Şimdi Ara

The Witcher: Enhanced Edition Türkçe Yama (67. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.497
Cevap
76
Favori
299.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
192 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tebrikler ve teşekkürler, gerçekten çok büyük bir iş başarılmış. hakkınız ödenmez.
  • Oyunu yeni aldım indirimden kontrolleri çok zor yav yarın tekrar baştan oynamaya çalışcam bide sinematikler gereksiz uzatılmış ama izlemedende geçilmiyor hikaye önemli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Witcher Enhanced Edition steam versiyonu için geçerli mi bu yama hikeyeyi iyi anlamam için türkçe yama gerekiyor bana.
  • Öncelikle çeviri için tşkler. Bu çeviri The Witcher Enhanced Edition Directors Cut ile uyumlumu yoksa The Witcher Enhanced Edition'a özel mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laz_usagu

The Witcher Enhanced Edition steam versiyonu için geçerli mi bu yama hikeyeyi iyi anlamam için türkçe yama gerekiyor bana.

Yama arşivinin içinde gereken tüm açıklamaları yaptık konuya da ekleyeceğim. Yama oyunun Enhanced Edition adı altındaki tüm sürümleriyle uyumludur, Director's Cut dahil(Steam, GOG ve DVD versiyon tüm sürümler). Kurulum esnasında ekrana gelecek olan tüm bilgi ve uyarı mesajlarını dikkatlice okuyun. Sizi doğru bir şekilde yönlendirecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayer983

quote:

The Witcher Enhanced Edition steam versiyonu için geçerli mi bu yama hikeyeyi iyi anlamam için türkçe yama gerekiyor bana.

Yama arşivinin içinde gereken tüm açıklamaları yaptık konuya da ekleyeceğim. Yama oyunun Enhanced Edition adı altındaki tüm sürümleriyle uyumludur, Director's Cut dahil(Steam, GOG ve DVD versiyon tüm sürümler). Kurulum esnasında ekrana gelecek olan tüm bilgi ve uyarı mesajlarını dikkatlice okuyun. Sizi doğru bir şekilde yönlendirecektir.

Tşkler.
  • arkadaslar oyunu steamden oynuyorum da. bu yamayi kursam herhangi bir ban veya ceza alir miyim yamasiz oynamasi sikinti oluyor kompleks bir dil kullanmislar

yama sorunsuz bir şekilde kuruldu.elinize sağlık ufak tefek çeviri eksikleri var ama önemli değil gönüllü bir çalışma için harika olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batgyro -- 14 Mayıs 2015; 16:58:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batgyro

arkadaslar oyunu steamden oynuyorum da. bu yamayi kursam herhangi bir ban veya ceza alir miyim yamasiz oynamasi sikinti oluyor kompleks bir dil kullanmislar

Bu oyunda Valve'nin yani Steam'ın VAC koruma sistemi yok. Ayrıca dil satırları sanırım ihlale girmiyor. Steam üzerinden sayısız oyun oynadım Türkçe yama ile herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batgyro

arkadaslar oyunu steamden oynuyorum da. bu yamayi kursam herhangi bir ban veya ceza alir miyim yamasiz oynamasi sikinti oluyor kompleks bir dil kullanmislar

Hayir hicbir sikinti olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tesekkur ederim cevaplar icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

sağol, teşekkürler
  • Oynanış süresi ne kadardır acaba? Biraz konu dışı soru oldu ama 3. oyun çıkmadan ilk ikisini bitireyim diyorum. İkisi toplam ne kadar sürer?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Oynanış süresi ne kadardır acaba? Biraz konu dışı soru oldu ama 3. oyun çıkmadan ilk ikisini bitireyim diyorum. İkisi toplam ne kadar sürer?

İlk oyun ikinci oyuna göre daha uzun gibiydi. Ben 1 haftadan fazla oyalanmıştım. En az 40 saati var ama öyle söyleyim.

2. oyun çok çabuk bitiyor ama tercihlerinize göre oyun neredeyse baştan aşağı değişiyor. bir kaç farklı sonra göre oynayınca ortalama 60 saati buluyor. Ancak tek seferde 20 saat kadar sürede bitiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarapathiaN -- 15 Mayıs 2015; 13:47:41 >
  • quote:

quote:

Oynanış süresi ne kadardır acaba? Biraz konu dışı soru oldu ama 3. oyun çıkmadan ilk ikisini bitireyim diyorum. İkisi toplam ne kadar sürer?

İlk oyun ikinci oyuna göre daha uzun gibiydi. Ben 1 haftadan fazla oyalanmıştım. En az 40 saati var ama öyle söyleyim.

Hocam ben steamden indirdim ilk oyunu, ama yama yüklenmedi. Oyunun olduğu klasörü buldum launch diye bir klasör var ona tıkladım ileri dedim ama değişen bir şey olmadı. Launch.exe bulunmuyor elle. Nasıl yapabilirim?

