada film dizi izlerim bu laptopu düşünüyorum özellikleri güzel fiyatı iyi sayılır

• Arkadaşlar bu modeli alacaklara duyurulur.

PC DEPO.COM'DAN ALIŞVERİŞ YAPMAYINIZ !

Buradan Asus K53SV-SX144D ürünü aldım.

Ürün elime hatalı geldi ve ürünü değiştirmediler !

Tamir edip gönderdiler ne paramı iade ettiler ne olması gerektiği gibi ürünü değiştirdiler !

Ayrıca gönderdikleri çanta bezden ibaret hediyeler toplamı 5 para etmez !

Kendi iyiliğiniz için başka firmaları tercih edin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

Arkadaşlar bu modeli alacaklara duyurulur.

Tamir edip gönderdiler ne paramı iade ettiler ne olması gerektiği gibi ürünü değiştirdiler !

ben o siteden aldım sorun olmadı..
  • quote:

quote:

Demek istediğim şeyi tekrarlayayım iyi anlasılmamıs heralde.

Alan herkeste sorun var demedim. Daha öncede bu siteden netbook aldım bende de sorun cıkmadı.

ÜRÜNDE SORUN CIKINCA ÜRÜNÜ DEĞİŞTİRMİYORLAR TAMİR EDİP GÖNDERIYORLAR.

Sorun bu.

İyi günler.

• quote:

quote:

quote:

Demek istediğim şeyi tekrarlayayım iyi anlasılmamıs heralde.

Alan herkeste sorun var demedim. Daha öncede bu siteden netbook aldım bende de sorun cıkmadı.

ÜRÜNDE SORUN CIKINCA ÜRÜNÜ DEĞİŞTİRMİYORLAR TAMİR EDİP GÖNDERIYORLAR.

Sorun bu.

İyi günler.

bende almıştım burdan bi sorun olmamıştı. ama sizin başınıza gelen kötü bi olay. şikayette bulunursanız gerekli yerlere belki işe yarayabilir? değiştirebilirler?

• Evet Berkay bey, malesef o kadar para verip tamir edilmis cihaz satın almak kötü bir durum. Pc depodan aldıgınız üründe sorun cıkmazsa zaten diger yerlerden aldıgınız gibi bir sorun cıkmıyor. Üründe sorun olmayınca tablacıdan alsanız bile zaten sorun yok demektir. Daha önce netbook satın aldım sorun cıkmadı.

Fakat üründe sorun cıkınca karsınızda bambaska konusma sekliyle karsılasıyorsunuz. Değiştirmem para iadesi de yapmam tamir edip yoladım alırsan al almazsan alma diyen bir görevli ile karsılasıyorsunuz. Sikayetim malesef bu.

Yakın zamanda yurtdısına cıkacagım icin yasal olarak pesine düsemiyorum. Buraya yazma sebebim ise sadece iyi niyetim ile uyarmaktı. Klavyesi degisti sanırım, diger donanımlarda sorun olmadıgı için de pek önemsemedım. Bazılarıda sanki yalan söylüyormuşuz gibi ben aldım bir sorun cıkmadı diyor (sizi kasdetmiyorum). İyi kardesim al. Üründe hata cıkarsa geri yolladıgında bu sekilde savunacakmısın acaba firmayı diyorum sadece.

Herkes kendi bilir, isteyen alsın isteyen almasın. Ben uyarımı yaptım, vatandaş olarak üzerime düşen vazife sadece budur. Kullanıcı yorumu arayan olursa söylüyorum, basıma gelen budur ve ben pc depo (norma bilgisayar) firmasını tavsiye etmıyorum.

İyi aksamlar.

