Şimdi Ara

The Witcher: Enhanced Edition Türkçe Yama (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.496
Cevap
76
Favori
299.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
192 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arada bu bildirimi yapanlar oluyor ama en ufak bir fikrim yok. Belki yazılımların yaptığı evhamdır...
  • Çeviriyi kurdum. Oyun açılmıyor. Steam illa güncelleme istiyor. Offline moda alınca da 'bu oyun offline modda çalışmaz' diyor....
  • yazar11 kullanıcısına yanıt
    Yamayı kaldır, oyunu güncelle, yamayı yönetici olarak çalıştırarak yeniden kur. Doğru dizini elle göstererek kur.
  • Güncelleme yaptı. Oyun açıldı, ana menu Türkçe açıldı, bu sefer de oyun save'i bulunmuyor diye başlamadı bir türlü. 1 2 kez yamayı sildim, yükledim, sonunda başardım....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazar11 -- 29 Kasım 2015; 22:18:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazar11 kullanıcısına yanıt
    Mevcut dosyalarınız silinmesin diye yamayı modladık, haliyle bizim modüllerle orjinal moduller kurulumda hata yapınca çakışıyor. Eksiksiz kurulumda sıkıntı çıkmıyor. Her neyse iyi eğlenceler...
  • Elinize sağlık, sen başta olmak üzere projedeki diğer arkadaşlar sayenizde şu oyunun bize ne anlatmaya çalıştığını Witcher dünyasının ne olduğunu öğrendik. Bu ve diğer Rpg oyunlarının Türkçeleştirilmesinden dolayı artık Türkiye'de ciddi bir Rpg topluluğu oluşmaya başladı, umarım tek bununla kalmaz başka projelerde de sizleri görürüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 30 Kasım 2015; 0:30:52 >
  • İyi dileklerin için teşekkür ederim. Ancak bundan sonra gönüllü ve grup halinde başka bir proje için emek vereceğimi sanmıyorum. Sorumluluğu paylaşmayı bilmiyoruz çünkü bir tane hamal bulup onun sırtına yüklüyoruz her şeyi.

Bu çalışmada isimler kalabalık görünüyor, tek başıma yaptım demek ayıptır ama paylaşılan emek adil değil, iş bilinci neredeyse sıfır. Grup halinde yürütülen bir çalışmayı hobi olarak değerlendirip savsaklayan insanlar var. İş her zaman iştir ve kişi öyle kabullenmezse yanındaki insanlara zulüm etmekten başka bir iş yapmaz. Bu tür çalışmalar için çevirmek buz dağının görünen yüzüdür, ucundan tutulması gereken daha yığınla iş var ama umursayan yok.

Yapmam gerekenden çok bireylerle uğraşmak zorunda kalacağım hiçbir işte ben yokum. Bizim insanımıza karşılıksız bir şey sunmak hele... zaman, nakit ve mental kaybını telafi edecek bir düzen ve ekip şart. Ekibe ihtiyaç duymayan ve fazla vakit almayacak küçük çaplı projeler başka, belki geniş vakit olduğunda keyif aldığım bazı oyunlar için bir şeyler yapabilirim...

• Steam indiriminden aldim 1 ve 2'yi. 2.oyunun Türkçesi var mıydı??
    Cevaplar ve emeğiniz için teşekkürler..

• merhaba, peki 1 oyunu indirince 2 ye devam etmek için save dosyalarını fln mı atacağız tam anlayamadım da o yüzden soruyorum

@yazar11
    2. oyun zaten Türkçe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _stefan_ -- 30 Kasım 2015; 22:49:26 >
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    hocam steamden indirdim oyunu suan güncel. ne yapmam lazım şimdi ? oyun içine girdim sublarda tr yok
  • tamam hocam yaptım yama için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sean john

tamam hocam yaptım yama için teşekkürler.

Hadi başarılar :) Çapkınlıkta sınır tanıma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _stefan_

merhaba, peki 1 oyunu indirince 2 ye devam etmek için save dosyalarını fln mı atacağız tam anlayamadım da o yüzden soruyorum

@yazar11
    2. oyun zaten Türkçe.

Save dosyalarını atarsan 1. Oyunda yaptığın seçimlere göre davranışlar devam ediyor ve başlangıçta önceki oyundan bir kaç eşyan oluyor.

• Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim bilgi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

quote:

merhaba, peki 1 oyunu indirince 2 ye devam etmek için save dosyalarını fln mı atacağız tam anlayamadım da o yüzden soruyorum

@yazar11
    2. oyun zaten Türkçe.

Save dosyalarını atarsan 1. Oyunda yaptığın seçimlere göre davranışlar devam ediyor ve başlangıçta önceki oyundan bir kaç eşyan oluyor.

1. oyundaki savemizi nasıl 2. oyuna atıcaz? ben şimdi türkçe yapa kurup 1. oyuna başlıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: adminastör

quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

quote:

@yazar11
    2. oyun zaten Türkçe.

1. oyundaki savemizi nasıl 2. oyuna atıcaz? ben şimdi türkçe yapa kurup 1. oyuna başlıcam

Hele 1. Oyunu bi bitir :)

2. Oyunu yüklediğin zaman oyuna başladığında oyun otomatik olarak buluyor senin 1. Oyun save ini.
    Ama bu söylediklerimİ 1. Oyunu Silmeden yap ve ya save klasörün kalsın

• oyun menüsü türkçe ama oyuna girdikten sonra ingilizce oyuna kayıt yaptırmak istiyorum ancak internet bağlantısı lduğu halde inernet bağlantınızı kontrol edin diye hata alıyorum yardımcı olu lütfen bu seri olan oyuna başlamak istiyorum
  • esmerjoseph E kullanıcısına yanıt
    yamayı kaldır, yönetici olarak çalıştırarak yeniden kur. konunun ilk mesajını ve kurulum yaparken karşına çıkan bilgileri oku.

eski sunucu adresi değiştiği için oyun arayüzünden kayıt yapamazsın.
  • KarapathiaN kullanıcısına yanıt
    yaptım dediğin şekilde fakat olmadı güncellemeyi otomatik yapamıyor v 1.5 lazım 1.3e kadar yükledim fakat 1.4 yüklenmiyor patchlerin inki olan varssa yollayabilir mi?
  • esmerjoseph E kullanıcısına yanıt
    Steamden al oyunu oyna, kendisi patchliyor zaten...

Resmi patch sayfası da burada...http://en.cdprojektred.com/download-category/patch/
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.