Birde ben oyunu ilk defa oynuyorum kontroller çok garip geldi. İstediğimiz zaman kılıçla vuramıyormuyuz adamlara? Birde tek bir hareket mi var? Oyunun en başındayım ama mouse'un sol tuşuna bastığımda istediğim zaman vurmuyor bekliyor falan adamlar bana vuruyor çok garip hiç bir şey anlamadım.

• quote:

Hocam ben steamden indirdim ilk oyunu, ama yama yüklenmedi. Oyunun olduğu klasörü buldum launch diye bir klasör var ona tıkladım ileri dedim ama değişen bir şey olmadı. Launch.exe bulunmuyor elle. Nasıl yapabilirim?

Birde ben oyunu ilk defa oynuyorum kontroller çok garip geldi. İstediğimiz zaman kılıçla vuramıyormuyuz adamlara? Birde tek bir hareket mi var? Oyunun en başındayım ama mouse'un sol tuşuna bastığımda istediğim zaman vurmuyor bekliyor falan adamlar bana vuruyor çok garip hiç bir şey anlamadım.

Launch.exe veya klasör yok oyunun içinde ana dizinde Launcher.exe diye bir dosya olması lazım yani ana dizinini seçerek devam edeceksin. temsili olarak söyledim ben onu dizin adını tarif etmek için.

C - D artık hangi sürücüdeyse... X:\Steam\steamapps\common\The Witcher Enhanced Edition

Oyunun ilk kısımlarında eğitimler var. ekranda çıkan simgenin rengine göre zamanlamayla tuşlara basıyorsun ve seri değil bir kere basıyorsun. Tur tur düşün, bir hamleyi yapıp bitirince o rengi tekrar yakaladığın anda yine bir kere basıyorsun. bu şekilde 3-5 tur gidiyor adam ölene kadar. Ayrıca kılıç modları ve türleri var. dövüştüğün rakibin türüne ve sayısına göre seçim yapıyorsun. Combat sistemi diğer oyunlara nazaran oldukça farklı. Anlayamazsanız gameplay videolara göz atın derim, fikir verebilirler.

• quote:

quote:

Launch.exe veya klasör yok oyunun içinde ana dizinde Launcher.exe diye bir dosya olması lazım yani ana dizinini seçerek devam edeceksin. temsili olarak söyledim ben onu dizin adını tarif etmek için.

C - D artık hangi sürücüdeyse... X:\Steam\steamapps\common\The Witcher Enhanced Edition

Oyunun ilk kısımlarında eğitimler var. ekranda çıkan simgenin rengine göre zamanlamayla tuşlara basıyorsun ve seri değil bir kere basıyorsun. Tur tur düşün, bir hamleyi yapıp bitirince o rengi tekrar yakaladığın anda yine bir kere basıyorsun. bu şekilde 3-5 tur gidiyor adam ölene kadar. Ayrıca kılıç modları ve türleri var. dövüştüğün rakibin türüne ve sayısına göre seçim yapıyorsun. Combat sistemi diğer oyunlara nazaran oldukça farklı. Anlayamazsanız gameplay videolara göz atın derim, fikir verebilirler.

Teşekkür ederim dediğiniz gibiymiş sadece witcher dosyasını seçince yama kabul edildi ben launcher dosyasını seçiyordum.

Oyunun dinamikleri çok garip geldi, ben vurana kadar adamlar arkama geçip vurup duruyor şimdi daha ilk bölümlerde canım azalmıyorda ilerleyen bölümlerde nasıl olacak bakalım.

• Alışınca çok sorun etmezsiniz merak etmeyin. Başta biraz garip geliyor. Hatta çok rakibe hamle yaptığınızda ve kombine ataklara alışınca kolay bile gelebiliyor
  • Witcher 3'ten dolayı oynayayım dedim şahsen ben de. Fakat oyunun hikayesi çok hoşuma gitti. Oynanış biraz sıkıntı geliyor başta ama birkaç saat sonra alışılıyor.

Belki kurulum hatası olabilir ama beta sürüm olduğu için belki gözden kaçmış da olabilir. Tabi amaç kusursuz bir yama olsun diye paylaşmak bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

Witcher 3'ten dolayı oynayayım dedim şahsen ben de. Fakat oyunun hikayesi çok hoşuma gitti. Oynanış biraz sıkıntı geliyor başta ama birkaç saat sonra alışılıyor.

Belki kurulum hatası olabilir ama beta sürüm olduğu için belki gözden kaçmış da olabilir. Tabi amaç kusursuz bir yama olsun diye paylaşmak bunu.

Bu tür kısımları aslında çevirmiş olsak da ne yapsak paketleme de yer yer hatalar çıkıyor ve orjinali kalmış oluyor. Tabi sizin ki istisna, ilk defa hiç çevrilmeyen bir satır yakaladık. Tebrikler...

• sayenizde Türkçe oynuyorum.Çeviride emeği olan herkese teşekkürler :)
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.