• @skayn
    hocam sizin o yorumunuzdan sonra bende almam bidaha ordan.zaten bende laptopumu bu sene yılbasından 1 hafta önce sipariş etmiştim.getirmemişlerdi ve yılbaşına laptopsuz girmiştim.arayip şikayet ettim kimse iplemedi.Yok meşguluz falan filan diye kaç gün oyalandım sizi şikayet edecem falan dedim az baskı kurdum. Sonra akşam normal bi turkcell hat aradı. K. bakmayın Berkay bey arkadaşlar ilgilenememiş.hemen laptobunuzu gönderdim ben bugun çok özür dileriz falan dedi bu daha yetkili birisiydi. özrümüzü kabul etmeniz için hediye de gönderiyorum dedi.bi fare ve bi soğutucu gönderdiler daha sonra. Soğutucu da piranha ama dandik bişey değiş 55 tl fiyatı olan bi soğutucu. ama fare çok dandikti

• quote:

Orijinalden alıntı: Berkayboys

@skayn
    hocam sizin o yorumunuzdan sonra bende almam bidaha ordan.zaten bende laptopumu bu sene yılbasından 1 hafta önce sipariş etmiştim.getirmemişlerdi ve yılbaşına laptopsuz girmiştim.arayip şikayet ettim kimse iplemedi.Yok meşguluz falan filan diye kaç gün oyalandım sizi şikayet edecem falan dedim az baskı kurdum. Sonra akşam normal bi turkcell hat aradı. K. bakmayın Berkay bey arkadaşlar ilgilenememiş.hemen laptobunuzu gönderdim ben bugun çok özür dileriz falan dedi bu daha yetkili birisiydi. özrümüzü kabul etmeniz için hediye de gönderiyorum dedi.bi fare ve bi soğutucu gönderdiler daha sonra. Soğutucu da piranha ama dandik bişey değiş 55 tl fiyatı olan bi soğutucu. ama fare çok dandikti

Ya yuh az salla be piranha sogutucu 55 tl ? Zalmanlar, thermaltakeler o fiyata

• quote:

Evet Berkay bey, malesef o kadar para verip tamir edilmis cihaz satın almak kötü bir durum. Pc depodan aldıgınız üründe sorun cıkmazsa zaten diger yerlerden aldıgınız gibi bir sorun cıkmıyor. Üründe sorun olmayınca tablacıdan alsanız bile zaten sorun yok demektir. Daha önce netbook satın aldım sorun cıkmadı.

Fakat üründe sorun cıkınca karsınızda bambaska konusma sekliyle karsılasıyorsunuz. Değiştirmem para iadesi de yapmam tamir edip yoladım alırsan al almazsan alma diyen bir görevli ile karsılasıyorsunuz. Sikayetim malesef bu.

Yakın zamanda yurtdısına cıkacagım icin yasal olarak pesine düsemiyorum. Buraya yazma sebebim ise sadece iyi niyetim ile uyarmaktı. Klavyesi degisti sanırım, diger donanımlarda sorun olmadıgı için de pek önemsemedım. Bazılarıda sanki yalan söylüyormuşuz gibi ben aldım bir sorun cıkmadı diyor (sizi kasdetmiyorum). İyi kardesim al. Üründe hata cıkarsa geri yolladıgında bu sekilde savunacakmısın acaba firmayı diyorum sadece.

Herkes kendi bilir, isteyen alsın isteyen almasın. Ben uyarımı yaptım, vatandaş olarak üzerime düşen vazife sadece budur. Kullanıcı yorumu arayan olursa söylüyorum, basıma gelen budur ve ben pc depo (norma bilgisayar) firmasını tavsiye etmıyorum.

İyi aksamlar.

Bilgilendirme için teşekkürler Bende bu firmaya çok bakmıştım notebook almak için, sonradan tc kimlik no işi çıkınca vazgeçmiştim

• sx144 e eş değer başka bir ürün önerebilirmisiniz acaba bende soğudum şimdi bu makineden...
  • sx144d ile ne alakası var arkadaşım
    ürün taş gibi ürün...

satış sonrası hizmette sıkıntı olmuş o kadar

illa alternatif istiyosan aşağıdaki ürüne bakabilirsin

http://www.sadecenotebook.com/Lenovo-V570-59-300261-Core-i5-2410M-23-Ghz-3-GB-500-GB-1-GB-VGA-156-Win-7-Basic,PR-43091.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

quote:

