Şimdi Ara

TTNET Akıllı Araç Çubuğu'yla kota ve fatura bilgileri daha kolay takip edilebilecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
13.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• TTNET, kullanıcılarının ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayabilmesi için hazırladığı TTNET Akıllı Araç Çubuğunu duyurdu.

Internet tarayıcılarının sunduğu Toolbar desteğine üzerine hazırlanan hizmet sayesinde TTNET aboneleri, kota ve internet kullanım bilgilerine (son 6 aylık dönem), fatura tutarlarına ve detaylarına, servis ve kampanyalara kolayca ulaşabilirsiniz.

TTNET Akıllı Araç Çubuğunu kullanarak bu tür TTNET hizmetlerinin dışında Google, Yahoo ve Bing gibi önemli arama motorları üzerinden doğrudan arama yapabilirsiniz.

TTNET Akıllı Araç Çubuğu'na buradan ulaşabilirsiniz

• TTNET NE YAPAIYORSUN BİZDEN ALDIĞIN PARALARLA BELLİ DEĞİL BİZE KOTA ARACI DEĞİL BİZE 4GB 6GB 2GB GİBİ SAÇMA SAPAN KOTALAR YERİNE 50 60 70 GB GİBİ KOTALAR VER YOKSA ARAP FİRMAISINIZ ALLAH KORKUNUZ VARDIR HHAKKIMIM HALA DEĞĞİL :)
  • Halbuki kota olmasa Akıllı Araç Çubuğuna gerek kalmadan kotalar kontrol edilebilir :P
    TTnete bunu önermek lazım. Yerse TTnet süper olur.
  • Bir sey demiyim diyorum ama bu ttnet kendisine soyletmek için herseyi yapıyor bugun fatura geldi gecen ay 49 tl idi (1mbit Sınırsız) bu ay 50.75 geldi dedimki bu artıs nerden cıktı simdi, bir baktım 1.44 TL+KDV Tivibu Web Ucretler diye birsey evde kimsenin tivibu ile alakası yok boyle sacma sapan ucret alıyor simdi her aboneden 1.44+KDV alsa nekadar kar edecek edecek.Simdi bu yazdıgımı ttnet calısanları okuyacak onlara burdan sesleniyorum insanları keriz yerine koymayın gelecek ay içinde uydunete geciyorum sizin bu 1.44TL+KDV niz bundan sonra size ayda -65 TL olarak geri donecek ve bir abone daha kaybedeceksiniz.Modem almak için para ayarlıyorum alayım ttnete bye bye dicem.

SAYGILARLA
  • amanın ttnet kaçın.... :)
  • Bu millet kota hesabı yapmaktan bıktı ama ttnet kota hesabı yapma programı çıkarmaktan bıkmadı. Hadi bakalım nereye kadar...
  • @Rock_Rage Aynısı benim de başıma geldi. 1limitsiz kullanıcısıyım. Fatura tutarımı 49TL göremeyince zam geldi sandım. Fatura detayına bakınca uyandım. Üstelik arkadaşların online işlem merkezlerinde ne hikmetse her türlü satınalma paket değiştirme işlemi yapılabiliyor ama iptal ettirme işlemi yapılamıyor. Ya kardeşim sen bana sormadan benim onayımı almadan beni ne hakla abone yaparsın o servise? Bunun adı dolandırıcılık değil ise başka nasıl isimlendirilebilir? Hemen telekoma gittim "bizim haberimiz yok merkezden yapmışlar hemen iptal ediyorum efendim" dediler de sinirlerim düzeldi biraz
  • TTnetin kendisinede akıl fikir vereçek bir çubuk olsada onu monte etseler hangi yüzyılda yaşıyoruz hala kota hesabı yapıyorlar gün geleçek bağlantı teknolojileri wimax vs gibi gelişçek bizde ttnet mahkum kalmıçaz o zaman bugün yaptıklarını bu insanlar unutçakmı sanıyorlar biraz daha sabır..
  • TTNET Allah senin cezanı versin bizden haksız aldığın paralar elbet biryerinden çıkar.
  • mahalleye ttnetten baska net sağlayıcı yok.olsa direk değiştirecem.superonlıne yada uydu net .
  • firefox 4 ile uyumsuz.Teknoloji 50 yıl geriden takip eden ttnet
  • YİNEMİ !
  • 1mbit sınırsız için 74tl veriyordum youtube.com da video izlerken başka sayfa bile açamazdım.

Superonline fiber döşedi. Geldikleri gün abone oldum. Şimdi 69TL veriyorum 20mbit down/5mbit up için. Youtube.com da video izlerken 2MB/s ile dosya indiriyorum. İşyerindeki pcye 5mb bir dosya göndermek artık maks 5 saniye.

Şimdi ttnet fiber döşeyip 50TL den 20mbit verse almam. Allah'tan belanı diliyorum ttnet
  • Firefox 4 ile uyumsuz. YUH!
  • Her platformda, her haberde TTnet'e sövüyoruz, ama adamlarda müşteri memnuniyeti diye bir şey yok, umurlarında değil...
  • Bizede fazladan fatura geldi. Tivibu'nun sitesine ble girmememe rağmen tivibu parası eklemişler faturaya. 10 milyon kullancı varsa hepsine ekleseler mis gibi para eder. işin arka tarafı nedir bilmiyorum faturalar sürekli değişik geliyor. her ay 1 - 3 lira fark koyuyorlar ne için koyuyorlar bende anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 25 Nisan 2011; 21:37:00 >
  • Bunlar değilde şu tivibu artık linux üzerinde çalışsın başka birşey istemiyorum ben.
  • ttnet i gören küfür etmeden duramıyor işte müşteri memnuniyeti
  • adamların sabit ücret adı altında aldıkları ücret bile sabit değil diğer ödmeler değişmiş falan normal yani o sabit ücreti hiç ardı ardına aynı matrahı ödemedim valla
  • superonline fiber internet kullanıcısıyım. donanimhaber'de ttnetle ilgili ne okusam eski günlerimi hatırlayıp allahıma şükrediyorum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.