Orijinalden alıntı: Berkayboys

@skayn

Ya yuh az salla be piranha sogutucu 55 tl ? Zalmanlar, thermaltakeler o fiyata

benim sana yalan borcum mu var arkadaşım pcdepo'da fiyatı oydu.şuanda bulamadım kaldırmışlar

• selam arkadaşlar. en sonunda bende aldım bu laptopu ve 4 gündür kullanıyorum iyice emin olmadan yorum yapmak istemedim. 1500 tlye aldım. evet pahallı ama yok ordan alırsan bozuk çıkar yok burdan alırsan servisi çok kötü v.s tandatanalarından korktum açıkcası 100 tl fazla olsun temiz olsun dedim:)

önce eksilerinden bahsetmek istiyorum. o kadar uğraşmama rağmen hala şu optimus özeliğiyle başedemedim. en sonunda pes ettim o takılıo kendi kafasına göre ama genelde işlemci kendi grafik işlemcisini kulandığına eminim. biz galiba o 540m ekran kartına yan gelip yatsın diye verdik onca parayı :)) 2. eksi yönü tek elle ekranı kaldıramıyorum laptopla beraber kalkıyor resmen anca alt kısmı bi baskı yapacamki ekranı öytle kaldırim hatta bazen elimden kaydığı oluyor tekrar şak diye geri düşüyor ekran aha gitti kesin çatladı diyorum :))) ürünün eksileri bana göre bunlar.artılarına gelirsek bi kere kesinlikle çok performanslı 64 bit win7 kurdum. xp yi havada karada geçer hızı. sakın ola xp kurmayı denemeyin.tasarım olarak çok şık çok göz alıcı. tuş takımı gayet zarif pamuk gibi. ısınma yok nerdeyse ben kesinlikle aşırı ısındığına şahit olmadım. çoğu kişi ses sorunundan yakınmış ama ben sese hayran kaldım çok kaliteli ve en yüksek seste son bass ile müzik dinledim cizirti yapacakmı diye yok gayet ses çok güzel. bundan önce hp kulanmşdım o ne fan sesiydi arkadaş kulananlar bilir çok ısınıyor diye olsa gerek fan resmen vimpilatör gibi ses çıkartıodu. asusta ise bazen fan çalışıomu çalşmıomu diye teredüte kalıp kulağımı havalandırma boşluğuna dayıyorumda anca fısıltı sesi duyuyorum. ekran çözünürlüğü gayet güzel biraz kontrast ve parlaklıkla oynarsanız gayet canlı renklere sahip oluyorsunuz. alın diyorum kesinlikle pişman olmazsınız. saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: atabey444

selam arkadaşlar. en sonunda bende aldım bu laptopu ve 4 gündür kullanıyorum iyice emin olmadan yorum yapmak istemedim. 1500 tlye aldım. evet pahallı ama yok ordan alırsan bozuk çıkar yok burdan alırsan servisi çok kötü v.s tandatanalarından korktum açıkcası 100 tl fazla olsun temiz olsun dedim:)

önce eksilerinden bahsetmek istiyorum. o kadar uğraşmama rağmen hala şu optimus özeliğiyle başedemedim. en sonunda pes ettim o takılıo kendi kafasına göre ama genelde işlemci kendi grafik işlemcisini kulandığına eminim. biz galiba o 540m ekran kartına yan gelip yatsın diye verdik onca parayı :)) 2. eksi yönü tek elle ekranı kaldıramıyorum laptopla beraber kalkıyor resmen anca alt kısmı bi baskı yapacamki ekranı öytle kaldırim hatta bazen elimden kaydığı oluyor tekrar şak diye geri düşüyor ekran aha gitti kesin çatladı diyorum :))) ürünün eksileri bana göre bunlar.artılarına gelirsek bi kere kesinlikle çok performanslı 64 bit win7 kurdum. xp yi havada karada geçer hızı. sakın ola xp kurmayı denemeyin.tasarım olarak çok şık çok göz alıcı. tuş takımı gayet zarif pamuk gibi. ısınma yok nerdeyse ben kesinlikle aşırı ısındığına şahit olmadım. çoğu kişi ses sorunundan yakınmış ama ben sese hayran kaldım çok kaliteli ve en yüksek seste son bass ile müzik dinledim cizirti yapacakmı diye yok gayet ses çok güzel. bundan önce hp kulanmşdım o ne fan sesiydi arkadaş kulananlar bilir çok ısınıyor diye olsa gerek fan resmen vimpilatör gibi ses çıkartıodu. asusta ise bazen fan çalışıomu çalşmıomu diye teredüte kalıp kulağımı havalandırma boşluğuna dayıyorumda anca fısıltı sesi duyuyorum. ekran çözünürlüğü gayet güzel biraz kontrast ve parlaklıkla oynarsanız gayet canlı renklere sahip oluyorsunuz. alın diyorum kesinlikle pişman olmazsınız. saygılar...

hocam ben kullanmıyorum ama 3 ay sonraki yorumun çok farklı olacak emin olabilirsin her laptopta böyle olur genelde. Ben dell'de böyle diyordum aradan 4 ay geçti hatalar çıkmaya başladı ortaya. inş bi hatası çıkmaz Ayrıca nerden aldınız acaba.hayırlı olsun

• tşkler. umarım bir sorun çıkartmaz dediğin gibi ama bazı cihazlar daha en başından kendini gösteriyor. ben malatyada oturuyorum burdan aldım bi mağazadan.marka satan bir mağaza değil yani normal bir bilgisayarcı. bu arada bulmakda baya zorlandık yoktu kimsenin stoğunda. artık çok satıldığındanmı yoksa hiç satılmadığı içinmi orasını bilmiyorum :))
  • Normal bilgisayarcılar pek böyle bilgisayar satmazlar. Onların en çok tavsiye ettiği ve sattığı Acer marka laptoplardır
  • normal kullanımda şarjı çok rahat 3.5 saat gidiyor ama işin içine film ve oyun girdimi 2 saate hatta daha aşşağısına kadar düşebiliyor . dışarda bu makina oyun veya film için kullanılmayacağına göre 3
    saat gibi bi süre bence çok iyi.
  • Packard bell alacaktım gene bu forumdan bir arkadaşın yönlendirmesiyle buna baktımki iyikide bakmışım. Yarın bende bir tane alıcam fiyatlar iniş çıkışlı anladığım kadarıyla 1350 civarına mal olacak. Aldıktan sonra izlenimlerimide eklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agonim1453

küçük bir sorunum var arkadaşlar

k53sv modeline geçen format attım netten tüm driverları indirdim fakat wireless driverında sorun yaşadım

wirelessı kuramayınca kablo ile nete girdim ve güncelleme ile windows atheros ar9002wb-1ng wireless network adapter sürücüsünü indirdi

sonuçta wirelessa girdim, bir daha sorun yaşamayım diye

http://www.atheros.cz/atheros-wireless-download.php?chipset=31&system=6

bu siteden sürücüyü indirdim fakat bununda yüklemesi nasıl olacak çözemedim setup denen bi dosya yok

format atmayı başarıyla sonuçlandıranlar bana aşağıdaki linketen hangi wireless sürücüsünü indirip kurdular bi yardımcı olsun

http://support.asus.com/Download.aspx?SLanguage=en&m=K53SV&p=3&s=295

formatı sistem açılırken f9 tuşuna basarak recovery bölümü ile attım.işlemler bittiksen sonra asus live update programı var pcde tüm updateleri program otomatik yaptı.

• dediğini bi köşeye not ettim saolasın rimixer54

bir de şu var arkadaşlar bios update yapın pc daha bi kararlı oluyor mesela ben fanın sesini daha az duyar oldum artık eskisi gibi boştayken sürekli çalışmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agonim1453 -- 28 Ağustos 2011; 22:09:18 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.